Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą oceną od 02/12/17 uwzględniając wszystkie działy

 1. 8 punktów
  "I Will survive" to naprawdę kontrowersyjny komiks, ale jest tak świetnie narysowany, że postanowiłam go tutaj umieścić. Miłego czytania i liczę na jakieś refleksje... Źródło.
 2. 7 punktów
  Dzisiaj... robimy głupie miny. Przepraszam za język, ale inaczej się nie dało ;] Źródło.
 3. 5 punktów
  Świetny, dwuznaczny komiks. Źródło.
 4. 5 punktów
  Jako, że dziś pojawiło się więcej komiksów niż zwykle..
 5. 5 punktów
  Dzisiaj shippujemy Judy z muszlą klozetową ! Źródło.
 6. 5 punktów
  Kto rano wstaje to... ratuje omyk Judy ;-) Źródło.
 7. 5 punktów
  Teraz coś co udowodni jaki jestem żałosny. Jeśli mnie lubisz daj zieloną repkę. Jeśli mnie nie lubisz napisz w komentarzu. Jeśli jestem obojętny olej to.
 8. 4 punkty
  Źródło: http://fav.me/dbqbp2g
 9. 4 punkty
  Prosty i sympatyczny komiks, tłumaczę coś większego ;-) Źródło.
 10. 4 punkty
  Dosć prosta historyjka, czytamy od prawej do lewej. Źródło.
 11. 4 punkty
  Dzisiaj shippujemy naszą kochaną Judy z... widokiem FPP. Bo kto by się nie skusił ? Przepraszam za to, że 2 ostatnie panele musicie powiększyć. Znalazłam je w trakcie poszukiwania źródła :] Źródło.
 12. 4 punkty
  Dzisiaj shippujemy Judy x kita Nicka, bo przecież... #STOPWildeHopps Źródło.
 13. 4 punkty
  Ten komiks nie ma tytułu (bądź nie mogłam znaleźć...) więc sama wymyśliłam. Wiem, katuję was krótkmi historyjkami ale... tłumaczę "każdy wie co..." Źródło.
 14. 4 punkty
  Dzisiaj... shippujemy Nicka z kawusią Źródło.
 15. 4 punkty
  Dzisiaj no cóż... dalej nikogo nie shippujemy. No może za wyjątkiem Nicka i jagódek ;-) Źródło.
 16. 4 punkty
  źródło: http://fav.me/db92oxn
 17. 4 punkty
  Przedstawiam swój pierwszy w życiu przetłumaczony komiks. Przetłumaczyłem go w ramach nauki z angielskiego :D. Nie wiem czy był już wcześniej tłumaczony, ale ja osobiście na jego tłumaczenie nie trafiłem. Wszelka konstruktywna krytyka mile widziana. źródło Tłumaczenie ドミニック
 18. 4 punkty
  To i ja coś dodam. Judy jak zwykle musi tolerować wybryki Nicka... Źródło.
 19. 4 punkty
  Coś dla fanów WildeHopps Autorka: DarkGargo kiedyś miała konto na Deviantarcie, ale usunęła
 20. 4 punkty
  Nick próbuje rozśmieszyć Flash'a. Niestety bezskutecznie...czy może... ? Skoro każdy dziś wrzuca komiksy, to ja też to zrobię ! Źródło. Podoba się? Jeżeli tak to żebram o lajka, któy zmotywuje mnie do dalszego spamowania forum
 21. 4 punkty
  Jak nazywa się grecki bóg czystości ? -Domestos
 22. 3 punkty
  Prosty szkic, ale zabawny - przepraszam, że pojawiam się i znikam ale... życie ;-) Źródło.
 23. 3 punkty
  Dzisiaj prosty komiks (dobrze, że jest jakiś w ogóle ;p) Źródło
 24. 3 punkty
  Witajcie po krótkiej przerwie (nie ostatniej, upały dają mi się we znaki...) Chyba zrobię sobie kolejny urlop od tłumaczeń, bo mózg to po prostu mi sie gotuje... Źródło.
 25. 3 punkty
  Źródło: http://fav.me/d9wxkud
 26. 3 punkty
  Dziś kolejny krótki komiks... Źródło.
 27. 3 punkty
  Źródło: http://ahiru621.tumblr.com/post/162954312253/suzy47-j-tadah-isnt-this-amazing-c-ahhhhh
 28. 3 punkty
  Uwaga bo brzydkie (i suche). Ryzykujesz uszkodzeniem wzroku na własne ryzyko! Jakby ktoś nie załapał: https://pl.wikipedia.org/wiki/Krycie Bez źródła bo ja to popełniłem choć chyba lepiej się do tego nie przyznawać :V W pełni zrozumiem jeśli się nie będzie nadawać. A na ten głupi pomysł wpadłem przez ten komiks: http://fgzootopia-forum.pl/topic/531-target-sighted/ więc to nie jest w 100% moja wina :V I ten uczuć kiedy umiesz uszyć 100x ładniejszą Judy niż narysować....
