królisek18

Porozmawiajmy o scenach

Tak oglądam kolejny raz zrzędu Zootopię i olśniło mnie, że w sumie każda scena ma w sobie to coś, że chce się ją oglądać jeszcze i jeszcze, według mnie każda jest po prostu ciekawa. A które są najlepsze? Myślę, że dużo osób zgodzi się ze mną, że najlepsza i najbardziej trzymająca w napięciu jest ta, gdzie Nick udawał, że zdziczał >:P

Jakie jeszcze należą do niezapomnianych? Scena z Flashem i ta pierwsza i druga są najzabawniejsze jak dla mnie. Flash rządzi! I:v

Za to te które chwytają za serce i wyciskają nasze łzy to ta, gdy Nick opowiada o swojej trudnej przeszłości i gdy Judy chce namówić Nicka,by pomógł jej w rozwiązaniu sprawy, przeprasza go.

I te powyżej wymienione sceny to moi faworyci na najbardziej epickie. A wasze ulubione momenty filmu?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeżeli chodzi o sceny epickie, to najlepszą jest przyjazd Judy do Zootopii.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mnie było by ciężko wybrać. W innym temacie dałem swoją ulubioną.

Film jest jak dla mnie naładowany takimi scenami. Bardziej niż na scenach skupiam się na tekstach i jak bym miał wybrać najlepiej połączoną pod tym względem to wziął bym tą po konferencji gdy Nick obraża się na Judy i te słowa "Czy ty się mnie boisz?". Jakbym znów się znalazł w podstawówce czy gimnazjum.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mnie najbardziej spodobała się scena w opuszczonym szpitalu psychiatrycznym. Po prostu lubię takie klimaty, jakie panowały wtedy.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Najbardziej podobała mi się scena wjazdu. Dostałem wtedy dreszczyków i w pewnym sęsie też zachwycałem się miastem, pozatym to były moje klimaty, uwielbiam miasta :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Krakus się znalazł :v

Jak powiedziałem, sceny z planem B, oraz jak Finnick z okularami na pysku odjeżdża swoim vanem, like a boss

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak dla mnie to najlepsze były leniwce, plan B, ogólnie całe oszustwo Nicka i pożegnanie Judy z rodzicami, ale oprócz tego była masa innych świetnych.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia ‎01‎.‎03‎.‎2017 o 11:36, Kideu napisał:

Krakus się znalazł :v

powiedział inny Krakus :P 

A scena wjazdu była i tak jedną z najlepszych, nawet w prawdziwym życiu przecież najbardziej emocjonujący jest przyjazd w nowe miejsce

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oglądałam Zootopię n-ty raz i coś zauważyłam. W momencie, gdy Judy przeprasza Nicka za bycie typową marchewą ;-) Nick stoi do niej odwrócony plecami. Dopiero jak ta zaczyna płakać kończąc ten monolog Nick postanawia się odwrócić - hmm czyżby dlatego, że pomimo krzywdy jaką mu wyrządziła ten cwany lis nie chce, by płakała ? Drugie pytanie - skoro aż tak bardzo go uraziła, dlaczego zachował jej dyktafon ? Sentymentalny głupiec ;-)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To że Nick jest sentymentalny to żadna nowość, w końcu zachował chustę od mundurka zuchowskiego.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta