Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą oceną od 02/12/17 uwzględniając wszystkie działy

 1. 8 punktów
  "I Will survive" to naprawdę kontrowersyjny komiks, ale jest tak świetnie narysowany, że postanowiłam go tutaj umieścić. Miłego czytania i liczę na jakieś refleksje... Źródło.
 2. 7 punktów
  Dzisiaj... robimy głupie miny. Przepraszam za język, ale inaczej się nie dało ;] Źródło.
 3. 5 punktów
  Świetny, dwuznaczny komiks. Źródło.
 4. 5 punktów
  Jako, że dziś pojawiło się więcej komiksów niż zwykle..
 5. 5 punktów
  Dzisiaj shippujemy Judy z muszlą klozetową ! Źródło.
 6. 5 punktów
  Kto rano wstaje to... ratuje omyk Judy ;-) Źródło.
 7. 5 punktów
  Teraz coś co udowodni jaki jestem żałosny. Jeśli mnie lubisz daj zieloną repkę. Jeśli mnie nie lubisz napisz w komentarzu. Jeśli jestem obojętny olej to.
 8. 4 punkty
  Źródło: http://fav.me/dbqbp2g
 9. 4 punkty
  Prosty i sympatyczny komiks, tłumaczę coś większego ;-) Źródło.
 10. 4 punkty
  Dosć prosta historyjka, czytamy od prawej do lewej. Źródło.
 11. 4 punkty
  Dzisiaj shippujemy naszą kochaną Judy z... widokiem FPP. Bo kto by się nie skusił ? Przepraszam za to, że 2 ostatnie panele musicie powiększyć. Znalazłam je w trakcie poszukiwania źródła :] Źródło.
 12. 4 punkty
  Dzisiaj shippujemy Judy x kita Nicka, bo przecież... #STOPWildeHopps Źródło.
 13. 4 punkty
  Ten komiks nie ma tytułu (bądź nie mogłam znaleźć...) więc sama wymyśliłam. Wiem, katuję was krótkmi historyjkami ale... tłumaczę "każdy wie co..." Źródło.
 14. 4 punkty
  Dzisiaj... shippujemy Nicka z kawusią Źródło.
 15. 4 punkty
  Dzisiaj no cóż... dalej nikogo nie shippujemy. No może za wyjątkiem Nicka i jagódek ;-) Źródło.
 16. 4 punkty
  źródło: http://fav.me/db92oxn
 17. 4 punkty
  Przedstawiam swój pierwszy w życiu przetłumaczony komiks. Przetłumaczyłem go w ramach nauki z angielskiego :D. Nie wiem czy był już wcześniej tłumaczony, ale ja osobiście na jego tłumaczenie nie trafiłem. Wszelka konstruktywna krytyka mile widziana. źródło Tłumaczenie ドミニック
 18. 4 punkty
  To i ja coś dodam. Judy jak zwykle musi tolerować wybryki Nicka... Źródło.
 19. 4 punkty
  Coś dla fanów WildeHopps Autorka: DarkGargo kiedyś miała konto na Deviantarcie, ale usunęła
 20. 4 punkty
  Nick próbuje rozśmieszyć Flash'a. Niestety bezskutecznie...czy może... ? Skoro każdy dziś wrzuca komiksy, to ja też to zrobię ! Źródło. Podoba się? Jeżeli tak to żebram o lajka, któy zmotywuje mnie do dalszego spamowania forum
 21. 4 punkty
  Jak nazywa się grecki bóg czystości ? -Domestos
 22. 3 punkty
  Prosty szkic, ale zabawny - przepraszam, że pojawiam się i znikam ale... życie ;-) Źródło.
 23. 3 punkty
  Dzisiaj prosty komiks (dobrze, że jest jakiś w ogóle ;p) Źródło
 24. 3 punkty
  Witajcie po krótkiej przerwie (nie ostatniej, upały dają mi się we znaki...) Chyba zrobię sobie kolejny urlop od tłumaczeń, bo mózg to po prostu mi sie gotuje... Źródło.
 25. 3 punkty
  Źródło: http://fav.me/d9wxkud
 26. 3 punkty
  Dziś kolejny krótki komiks... Źródło.
 27. 3 punkty
  Źródło: http://ahiru621.tumblr.com/post/162954312253/suzy47-j-tadah-isnt-this-amazing-c-ahhhhh
 28. 3 punkty
  Uwaga bo brzydkie (i suche). Ryzykujesz uszkodzeniem wzroku na własne ryzyko! Jakby ktoś nie załapał: https://pl.wikipedia.org/wiki/Krycie Bez źródła bo ja to popełniłem choć chyba lepiej się do tego nie przyznawać :V W pełni zrozumiem jeśli się nie będzie nadawać. A na ten głupi pomysł wpadłem przez ten komiks: http://fgzootopia-forum.pl/topic/531-target-sighted/ więc to nie jest w 100% moja wina :V I ten uczuć kiedy umiesz uszyć 100x ładniejszą Judy niż narysować....
 29. 3 punkty
  4 krótkie komiksy, miłego ! Źródło.
