adamar44

Tłumacz
 • Zawartość

  132
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  67

Ostatnia wygrana adamar44 w Rankingu w dniu 29 Listopad 2017

adamar44 posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

71 Funkcjonariusz ZPD

O adamar44

 • Tytuł
  Stały Bywalec
 • Urodziny 11/16/91

Ostatnie wizyty

477 wyświetleń profilu
 1. Też się kreska wydaje nieco dziwna
 2. Znowu Gidełon, i to dwa jednocześnie!
 3. Mój sprawdzony sposób to złapanie za brodę i ciągnięcie tej strony, nie od góry. Niech się "otworzy". Gorzej jest ze zmienianiem dłoni bo po tym jak złamałem ten staw na uchu to zrobiłem się mocno wyczulony... A zauważyłem że mi się staw trzymający głowę pod nią nie obraca i nie jestem pewny czy to tak ma być, bo przez to nie mogę jej przechylić głowy na bok a tylko w przód i tył. A trzyma się mocno i nie chcę kolejnego złamać....
 4. Nawet nieco wyższy, a w tej chwili preorder kosztuje mniej niż Judy.
 5. Eh... A ja musiałem mieć pecha i mieć cło........... Nicka też będziesz kupował?
 6. Moja też została tego samego dnia wysłana. Moja dotarła do polski 10 stycznia, urząd celny wysłał mi list z prośbą o dokumenty 12 stycznia, dzisiaj dotarła, więc może też list wysłali?
 7. Mi dowalili 65 zł cła więc uważaj. No i musiałem wysyłać dowody zakupu, skan dowodu osobistego i specyfikację produktu
 8. Żeby nie zakładać nowego tematu to tutaj opiszę wrażenia z figurki od Revoltech. Pierwsze co to po rozpakowaniu zauważyłem że każdy staw jest zabezpieczony folią. No to trzeba ją ściągnąć, dłonie odpięły się bez problemu, jedno ucho też a na drugim złamałem staw :V Jeśli ktoś powie że mogłem przeczytać instrukcję to chętnie bym to zrobił ale mnie to przerasta: Ale resztę folii ściągałem bez odpinania stawu, nie chciałem więcej ryzykować... Na szczęście staw przy ogonie jest taki sam jak przy uchu więc ten złamany skleiłem i poszedł za ten z ogona. Wolę ruchome ucho niż ogon. Więc tragedii nie ma. Ale po tym wreszcie mogłem ją złożyć. Proszę Państwa, oto Judy: W zestawie są dodatkowe twarze i dłonie, daje to całkiem spore możliwości. Duża ilość stawów pozwala na ułożenie jej w bardzo wielu pozach, np lądowanie superbohatera: Choć tu już połączenie na miednicy ma pewne ograniczenia i ten staw mobilnością odbiega od innych. Ktoś jest ciekawy jak wygląda głowa bez twarzy? W zestawie jest jeszcze stojak który pozwala ustawiać figurkę w bardziej dynamicznych pozach: Figurka ma swoje wady, głowa odpina się zaskakująco łatwo, stojak lubi być kapryśny podczas ustawiania i ma za mały maksymalny kąt głównego ramienia, przez to jeśli figurka ma być przy podłożu to są problemy ze stabilnością. No i mogłaby być za taką cenę jednak nieco większa:
 9. Ryś tak zęby szczerzy rad ponieważ umie powtórzyć te melodie co z gór płyną, oraz widzi barwy które kolorowy niesie wiatr. Dlaczego nie mogę wymyślić dobrego pytania na odpowiedź?
 10. Tyle cie nie było i już pierwsza gafa - przetłumaczony jest tylko pierwszy obrazek. To wbrew wewnętrznemu regulaminowi działu!
 11. Wincyj Judy!!! To już moja piąta. Będę miał do zrobienia jeszcze dwa Gideony, ale żadnego Nicka...
 12. Źródło: http://fav.me/dbqbp2g
 13. Źródło wyschło.
 14. Nie mam źródła.
 15. Źródło: http://pyrophoricitee.tumblr.com/post/165188636379/nekomimiranger-yoshifan30-aquamarine-moon