Mr B

Zootopijczyk
 • Zawartość

  181
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Zawartość dodana przez Mr B

 1. Sorry, że dopiero teraz wrzucam na forum info, ale uznałem, że i tak każdy stąd czyta bloga, więc nie ma sensu dublować informacji. Ten wpis robię dla przypomnienia. W dniach 18-20 sierpnia odbędzie się mini spotkanie naszej społeczności w Beskidzie Niskim. Może ktoś jeszcze da radę dojechać. Wszelkie szczegóły można znaleźć pod tym linkiem: http://fgzootopia.blogspot.com/2017/07/nocne-info-o-naszym-meecie.html W razie wszelkich pytań służę pomocą. Pozdrawiam Mr. B
 2. Kogo chcielibyście zobaczyć w sequelu jako antagonistę? Czy ma być to zupełnie nowa postać czy ktoś kto występował w jedynce? Czy może chcecie żeby Obłoczek uciekła z więzienia? Pomyślałem, że to dosyć ciekawy temat. Tu każdy może przedstawić swój pomysł na głównego ZUE-go (hehe). Ja chętnie zobaczyłbym w roli antagonisty jakiegoś dawnego towarzysza Nicka, z którym kilka razy współpracował i co najlepsze, który wygląda jak jego brat bliźniak. Powraca on do miasta i dowiaduje się że Nick pracuje teraz w policji. Ich podobieństwo powoduje wiele zabawnych sytuacji oraz sprawia masę kłopotów. Motyw z sobowtórem może zostać bardzo fajnie poprowadzony tak jak np. w Kilerze 2. Więc sądzę że to całkiem spoko pomysł. A jakie są wasze propozycje na ZUO w sequelu?
 3. Jak łatwo zauważyć oglądając Zootopię, lisy są pogardzaną mniejszością. Widać to w wielu wypowiedziach postaci, które kiedy wymawiają słowo lis kładą na nie duży nacisk. Np: "Uważaj jak chodzisz lisie." "Ty naprawdę myślisz, że uwierzę lisowi?" Można odnieść wrażenie, że "lis" jest odpowiednikiem "murzyna" lub "Araba". Ponadto istnieje oddzielna lisia dzielnica, a Nick jest pierwszym lisem w policji. Tu dochodzimy to pewnego pytania: Czy lisy są po prostu gatunkiem, który spotyka się z dużą niechęcią innych zwierząt, czy też istnieją specjalne regulacje prawne ich dotyczące? Chodzi mi o to czy tak jak dzisiaj osoby z ciemniejszym kolorem skóry po prostu są celem dla Radostów, czy też w Zwierzogrodzie jeszcze nie nadeszło równouprawnienie i lisy są zmuszone mieszkać w odosobnieniu? Drugą kwestią jest to , że jeśli słowo "lis" jest wymawiane właściwie jak obraża to czy istnieje łagodniejsza jego wersja, którego używają poprawne politycznie zwierzęta. Tak jak "murzyn" i "afroamerykanin". Co wy na ten temat myślicie?
 4. Heh dobre w ostatnim kadrze Judy stoi w pozycji Supermana.
 5. Dzięki! Cukier wypełnia mój organizm po brzegi.
 6. Ciekawie dorobiony ciąg dalszy, perspektywa Nicka zawsze na propsie.
 7. Jej Zootopia 0 jak miło. Fajny komiks
 8. Heh, niezłe i ładna kreska.
 9. Ja ogólnie cywilizacje 5 uwielbiam, grałem jeszcze w 4 i 6, ale nie dorastają one do poziomu piątki. Co do Ghandiego, to rzeczywiście jest to najpewniej easter egg twórców.
 10. WOW! Super: długie, ciekawe, wzruszające i ładnie narysowane, czyli to co ryjówką lubią najbardziej.
 11. Ciekawy komiks, spoko kreska, ale oczy nie mają właściwego koloru.
 12. W sumie racja, nie pomyślałem tak o tym. Kolejna głupota współczesnego świata.
 13. Kurcze, ja w sumie też nie pojąłem o co chodzi. Niech ktoś nas poratuje!
 14. Moja opinia przedstawiona jest na blogu. Tutaj powiem jedynie, że sanbox, ewentualnie open world byłby rzeczywiście idealny, jednak ja głosuje za ograniczeniem walki do minimum, ważniejsze powinno być zbieranie poszlak, analiza dowodów, przesłuchiwanie świadków itp. Oczywiście odrobina akcji by nie zaskoczyła, ale jeśli już to w formie pościgów, ucieczek albo przekradania się przez teren zastrzeżony. Jednak tak po za tym pomysł na główne śledztwo plus poboczne jest naprawdę dobry.
 15. Łoł widzę, że prawdziwy kolekcjoner. Brawo!
 16. Ratunku! Cukrzyca poziom hard! Fajny komiks, a przede wszystkim te oczy. ŁOŁ sama słodycz.
 17. Świetne, doskonały pomysł połączenia dwóch animacji Disneya.
 18. Naprawdę niezłe, chociaż wydaje mi się patrząc na niektóre komiksy, że oni potrafią się porozumiewać tylko za pomocą tej marchewki.
 19. Fajny pomysł na pewno będę korzystał. No i skoro tak ładnie poprosiłeś na czacie to daję reputację.
 20. Hehe dobre, naturalne wykorzystanie cech typowych dla gatunku czasem sprawia kłopoty.
 21. Krótkie, ale spoko pomysł. Ciekawa kreska.
 22. Właściwie każde odstępstwo od typowego dobry-zły jest w filmach ciekawe, więc czemu by nie w Zootopii.
 23. Fajny komiks, chociaż ja nadal nie mogę uwierzyć, że Fin ma aż 40 lat.
 24. Niby zapowiedzi nie ma, ale jeśli reżyserzy chcą dalszych przygód Judy i Nicka, a część pierwsza odniosła duży finansowy sukces to sequel nie ma prawa nie powstać.