 29. 3 punkty
  4 krótkie komiksy, miłego ! Źródło.
 30. 3 punkty
  Jako, że Mary nie ma... Źródło.
 31. 3 punkty
  Kolejny dłuższy komiks, w sumie shippujący sama nie wiem co. Źródło.
 32. 3 punkty
  Krótki komiks (przepraszam, nie mam czasu na nic innego...) jak zwykle NIE shipujący WildeHopps ! Dziś shipujemy Judy z jej pośpiechem ;-) Przepraszam za jakość... Źródło.
 33. 3 punkty
  Na podwieczorek coś dłuższego, czytamy od prawej do lewej (ale i tak ciężko zrozumieć ten komiks...) Źródło.
 34. 3 punkty
  Pomagam, jak mogę ! Źródło.
 35. 3 punkty
  Tym razem coś wysokooktanowego! Autor: ZiegelZeig
 36. 3 punkty
  Dawać WildeHopps! Równowaga musi być! Autor: Frava8
 37. 3 punkty
  Obiecany drugi komiks dzisiaj. Źródło.
 38. 3 punkty
  |Dadam ! Odkrycie ! Po prawej za krzaczorami... czy to nie przypadkiem Bucky i Pronk, głośni "sąsiedzi" Judy ?
 39. 3 punkty
  Na podniesienie poziomu fluffu w krwiobiegach. Autor: Amanada Scopel
 40. 3 punkty
  Znalezione w sieci: Lepiej bym tego nie ujęła.
 41. 3 punkty
  Witajcie po awarii... Niestety wstyd przyznać, ale musiałem wykonać rollback do ostatniego backupu... niby to tylko 4 dni, ale ból pozostanie do końca życia Nie wiem co było powodem awarii... po prostu serwer MySQL poleciał sobie gdzieś w zaświaty zabierając ze sobą wszystkie bazy danych (nie tylko naszego forum...) - z logów nie wygląda na to, że był to atak jakiegoś domorosłego głupola - jak pewnie się domyślacie, naprawiam to od 10 rano... i mam już tego serdecznie dość. Od dziesiątej rano przeinstalowałem cały serwer na nowo, wstępnie go zabezpieczyłem tak aby to jakoś dzisiaj "działało" Mam kopie logów z poprzedniej maszyny, więc jak znajdę trochę czasu to je przeanalizuje i zabezpieczę serwer na wypadek kolejnej takiej wtopy... No i muszę częściej robić backupy baz danych, to też nauczka na przyszłość...
 42. 3 punkty
  Wprowadziłem kilka drobnych zmian na forum (reszta wkrótce...) ratujmy tę tonącą łajbę ;-) 1) Utworzyłem nowy dział w którym możecie zgłaszać swoje pomysły które pomogłyby w rozwoju forum. 2) Usunąłem wtyczkę odpowiedzialną za naliczanie Buck$ 3) Wraz z Polineksem zmodernizowaliśmy dział z ogłoszeniami. Teraz każde ogłoszenie będzie w postaci nowego tematu a o zmianach będziemy mogli podyskutować wspólnie ;-P 4) Takie tam naprawy konserwacyjne ;-)
 43. 3 punkty
 44. 3 punkty
  Tak jak obiecałem jeszcze pół roku temu(!) lecimy z konkursami. Osoby nie biorące udziału w zabawie: LadyMarry Kabson Polineks Darth Virax Użytkownicy topki (po usunięciu osób, nie biorących udziału) Regulamin konkursu "Art of Zootopia" Do konkursu może przystąpić każdy zarejestrowany i aktywny użytkownik na forum. Jeżeli użytkownik nie chce brać udziału w konkursie, proszę powiadomić mnie o tym fakcie w tym temacie do dnia 20.03.2017. Rezygnacja z udziału w konkursie jest nieodwracalna. Jeżeli użytkownik rezygnuje z brania udziału w konkursie, jego stan konta Buck$ oraz pozycja na liście najbogatszych użytkowników nie jest brana pod uwagę a jego miejsce przejmuje osoba z mniejszą ilością punktów. Konkurs składa się z dwóch etapów. Etap I Pierwszy etap konkursu trwa od 1 marca 2017 do 31.3.2017 do godziny 17.00 W tym etapie wystarczy, że użytkownik będzie pomagał w rozwoju naszego forum pisząc posty. Za swoją działalność autorzy wpisów otrzymują naszą forumową walutę tzw. Buck$. Stan swojego konta możecie sprawdzić w swoim profilu. Na koniec tego etapu na podstawie posiadanych Buck$'ów administrator wytypuje 15 najaktywniejszych użytkowników naszego forum. Jeżeli na koniec miesiąca nie będziemy posiadać topki z 15 użytkownikami chętnymi do wzięcia udziału w zabawie, listę zmniejszymy - jednak, do drugiego etapu musi przejść minimum 5 użytkowników forum. Jeżeli tak się nie stanie nastąpi zakończenie konkursu na tym etapie i jego reedycja z początku kwietnia. Przypominam, że pomimo trwania konkursu spam na forum nie jest czymś, co lubimy i takie zachowanie będzie powodowało nadaniem ostrzeżenia a jeżeli to nie pomoże, jesteśmy w stanie nawet tymczasowo zablokować możliwość udzielania się na forach ! Zatem proszę pisać treściwie i na temat. Etap II Administrator stworzy ankietę, w której pozostali użytkownicy forum demokratycznie wybiorą jedną osobę z topki, którą nagrodzimy oryginalnym, nierozpakowanym artbookiem. Ankieta zostanie założona 1 kwietnia (w Prima aprilis, Sic!) i będzie trwać dwa tygodnie tzn. do 14.4.2017. Nagrodę wyślemy pocztą. To właściwie chyba wszystko, wszystko - miłej zabawy !
