rudylis22

Sequel? - chyba nie prędko ...

46 postów w tym temacie

Mam chyba niezbyt dobrą wiadomość dla wszystkich oczekujących na " Zootopię 2 ": ponoć Rich Moore potwierdził rozpoczęcie prac nad " wreck it ralph 2 ", więc albo będziemy bardzo długo czekać, aż ekipa " Zootopii ' ponownie się zbierze, albo film wyreżyseruje sam Byron Howard, albo kontynuacja po prostu nie powstanie ...

Trochę mnie dziwi taka decyzja, gdyż Ralph nie był jakimś wielkim przebojem i kasowym sukcesem, a i historia jest raczej skończona ... ponoć Disney ma się dogadać z Nintendo i w filmie może się pojawić, min. Sonic.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ponoć? Masz źródło?

Hmm, faktycznie, to zła wiadomość. Chociaż nie powiedziałabym, że kontynuacja na pewno nie powstanie. Zootopia jest za wielkim hitem na to, by zostawić ją tylko z jedną częścią. Disney raczej to wie. Skoro kontynuują ''Wreck it Ralph", który, jak mówisz, nie był wielkim przebojem, to o nasz film nie ma się co martwić.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moore pisał coś na Twitterze, a jak wpiszesz " wreck it ralph 2 " w Google, to wyskakuje sporo wyników:

http://www.ign.com/articles/2016/03/24/ ... ture-mario

http://disney.wikia.com/wiki/Wreck-It_Ralph_2

http://www.comingsoon.net/movies/news/4 ... n#/slide/1

Zła wiadomość jest taka, że reżyserem dwójki będzie Rich Moore, co poważnie opóźni pracę nad kontynuacją " Zootopii " - chyba, ze film powstaje już od dawna, lub Howard sam wyreżyseruje " Zootopię 2 ".

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pomysłów tutaj na jedynkę było masa więc sam Howard sam mógłby zrobić dwójkę ale przyznam że chyba będziemy musieli sobie na dwójkę trochę poczekać. Cóż szkoda ale lepiej trochę poczekać i mieć nadzieję na dobrą kontynuację niż czekać rok na przepraszam za wyrażenie gniot. Może w między czasie ktoś postanowi zrobić jakiś serial takie CSI Zootopii

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Byłoby ciekawie z tym serialem w przerwie pomiędzy filmami no i faktycznie lepiej poczekać niż zawieść się. Mam nadzieję , że jednak nie będziemy musieli zbyt długo czekać.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

no musimy przetrwać Moanę, Gigantic, Frozen 2 i Wreck it Ralph. to będzie tak z 5 lat minimum.

w międzyczasie mogłiby wydać jakieś komiksy o Zootopii, albo nawet świąteczne shorty. , rozmarzyłem się.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
no musimy przetrwać Moanę, Gigantic, Frozen 2 i Wreck it Ralph. to będzie tak z 5 lat minimum.

w międzyczasie mogłiby wydać jakieś komiksy o Zootopii, albo nawet świąteczne shorty. , rozmarzyłem się.

We wrześniu ma być wydany komiks. Chociaż większość zawartości, to będzie powtórka z filmu, to wygląda na to, że pojawi się też jakiś 'prequel':

http://www.amazon.com/Disney-Zootopia-Graphic-Novel/dp/1772751774

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może ten " Ralph Demolka 2 " powstaje już od jakiegoś czasu i Moore przerwał pracę nad nim aby pomóc Howardowi w pracy nad " Zootopią " i teraz skończy film i będzie gotów na " Zootopię 2 "? Ciekawe, który film ukaże się wcześniej: " Frozen 2 " czy " wreck it ralph 2 "? Mimo wszystko, nie do końca potwierdzone prace nad Ralphem 2 trochę mnie zaskoczyły i zasmuciły, bo to fajny film, ale nie aż tak fajny i dobry, jak " Zootopia ".

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wystarczy, że powiedzą: dostaliśmy zielone światło i ten film powstanie, jak tylko zakończymy inne projekty.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Może ten " Ralph Demolka 2 " powstaje już od jakiegoś czasu i Moore przerwał pracę nad nim aby pomóc Howardowi w pracy nad " Zootopią " i teraz skończy film i będzie gotów na " Zootopię 2 "? Ciekawe, który film ukaże się wcześniej: " Frozen 2 " czy " wreck it ralph 2 "? Mimo wszystko, nie do końca potwierdzone prace nad Ralphem 2 trochę mnie zaskoczyły i zasmuciły, bo to fajny film, ale nie aż tak fajny i dobry, jak " Zootopia ".

Frozen 2 bo w 2018 roku a Ralph jeszcze nie ma daty.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Frozen 2 bo w 2018 roku a Ralph jeszcze nie ma daty.

Ja obstawiam, że " Frozen 2 " pojawi się jednak w przyszłym roku, ale na pewno nie na święta Bożego Narodzenia, bo nie będą przecież konkurować ze swoimi Gwiezdnymi Wojnami ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To mogą puścić w Halloween :D albo Wielkanoc wtedy pasuje 2018

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziwi mnie, że twórcy nie polecieli na fali popularności pierwszej części. Hype podobny do obecnego z pewnością by pomógł w sprzedaży biletów.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale której pierwszej części? :v

Nie ma jeszcze sequela.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dziwi mnie, że twórcy nie polecieli na fali popularności pierwszej części. Hype podobny do obecnego z pewnością by pomógł w sprzedaży biletów.
W tym chodzi o "Frozen" czy "Zootopię", bo się pogubiłem i nie za bardzo wiem o co chodzi. #nshr
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja bym się nie załamywała. Widzicie firma ma wiele na głowie, jednak popatrzcie na inne produkcje. U nich musi się zgadzać forsa, to oczywiste, prawda? Jest forsa - są dalsze zabawy. Zootopia swoje ma za uszami i dała im trochę zarobić. Tak więc COŚ pojawi się na bank.

Może to być krótki dodatkowy odcinek jak w przypadku Frozen

Może to być krótki serial o znacznie gorszej jakości graficznej jak w przypadku "Jak wytrenować smoka"

A może to być kolejna kinówka jak w przypadku "Epoki Lodowcowej"

Mnie tam przygody Ralpha się podobały i bym się nie obraziła na to, aby powstała kolejna cześć. Jednak po tym co od kilku lat robi z moją głową ekipa GoT ogłaszając fałszywe informacje fanom a potem robią i tak swoje too.... powątpiewam we wszystko i spodziewam się wszystkiego. Zwłaszcza, że sam projekt Zootopii jest wielki, bo to co mamy w filmie to zaledwie niewielka cześć tego na co stać twórców i jakie mieli plany. Przecież praktycznie do ostatniego momentu film miał wyglądać zgoła inaczej, a tu bumm i bęc i trach i mamy co innego. Więc....

Z tego co czytałam w necie na łamach MTV zapowiedzieli, że jeżeli Zootopia 2 powstanie będzie dotyczyła problemu przyjaźni Nicka i Judy. Tzn miłości <3

A co ma być, to się zobaczy,

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja się boję, że kontynuacja (jeśli wyjdzie) będzie gorsza od pierwszej części.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niestety ale tak jest zazwyczaj.

Fajnie by było jakby zdecydowali się może na jakiś serial.

Dwójka może też cześć fanów zawieźć zależnie od tego czy Judy i Nick zostaną parą czy też nie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kontynuacje Disney'a kiedyś tak miały, że były o wiele gorsze od oryginału. Robiono je prosto na DVD i miały gorszą fabułę, animację, piosenki i wszystko inne. Na przykład: "Pocahontas 2", "Mulan 2", "Dzwonnik z Notre Dame 2" i świąteczne filmy z Piękną i Bestią. Chyba tylko "Król Lew 2" był dobry, jeśli chodzi o tę kategorię.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie zawsze; "Toy Story 2" jest lepsze od jedynki, a trójka jest jeszcze lepsza.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Kontynuacje Disney'a kiedyś tak miały, że były o wiele gorsze od oryginału. Robiono je prosto na DVD i miały gorszą fabułę, animację, piosenki i wszystko inne. Na przykład: "Pocahontas 2", "Mulan 2", "Dzwonnik z Notre Dame 2" i świąteczne filmy z Piękną i Bestią. Chyba tylko "Król Lew 2" był dobry, jeśli chodzi o tę kategorię.

Oki, ale to nie są filmy zaliczane do klasyki, a tylko na rynek VHS, a potem DVD. Oficjalną, kinową kontynuacją Disneya jest "Bernard i Bianka w krainie kangurów" (który jest lepszy od oryginału) i ewentualnie "Kubuś Puchatek", chyba z 2011 r.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To jednak wyjątki potwierdzające to o czym mówimy. Ja jednak jak wiele razy wspominałem nie przepadam za TS i jedynka najbardziej mi się podobała. Zobaczymy jak twórcy to zrobią. Sami chyba przyznają, że chcą tą dwójkę zrobić. Jak się postarają tak jak z pierwszą "Zootopią" i nie pójdą ścieżką "Ice Age" to nie ma się czym martwić. Ważne by umieli zakończyć jak ci od "Shreka" choć powrót ogra trochę mnie niepokoi.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja też nie twierdzę, że sequele są złe. Kontynuacje Madagaskaru i Shrek 2 bardzo mi się podobały. A piosenki z Króla Lwa 2 są świetne.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To jednak wyjątki potwierdzające to o czym mówimy. Ja jednak jak wiele razy wspominałem nie przepadam za TS i jedynka najbardziej mi się podobała. Zobaczymy jak twórcy to zrobią. Sami chyba przyznają, że chcą tą dwójkę zrobić. Jak się postarają tak jak z pierwszą "Zootopią" i nie pójdą ścieżką "Ice Age" to nie ma się czym martwić. Ważne by umieli zakończyć jak ci od "Shreka" choć powrót ogra trochę mnie niepokoi.

Może i wyjątek ale pokazuje, że się da.

Ja tam "Toy Story" bardzo lubię i chciałbym, żeby twórcy "Zootopii" poszli tą drogą.

A o co chodzi z tym kończeniem? Jeżeli dwójka będzie dobra, to nie widzę przeszkód, aby zrobili trójkę, czwórkę, itp. a nawet i serial.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta