Reant

Szarak
  • Zawartość

    10
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Reant

  1. Dzień dobry, cześć i czołem! Jak już pewnie zdążyliście zauważyć jestem Reant. Konto na tym zacnym forum założyłem już kilka dni temu, ale dopiero teraz postanowiłem się przywitać. No i cóż tu więcej pisać? Lubie oglądać seriale i grać w gry, no i w sumie to lubię też czytać książki i oglądać filmy, oraz również bajki, no i nic poza tym nie przychodzi mi juz do głowy. Tak więc no, witam wszystkich serdecznie i życzę miłego dnia. (lub wieczoru.) (a może nocy? Zależy o której czytacie) (albo udanego weekendu?) PS: Jak sobie ustawić jakiś fajny obrazek tam w tle mojego jakże zacnego profilu? PPS: Wiecie, tam za avatarem co jest to tło. PPPS: Z góry dzięki.
  2. Heh, to mi od wczoraj nie daje spokoju.
  3. Niedawno skończyłem oglądać Impersonalni. A z aktualnie emitowanych to oglądam Lucyfera, Doctora Who i Czarną Liste, ale oczekiwanie na odcinki jest nudne, więc chyba czas znaleźć następny serial na zabicie nudy.
  4. Piosenka wyżej fajna, wpada w ucho aż musiałem co najmniej kilka razy replay kliknąć. Nie mam zbytnio pomysłu co mogę tutaj wrzucić, więc podzielę się takim tam ..
  5. Również mam taką nadzieje. A no, TARDIS jest fajny (właściwie to chyba fajna, co nie?) nie miałem pomysłu na fajny avatar to wypadło na owy statek podróżujący po czasie i przestrzeni. PS: Właśnie problem w tym że tam nic takiego nie ma. PPS: Witaj w tajnym klubie miłośników pierogów. Ej to nie głupi pomysł, może zrobimy temat w pełni poświęcony naszej miłości do pierogów?