 30. 3 punkty
  Jako, że Mary nie ma... Źródło.
 31. 3 punkty
  Kolejny dłuższy komiks, w sumie shippujący sama nie wiem co. Źródło.
 32. 3 punkty
  Krótki komiks (przepraszam, nie mam czasu na nic innego...) jak zwykle NIE shipujący WildeHopps ! Dziś shipujemy Judy z jej pośpiechem ;-) Przepraszam za jakość... Źródło.
 33. 3 punkty
  Na podwieczorek coś dłuższego, czytamy od prawej do lewej (ale i tak ciężko zrozumieć ten komiks...) Źródło.
 34. 3 punkty
  Pomagam, jak mogę ! Źródło.
 35. 3 punkty
  Tym razem coś wysokooktanowego! Autor: ZiegelZeig
 36. 3 punkty
  Dawać WildeHopps! Równowaga musi być! Autor: Frava8
 37. 3 punkty
  Obiecany drugi komiks dzisiaj. Źródło.
 38. 3 punkty
  |Dadam ! Odkrycie ! Po prawej za krzaczorami... czy to nie przypadkiem Bucky i Pronk, głośni "sąsiedzi" Judy ?
 39. 3 punkty
  Na podniesienie poziomu fluffu w krwiobiegach. Autor: Amanada Scopel
 40. 3 punkty
  Znalezione w sieci: Lepiej bym tego nie ujęła.
 41. 3 punkty
  Witajcie po awarii... Niestety wstyd przyznać, ale musiałem wykonać rollback do ostatniego backupu... niby to tylko 4 dni, ale ból pozostanie do końca życia Nie wiem co było powodem awarii... po prostu serwer MySQL poleciał sobie gdzieś w zaświaty zabierając ze sobą wszystkie bazy danych (nie tylko naszego forum...) - z logów nie wygląda na to, że był to atak jakiegoś domorosłego głupola - jak pewnie się domyślacie, naprawiam to od 10 rano... i mam już tego serdecznie dość. Od dziesiątej rano przeinstalowałem cały serwer na nowo, wstępnie go zabezpieczyłem tak aby to jakoś dzisiaj "działało" Mam kopie logów z poprzedniej maszyny, więc jak znajdę trochę czasu to je przeanalizuje i zabezpieczę serwer na wypadek kolejnej takiej wtopy... No i muszę częściej robić backupy baz danych, to też nauczka na przyszłość...
 42. 3 punkty
  Wprowadziłem kilka drobnych zmian na forum (reszta wkrótce...) ratujmy tę tonącą łajbę ;-) 1) Utworzyłem nowy dział w którym możecie zgłaszać swoje pomysły które pomogłyby w rozwoju forum. 2) Usunąłem wtyczkę odpowiedzialną za naliczanie Buck$ 3) Wraz z Polineksem zmodernizowaliśmy dział z ogłoszeniami. Teraz każde ogłoszenie będzie w postaci nowego tematu a o zmianach będziemy mogli podyskutować wspólnie ;-P 4) Takie tam naprawy konserwacyjne ;-)
 43. 3 punkty
 44. 3 punkty
  Tak jak obiecałem jeszcze pół roku temu(!) lecimy z konkursami. Osoby nie biorące udziału w zabawie: LadyMarry Kabson Polineks Darth Virax Użytkownicy topki (po usunięciu osób, nie biorących udziału) Regulamin konkursu "Art of Zootopia" Do konkursu może przystąpić każdy zarejestrowany i aktywny użytkownik na forum. Jeżeli użytkownik nie chce brać udziału w konkursie, proszę powiadomić mnie o tym fakcie w tym temacie do dnia 20.03.2017. Rezygnacja z udziału w konkursie jest nieodwracalna. Jeżeli użytkownik rezygnuje z brania udziału w konkursie, jego stan konta Buck$ oraz pozycja na liście najbogatszych użytkowników nie jest brana pod uwagę a jego miejsce przejmuje osoba z mniejszą ilością punktów. Konkurs składa się z dwóch etapów. Etap I Pierwszy etap konkursu trwa od 1 marca 2017 do 31.3.2017 do godziny 17.00 W tym etapie wystarczy, że użytkownik będzie pomagał w rozwoju naszego forum pisząc posty. Za swoją działalność autorzy wpisów otrzymują naszą forumową walutę tzw. Buck$. Stan swojego konta możecie sprawdzić w swoim profilu. Na koniec tego etapu na podstawie posiadanych Buck$'ów administrator wytypuje 15 najaktywniejszych użytkowników naszego forum. Jeżeli na koniec miesiąca nie będziemy posiadać topki z 15 użytkownikami chętnymi do wzięcia udziału w zabawie, listę zmniejszymy - jednak, do drugiego etapu musi przejść minimum 5 użytkowników forum. Jeżeli tak się nie stanie nastąpi zakończenie konkursu na tym etapie i jego reedycja z początku kwietnia. Przypominam, że pomimo trwania konkursu spam na forum nie jest czymś, co lubimy i takie zachowanie będzie powodowało nadaniem ostrzeżenia a jeżeli to nie pomoże, jesteśmy w stanie nawet tymczasowo zablokować możliwość udzielania się na forach ! Zatem proszę pisać treściwie i na temat. Etap II Administrator stworzy ankietę, w której pozostali użytkownicy forum demokratycznie wybiorą jedną osobę z topki, którą nagrodzimy oryginalnym, nierozpakowanym artbookiem. Ankieta zostanie założona 1 kwietnia (w Prima aprilis, Sic!) i będzie trwać dwa tygodnie tzn. do 14.4.2017. Nagrodę wyślemy pocztą. To właściwie chyba wszystko, wszystko - miłej zabawy !
