Zemyt

Szarak
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Zemyt

 1. Może tak, może nie. Najłatwiej chyba przy takich sporach zapytać się twórców na tweeterze - no ja niestety nie mam tam konta, ale na pewno z chęcią by odpowiedzieli jak na wiele innych dziwnych pytań.
 2. Cytuję fragment rozmowy rodziców Judy. Wynika stąd kilka rzeczy, po pierwsze, co zapewne już każdy wie Judy mieszkała w wielopiętrowym budynku. A teraz drugie i najważniejsze, co sporo wnosi do tematu. Paralizator na lisy nie wydaje się być firmowym produktem a jedynie prototypowym urządzeniem zaznajomionego elektryka w dostosowanej obudowie. To tak, żeby podważyć opinie jakoby był to element kampanii reklamowej maskującej najzwyklejszy paralizator. Przechodząc do właściwego tematu jak taki paralizator działa - najprościej, traktuje cel odpowiednią dawką voltów (prawdopodobnie dostosowaną do gatunków wielkości lisa), co powoduje zaburzenie pracy układu nerwowego i gwałtowny skurcz mięśni. W efekcie napastnik zostaje obezwładniony na pewien czas. Sądząc po tym, co widzieliśmy na filmie, ten konkretny egzemplarz posiadał zwiększoną ilość impulsów - być może to rzeczywiście specjalne przystosowanie na lisy, gdyż osobniki z rodziny psowatych mają często gęste futro, przez które paralizator o niskiej częstotliwości impulsów mógłby mieć mniejszą skuteczność. Nie mniej jednak, sądzę, że paralizator ten był przystosowany nie tylko na lisy,a le także na ich wielkości psowate - a że tata Judy bał się wyjątkowo lisów, to zlecił zrobienie paralizatora na lisy i taki też otrzymał, choć zapewne broń ta zadziałałaby także na inne zwierzęta.
 3. Licząc tak jak mówicie, to wyjdzie akurat jak skończę studia, więc dla mnie idealnie.
 4. Jak dla mnie to moment przed tym całym zajściem, gdy Judy uratowała go od upadku na lianach. Tak jak już ktoś wcześniej wspomniał nazwała go wtedy "lisiem pysiem" i niedługo potem on się za nią wstawił przed Bogo.
 5. Ja niestety na projektowaniu się nie znam, mogę ewentualnie umieścić już gotowy baner.
 6. Witam, pragnę dodać tu link do polskiej wiki poświęconej wszystkiemu co związane z filmem Zwierzogród. Znajduje się ona na Fandomie, aż dziwi mnie, że jeszcze nikt tu linku nie umieścił: http://pl.zwierzogrod.wikia.com/wiki/Zwierzogród_Wikia Można tam znaleźć szczegółowe opisy miejsc, postaci i zdarzeń z filmu, a także dowiedzieć się różnych ciekawostek na ich temat - niekoniecznie zawartych w przekazie filmu, bo zgromadzonych z różnych poświęconych Zwierzogrodowi stron. Zachęcamy też do dokonywania edycji, tworzenia nowych artykułów i dodawania nowych informacji - to wszystko pomoże rozwijać wiki.
 7. Jak nakazuje tradycja, a także idąc śladem poprzedników, jako nowy użytkownik postanowiłem się przywitać. Niektórzy z was pewnie już mnie kojarzą z discorda, ale wiem, że nie wszyscy mają z nim po drodze. Co mogę o sobie powiedzieć... właściwie sam się nad tym zastanawiam i nie wiem czy tematów jest za dużo czy za mało, żeby jakoś logicznie zacząć. No to może po kolei. Jestem Zemyt, znany też jako Zemytos. Niedawno odkryłem film "Zwierzogród" - tak wiem, rok temu premiera, mam zapłon diesel na mrozie, mniejsza. Skoro już odkryłem film i mi się spodobał, postanowiłem wkręcić się w fandom. Zawsze lubię z kimś nowym pogadać, toteż wchodząc coraz głębiej znalazłem się tu. Myślę, że jakoś się dogadamy i będziemy mogli wymienić się cennymi informacjami, nie tylko dotyczącymi filmu. Interesuję się także Historią II Wojny Światowej oraz działaniami służb porządkowych. Gram w liczne gry o tej tematyce i jeśli ktoś będzie chętny to w wolnej chwili możemy razem pograć. Poza aktywnością na tym fandomie, jestem też moderatorem Zwierzogrodzkiej wiki (tej od Lisicy - może ktoś ją zna). Bez zbędnego przeciągania witam wszystkich.