królisek18

Zootopijczyk
 • Zawartość

  69
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez królisek18

 1. No to chodzi tu o to, że możemy zagrać w taką grę. Ja zadam pytanie a kto pierwszy ten lepszy odpowie pytaniem, a później na swoje i sam zadaje pytanie związane z tym o czym rozmawiamy, czyli tu przykład: -co jadłeś dziś na śniadanie? -czy jadłem dziś jajecznicę. Tak jadłem. Co według ciebie jest lepsze jajecznica czy omlet? Im bardziej orginalnie tym lepiej. To moje pytanie: Jak tam mija dzień? Io_oI
 2. Zagraniczny? No nie wiem. Może w takim razie ci co dubbingowali Zootopię. Którego aktora z Zootopii lubicie najbardziej?
 3. Zgadzam się z innymi, lepsza będzie zupełnie nowa nieznana postać. A Bellwether raczej bym już nie mieszała do sequela.
 4. Ja na powitaniu napisałam o swoich wcześniejszych poglądach, że kolejna bajeczka dla maluchów o uroczych zwierzątkach i ich perypetiach, nic orginalnego, kiedyś to były czasy ( najbardziej lubiłam do tej pory filmy disneya z lat dziewięćdziesiątych) , no ale bardzo się pomyliłam jfpalm Teraz jest to mój najukochańszy film. I jestem ciekawa co wy myśleliście wcześniej jak usłyszeliście o tej bajce od znajomych a może zobaczyliście trailer. Jaka była wasza pierwsza reakcja, czego się spodziewaliście i czy byliście później zaskoczeni.
 5. Tak oglądam kolejny raz zrzędu Zootopię i olśniło mnie, że w sumie każda scena ma w sobie to coś, że chce się ją oglądać jeszcze i jeszcze, według mnie każda jest po prostu ciekawa. A które są najlepsze? Myślę, że dużo osób zgodzi się ze mną, że najlepsza i najbardziej trzymająca w napięciu jest ta, gdzie Nick udawał, że zdziczał > Jakie jeszcze należą do niezapomnianych? Scena z Flashem i ta pierwsza i druga są najzabawniejsze jak dla mnie. Flash rządzi! I:v Za to te które chwytają za serce i wyciskają nasze łzy to ta, gdy Nick opowiada o swojej trudnej przeszłości i gdy Judy chce namówić Nicka,by pomógł jej w rozwiązaniu sprawy, przeprasza go. I te powyżej wymienione sceny to moi faworyci na najbardziej epickie. A wasze ulubione momenty filmu?
 6. Który z shippingów podoba wam się najbardziej? Nie chodzi tylko o głównych bohaterów jak coś.