 45. 3 punkty
  Dzisiaj udostępniam naprawdę świetny komiks, stanowiacy niejako rozszerzenie głównej fabuły filmu. Czyli co działo się z Nickiem, gdy Judy wróciła do Bunnyburrow. Źródło.
 46. 3 punkty
  Witam Was kochani. Wypadało by się przywitać, prawda? Nigdy nie byłam dobra w gadkach o sobie... >.> Bo zazwyczaj nie wiem co mówić, aby nie zanudzić czytelnika czy też słuchacza. No ale ok, jedziemy z koksem. Nazywam się Irena i pochodzę ze wspaniałego miasta mlekiem i miodem płynącego, gdzie każdy dla każdego jest miły, panuje równość miłość, wolność i braterstwo... Nooo tak chciałabym napisać. Neh. Pochodzę z Kielc - i uprzedzając pytania - TAK mam swój scyzoryk. Obecnie studiuję Historię na jakże zacnym uniwerku Jana Kochana. W necie od lat posługuję się tym samym, jedynym i niezmiennym pseudonimem - Yumi Mizuno. Z sentymentu, aby łatwiej mogli mnie znaleźć starzy znajomi oraz z lenistwa. Lubię... jak pada deszcz i spacery po deszczu. Lubię wielkie kubki, smakową herbatę, mocną kawę (ale tylko ze śmietanką/mlekiem), książki (wącham je, uwielbiam zapach starych książek), słodycze (byle nie żelki), spać (jestem sową i działam głównie w trybie nocnym), spokój i ciszę. Typowy domator, który raz na jakiś czas wyściubie nosek ze swojej kryjówki np po chleb do sklepu. Mam psa i kota, nie zabijam pająków, nie boję się owadów, lubię węże, nie zabijam nawet os czy szerszeni, dokarmiam pszczoły latem i sikorki zimą. Jak już będę sławna i bogata to kupię sobie lamparta. Nie wiem po co, ale szpan by był. Co by tu jeszcze... No oczywiście, lubię Zootopię, lecz ponad to Kucyki, od lat siedzę w mandze i anime, grywam w gry: Skyrim, UnderTale to moje naj naj. Z pisarzy uwielbiam Prachetta, Rice i Grzędowicza. Prywatnie zajmuję się tłumaczeniem amatorskim komiksów z Zootopii (ostatnio wzięłam się także za opowiadania, których kilka już można znaleźć na moim blogu), oraz prac z Undertale, no i tego co mi wpadnie w łapy. A jakże, musiałam się pochwalić co inaczej bym nie była sobą. Do tego sama piszę zarówno prozę jak i poezję.... I um... tyle? W każdym razie miło mi poznać każdego, kogo jeszcze nie poznałam. Postaram się być na tym forum częstszym gościem :3
 47. 3 punkty
  Trzeci komiks. Kurde, może się w to wkręcę... Tym razem coś dla fanów Gry o Tron. Autorka: Frava8
 48. 3 punkty
  Pora późna więc dobrych zdjęć nie mam, ale gotowa wersja wygląda tak: Na zdjęciu nie widać tak bardzo szczegółów, ale nie ma zgrubień na literach i usunąłem kilka błędów w modelu. Całość jest bardzo mała, tylko 4,5 cm szerokości, więc te kanty nie będą tak widoczne, zwłaszcza że to trzeba jeszcze obrobić. No to odznaki załatwione. Teraz jeszcze tylko uporać się z problemem braku tkaniny w kratę (nigdzie nie znalazłem znośnie podobnego materiału lub koszuli żeby móc użyć gotowego, jeśli nie znajdę nigdzie w ciuchlandach to będę musiał kratę na koszuli namalować...) i kapelusza słomkowego (przeczesuję aliexpress, allegro i jakikolwiek polski sklep nie był zbyt pomocny...). Materiał moro też zamówiony, sakwy przy pasku będą takie jakie być powinny Wychodzi na to że znacznie łatwiej pluszaka uszyć niż go później ubrać.......
 49. 3 punkty
  Jakiś czas temu na Twiterze niejaki konoya1129 pochwalił się komiksem swojego autorstwa.Wczoraj na zootopianewsnetwork pojawiło się jego tłumaczenie na język angielski, a dzisiaj udostępniam Wam moje tłumaczenie: Jak widzicie, Judy potrafi wyrwać z letargu zatroskanego Nick’a. Przetłumaczyłem to dość chaotycznie, za co przepraszam – następne próby będą bardziej dopracowane
 50. 3 punkty