szara stokrotka

Nick u psychiatry i inne sprawy

No więc... Io_oI

Nick-siedział w recepcji czekał na tajemniczego „gościa’’ czekał tak już od pół godziny i już miał wracać do domu gdy nagle drzwi się otworzyły a w nich stał… królik - kurka to królik!- krzyknął lis –przyszłam po Nicholasa Bajera , lis zrobił kilka kroków do niej –to ja-powiedział –przyszłam zabrać pana do…- lis nie dał jej dokończyć –przepraszam ale ja nigdzie po nocach nie będę się włóczył, do widzenia!- krzyknął jeszcze i wybiegł przez otwarte drzwi

Kilka dni wcześniej

Judy i Nick przyszli na posterunek spóźnieni –Bajer, Hops czemu przyszliście tak późno?!- zgromił ich Bogo –przepraszamy to się więcej nie powtórzy- mruknął Nick i oboje przysiedli się do innych policjantów –dziś będziecie przechodzić podobny test do tego co przechodziliście na początku waszej policyjnej kariery tym razem będzie on trudniejszy i w najmniej oczekiwanych momentach to tyle, wychodźcie- rozkazał wszyscy wyszli oprócz Nicka –przepraszam szefie ale jakie dokładnie będą te zadania?- spytał lis – nie długo sami się dowiecie- odpowiedział i zniknął w drzwiach nagle ktoś krzyknął Bajer szybko rozpoznał kogo był to głos – Karota!- krzyknął i pobiegł za krzykiem koło damskiej toalety tłoczyli się policjanci –co się stało?- spytał jeden z nich Nick próbował się przecisnąć przez tłum ale nic z tego wtedy przyszedł Bogo –proszę zachować spokój i rozejść się- powiedział a zwierzęta wykonały jego polecenie –co się stało i gdzie Judy?- spytał zdenerwowany lis – to była część testu- zaczął –drapieżna muszla- zgadł Nick –owszem Judy dobrze sobie radziła ale nie najlepiej z tym niestety nie udało się jej uratować…- dokończył i odszedł – J-jak to to n-niemożliwe- szepnął lis i odszedł w strumieniach płaczu… <:I

Uwaga te zdania są wiele dziwniejsze od tamtych więc... I-_-I

Nick po tamtym wypadku był ciągle podenerwowany, tak ogólnie potrzebował wizyty u psychiatry jednak każdego omijał szerokim łukiem #nshr Jednak pewnego dnia po wielu namowach przyjaciół postanowił się tam wybrać i to tego samego dnia, zapukał nie śmiało do drzwi usłyszał w odpowiedzi usłyszał znajomy głos -proszę- gdy wszedł powiedział cicho -ja do psychiatry- Uniósł głowę a wtedy zobaczył że ten lekarz to... Króli(zając jak tam chcecie :P) - Jedną rękę miała zabandażowaną od razu rozpoznał w niej swoją przyjaciółkę -Judy!- krzyknął i już miał do niej podbiec gdy nagle drzwi się otworzyły i stanął w nich... Bogo. W ręce trzymał pistolet z borówkami i krzyknął -NIE!!! WY NIE MOŻECIE BYĆ PRZYJACIÓŁMI JA ZAWŁADNĘ ŚWIATEM!-

CDN. :arrow:

Edytowane przez
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Składnia niestety nie jest zbyt dobra.

A odnośnie fabuły... nie za bardzo ogarnąłem, co się właściwie stało.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

wiem że nikt raczej tego nie zrozumie ale to po prostu coś dziwnego co wytworzyła moja wyobraźnia

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tylko się nie poddawaj i pisz dalej. Z czasem twoje opowiadania będą stawać się coraz lepsze.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta