Mere Jump

Prekursor
 • Zawartość

  161
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Zootopiańczyk

O Mere Jump

 • Tytuł
  Stały Bywalec
 • Urodziny
 1. I nawet konta mamy przeniesione. Świetnie!
 2. Dokładnie o to mi chodziło.
 3. To byłoby moim zdaniem trochę za dużo. Uważam, że głośne nazwiska są spoko, ale niepotrzebne wydawanie kasy na zbyt dużą ilość głośny nazwisk - już nie.
 4. Chyba zrobię ankietę na blogu
 5. Muszę być tę jedną osobą, która bardziej lubi Judy. :v
 6. Jestem ciekaw, co myślicie o tej kwestii: Ile Byrona, a ile Richa widać w finalnej wersji Zootopii? Jak wiecie, Byron tworzył Zootopię, w której drapieżniki noszą obrożę i jest dużo bardziej "poważnie", jest więcej smutnych emocji i drapieżniki są traktowani jak uchodźcy. Rich wniósł do Zootopii więcej ciepła i humoru. Jednak to na pewno nie jest tak, że wszystkie pomysły Byrona zostały odrzucone, a on sam został odsunięty od projektu. Na pewno był ważną częścią procesu twórczego obok Richa Moore. Gdyby było inaczej, to jego nazwisko nie byłoby wymieniane wśród głównych reżyserów.
 7. Za dużo gada? Czyli całe trzy zdania?
 8. Czy Finnick jest wystarczająco drugoplanowy? Jeśli tak. to on jest the best.
 9. Chyba nie wiadomo, ale zacznijmy od tego, że cały ten park rozrywki to była dość sekretna działalność i gdyby dowiedziały się o nim władze to byłoby słabo. Słyszałem, że Nick opracował metodę ściągania obroży elektrycznych wyłącznie na terenie parku. Samo to daje już podstawę do zamknięcia delikwenta.
 10. Przyznam, że idea z obrazka bardzo mi się spodobała! Co prawda wiemy, że Nick ma wciąż żyjącą mamę, ale chyba nie układało się im zbyt dobrze, skoro w wieku 12 lat musiał zacząć sprzedawać lodowe łapki. -O-
 11. Nooo twarz jest taka a nie inna także z powodu otyłości. Ale słuszna uwaga.
 12. Zwłaszcza Clawhauser Io_oI Niezłe odkrycie. Ale motyw otyłego, miłego policjanta jest dość oklepany. Można by było sporo postaci dopasować.
 13. Finnick dostał w filmie dość mało czasu, a na końcu nie wyruszył nawet na koncert Gazelle. Biorąc pod uwagę jego styl bycia, to ma nawet trochę sensu. Ale mimo wszystko czuć, że jest pominięty. Czy chcielibyście zobaczyć więcej tej postaci? Czy uważacie, że jest w ogóle potrzebna?
 14. A to nie był sarkazm? W końcu nic wielkiego się tam nie działo, a dla wszystkich łącznie z Nickiem było całkowicie normalne. Po prostu wiedział, że Judy jest ze wsi, więc miał pewność, że golizna to dla niej problem.