 45. 3 punkty
  Cudze (Discord) chwalicie, swojego nie znacie - dodałem nasze forum do aplikacji Tapatalk ;-)
 46. 3 punkty
  Dzisiaj udostępniam naprawdę świetny komiks, stanowiacy niejako rozszerzenie głównej fabuły filmu. Czyli co działo się z Nickiem, gdy Judy wróciła do Bunnyburrow. Źródło.
 47. 3 punkty
  Witam Was kochani. Wypadało by się przywitać, prawda? Nigdy nie byłam dobra w gadkach o sobie... >.> Bo zazwyczaj nie wiem co mówić, aby nie zanudzić czytelnika czy też słuchacza. No ale ok, jedziemy z koksem. Nazywam się Irena i pochodzę ze wspaniałego miasta mlekiem i miodem płynącego, gdzie każdy dla każdego jest miły, panuje równość miłość, wolność i braterstwo... Nooo tak chciałabym napisać. Neh. Pochodzę z Kielc - i uprzedzając pytania - TAK mam swój scyzoryk. Obecnie studiuję Historię na jakże zacnym uniwerku Jana Kochana. W necie od lat posługuję się tym samym, jedynym i niezmiennym pseudonimem - Yumi Mizuno. Z sentymentu, aby łatwiej mogli mnie znaleźć starzy znajomi oraz z lenistwa. Lubię... jak pada deszcz i spacery po deszczu. Lubię wielkie kubki, smakową herbatę, mocną kawę (ale tylko ze śmietanką/mlekiem), książki (wącham je, uwielbiam zapach starych książek), słodycze (byle nie żelki), spać (jestem sową i działam głównie w trybie nocnym), spokój i ciszę. Typowy domator, który raz na jakiś czas wyściubie nosek ze swojej kryjówki np po chleb do sklepu. Mam psa i kota, nie zabijam pająków, nie boję się owadów, lubię węże, nie zabijam nawet os czy szerszeni, dokarmiam pszczoły latem i sikorki zimą. Jak już będę sławna i bogata to kupię sobie lamparta. Nie wiem po co, ale szpan by był. Co by tu jeszcze... No oczywiście, lubię Zootopię, lecz ponad to Kucyki, od lat siedzę w mandze i anime, grywam w gry: Skyrim, UnderTale to moje naj naj. Z pisarzy uwielbiam Prachetta, Rice i Grzędowicza. Prywatnie zajmuję się tłumaczeniem amatorskim komiksów z Zootopii (ostatnio wzięłam się także za opowiadania, których kilka już można znaleźć na moim blogu), oraz prac z Undertale, no i tego co mi wpadnie w łapy. A jakże, musiałam się pochwalić co inaczej bym nie była sobą. Do tego sama piszę zarówno prozę jak i poezję.... I um... tyle? W każdym razie miło mi poznać każdego, kogo jeszcze nie poznałam. Postaram się być na tym forum częstszym gościem :3
 48. 3 punkty
  Trzeci komiks. Kurde, może się w to wkręcę... Tym razem coś dla fanów Gry o Tron. Autorka: Frava8
 49. 3 punkty
  Jakiś czas temu na Twiterze niejaki konoya1129 pochwalił się komiksem swojego autorstwa.Wczoraj na zootopianewsnetwork pojawiło się jego tłumaczenie na język angielski, a dzisiaj udostępniam Wam moje tłumaczenie: Jak widzicie, Judy potrafi wyrwać z letargu zatroskanego Nick’a. Przetłumaczyłem to dość chaotycznie, za co przepraszam – następne próby będą bardziej dopracowane
 50. 3 punkty