królisek18

na pytania odpowiadamy pytaniem!

490 postów w tym temacie

Co myślę o wychodzącymi w tym roku Rouge one? Myślę że to będzie dobry film. Którą część star wars lubisz najbardziej?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Którą część lubię najbardziej? Chyba "Nową Nadzieję". Ciężko zliczyć, ile razy już ją obejrzałem. Czy ktoś z was grał w gry RPG (role-playing games, gry fabularne, gry wyobraźni; wyjaśnienie: http://www.gryfabularne.pl/)?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy grałem? Live nie ale znam parę osób które grały. Kto się bawi w cosplaye?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy jakieś zaskoczenia ? Nie żadnego moja wychowawczyni dalej nie umie napisać dobrej listy do dziennika ... A czemu ten temat zamarł ??

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czemu zamarł? Bo nikomu się odpowiadać nie chce. Jakie filmy lubicie?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jakie filmy lubicie ?? Za grupę się nie wypowiem ale ja lubię marwelowe i disnejowskie

( nie ma to jak nie przewinąć do końca i odpowiedzieć na pytanie z środka konwersacji ) kogo najlepiej się tu słuchać ???

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kogo najlepiej słuchać? Oczywiście że mnie. Ha ha taki żarcik. Zależy od ciebie. Czy jesteście zadowoleni z tego forum?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy jestem zadowolony? Tak, ale chciałbym, żeby była tu większa aktywność. Umiecie rysować?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy umiem rysować ? Tak oczywiście ale co najwyżej wykresy prostoliniowe parabole lub hiperbole .

Czy lubicie matematykę i wykresy ??

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy lubie matme i wykresy? Nie nie bardz. Jestem humanistą historykiem :D. Czym się interesujecie?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czym się interesuje ? Usiłuję psychologią i matematyką. Matma idzie miło ale psychologii to tyle co sam se zaobserwuję niestety. Co u was w życiu spowodowało największe zmiany ??

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Największe zmiany ? Chyba to, że zacząłem słuchać Linkin Parku. Tak wiele im zawdzięczam.

Czy lubicie jeździć autobusem ?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy lubię jeździć autobusem? Nie, wolę tramwaje. Czy lubicie konie?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

czy lubimy konie ?? tak oczywiście szczególnie lubię te skrzydlate a z realiów to mogą być . czy zamierzacie odpowiedzieć na te pytanie pytaniem a potem odpowiedzieć na swoje ???

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy zamierzam to zrobić? Cóż, zamierzam odpowiedzieć na to pytanie pytaniem, ale potem nie odpowiem na swoje. Co sądzicie o nowych konsolach, które będą obsługiwały 4K?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sam sobie odpowiem: Co sądzimy o nowych konsolach obsługujących 4K? Och, ależ Viraxie, to bardzo głupie pytanie. Po co je zadałeś? Mogłeś wymyślić coś mądrzejszego. Zresztą, przecież sam nie kupujesz żadnej z tych konsol. Więc postaraj się zadawać w przyszłości ciekawsze pytania. To teraz pytanie: co chcielibyście zobaczyć w ewentualnej kontynuacji Zootopii?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co chciałbym zobaczyć? Krew, krew, flaki i ... śmierć. :D Czy myślicie że w kontynuacji będą parą czy tylko przyjaciółmi?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie wiem. Mam nadzieję, że ich relacja się w jakiś sposób pogłębi. Jakie książki najbardziej lubicie?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jakie książki najbardziej lubie? Najbardziej lubie te które da się czyać. Lubicie duże miasta?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pod jakim względem? Ogólnie fajnie, bo większość rzeczy na wyciągnięcie ręki, ale często jest za dużo ruchu, samochodów. To też zależy jaki rodzaj miasta. Zresztą mi tam wszędzie dobrze. Czym jest według was dom, jakbyście zdefiniowali "swoje miejsce"?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moje miejsce? Miejsce, w którym mieszkam. Nic więcej. Jakieś teorie odnośnie przyszłorocznych Gwiezdnych Wojen?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jakieś teorie? Han Solo zmartwychwstanie jako Vader v. 2.0

Kto dziś wiesza rogala, znaczy się flagę?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy wieszam dziś flagę, nie, bo nie mam gdzie ;D. Co sądzicie o Trumpie ¿?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co sądzę o Trumpie? Cóż... Myślę, że jest fanem Gry o Tron i z tegóż to serialu wziął swój naczelny pomysł. A tak na serio, to mam obawy. I to duże. Jaka jest wasza opinia o zestawie lektur w szkołach?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

O szkolnym zestawie lektur? Powiem to tak, są nawet nie najgorsze, czy lubicie Linkin Park ? (Musiałem ;D)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta