rudylis22

Sequel? - chyba nie prędko ...

46 postów w tym temacie

Trójkę i czwórkę to może trochę za dużo... Choć jeśli będą dobre, to czemu by nie? A serial z chęcią bym obejrzał.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Ja też nie twierdzę, że sequele są złe. Kontynuacje Madagaskaru i Shrek 2 bardzo mi się podobały. A piosenki z Króla Lwa 2 są świetne.

Ja też nie twierdzę, że są złe, mówię tylko, że te, które wymieniłeś nie są oficjalnymi filmami kinowymi i nie zaliczają się do klasyki.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Trójkę i czwórkę to może trochę za dużo... Choć jeśli będą dobre, to czemu by nie? A serial z chęcią bym obejrzał.

"Zootopia" ma tak duży potencjał, że wystarczyłoby go na wiele filmów. Wciąż nie poznaliśmy całego miasta, a co dopiero całego świata.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Racja, tylko żeby te filmy były dobre, bo chyba nie chcemy chodzić do kina na w najlepszym wypadku średnie kontynuacje (patrz: Epoka Lodowcowa).

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nie zawsze; "Toy Story 2" jest lepsze od jedynki, a trójka jest jeszcze lepsza.

To jednak wyjątki potwierdzające to o czym mówimy. Ja jednak jak wiele razy wspominałem nie przepadam za TS i jedynka najbardziej mi się podobała. Zobaczymy jak twórcy to zrobią. Sami chyba przyznają, że chcą tą dwójkę zrobić. Jak się postarają tak jak z pierwszą "Zootopią" i nie pójdą ścieżką "Ice Age" to nie ma się czym martwić. Ważne by umieli zakończyć jak ci od "Shreka" choć powrót ogra trochę mnie niepokoi.

Może i wyjątek ale pokazuje, że się da.

Ja tam "Toy Story" bardzo lubię i chciałbym, żeby twórcy "Zootopii" poszli tą drogą.

A o co chodzi z tym kończeniem? Jeżeli dwójka będzie dobra, to nie widzę przeszkód, aby zrobili trójkę, czwórkę, itp. a nawet i serial.

Chodzi o to żeby wiedzieli kiedy zakończyć jak to miało miejsce z TS czy Shrekiem a nie na chama ciągnąć jak Ice Age czy Szybcy i Wściekli.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Epoka sięga dna. Czwórka była zła a piątka to dno kompletne.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chodzi o to żeby wiedzieli kiedy zakończyć jak to miało miejsce z TS czy Shrekiem a nie na chama ciągnąć jak Ice Age czy Szybcy i Wściekli.

Zarówno "Toy Story" jak i "Shrek" będą miały kolejne części, a z "Szybkich i Wściekłych" oglądałem tylko siódemkę i jest całkiem ok.

Osobiście uważam, że niewykorzystanie potencjału tkwiącego w uniwersum "Zootopii" byłoby grzechem i póki filmy będą dobre, mogą ich robić tyle, ile chcą.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Fakt.Jest tak. Tkwi w tym uniwersum wiele potencjału, ale to nie oznacza że nie zacznie ta seria (jeśli startnie) pikować w dół. Niech robią kontynuacje, ale niech też je robią z głową. I zakończyli w dobrym stylu (Shrek) i sensownie (Toy Story)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Fakt.Jest tak. Tkwi w tym uniwersum wiele potencjału, ale to nie oznacza że nie zacznie ta seria (jeśli startnie) pikować w dół. Niech robią kontynuacje, ale niech też je robią z głową. I zakończyli w dobrym stylu (Shrek) i sensownie (Toy Story)

Z głową tak, ale kończyć nie muszą - zresztą, nie wiemy, jak się skończy "Shrek" lub "Toy Story", zwłaszcza ta druga seria ma teraz nowe otwarcie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z głową tak, ale kończyć nie muszą - zresztą, nie wiemy, jak się skończy "Shrek" lub "Toy Story", zwłaszcza ta druga seria ma teraz nowe otwarcie.

Obie serie będą mieć nowe otwarcie. Shrek 5 też powstaje.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Obie serie będą mieć nowe otwarcie. Shrek 5 też powstaje.

Chodzi mi o to, że "Toy Story" ma większe pole do popisu, a "nowe otwarcie" to nowy właściciel/ka zabawek.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No chodzi mi o koniec tej pierwszej serii.

Ale też takie gadanie typu "Ostatni rozdział", "Ostatnia przygoda" a potem niespodzianka i kolejna część to dla mnie bez sensu. Wszystko musi mieć swój toniec dla tego niepokoją mnie takie nowe części "Parku Jurajskiego" "Indiany Jonesa" czy "Terminatora", bo bądżmy szczerzy. Ile można? Co za dużo to też nie zdrowo, a seria traci swój czar. Sam nie lubię zakończeń, ale "trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść".

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szczerze? Można bez przerwy, o ile filmy są dobre.

Mi bardzo podobał się nowy "Park Jurajski", czyli "Jurassic World" (o wiele bardziej niż część trzecia), nowy "Terminator' też był ok. Gwiezdne Wojny odżyły na nowo i w tym roku zobaczymy pierwszy spin off. Może tylko "Shrek" nie ma już takiego potencjału, ale widzowie po prostu lubią wracać do swoich ulubionych bohaterów, nawet wtedy, gdy kolejna część nie jest już tak dobra, jak oryginał.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Widzę to na przykładzie "Ice Age" gdzie piątka to tak naserio przerobiona dwójka.

No właśnie dobre, ale dobre też trzeba umieć zrobić i życzę tego "Zootopii" bo twórcy pokazali że potrafią stworzyć ciekawy świat bohaterów i historii.

Jurassic World też mi się podobał, ale mimo wszystko nie można robić czegoś w nieskończoność. Trójka faktycznie była do bani i zapamiętam z niej tylko tego Ceratozaura.

"Terminator" to już tak zużyty temat a Genesys tego dowiódł. Choć fajnie było zobaczyć Matta Smitha w innej roli niż Doktor Who.

Gwiezdne Wojny tu powiem że pierwsza trylogia była najlepsza i nic tego nie zmieni. Przebudzenie było nawet ale szału nie ma. Ciekawsze są seriale animowane z tego uniwersum jak choćby Rebelianci.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ponoć Uniwersal zapowiedział już "Secret Life Of Pets 2" na 2018 rok. Ciekawe, kiedy Disney ogłosi coś w kwestii "Zootopii"?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Universal to ciśnie jak leci. Podobnie było z Minionkami, ale Zootopia i tak jak dla mnie znacznie lepsza niż obie animacje. Jakby do 2019 się wyrobili było by fajnie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No z tego co widzę to po Frozen 2, które ma się ukazać po Giganticu, który ma wyjść 21.11.2018. No więc nie długo :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Siedzę nad tym już 15 minut i nie wiem o co chodzi :/

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta