Polineks

Bajer. Nick Bajer

Co tu kryć. Nick jest chyba najbardziej rozpoznawalną twarzą Zootopii.

Pytanie brzmi dlaczego. Czemu słysząc Zwierzogród myślimy Nick Bajer? Co on w sobie takiego ma? Jak to się stało, że właściwie zepchnął w cień Judy, która jest główną bohaterką?

Faktem pozostaje, że razem tworzą parę głównych bohaterów, lecz akcja filmu bardziej skupia się na króliczce. Mimo to to Nick jest tym bardziej rozchwytywanym ( mówię to z własnych obserwacji). Jest lisem cwaniakiem, który na wszystko ma odpowiedź. Realista, który potrafi ocucić i przywrócić do rzeczywistości zwierzęta pełne ideałów takie jak Judy #nshr . Przyznaję, że jego sarkazm, poczucie humoru, podejście do życia i przeszłość (której w filmie nie poznajemy dużo czyli świetny materiał do popisu dla twórców fików -O- ) sprawiły, że się z nim tak identyfikuje. I chyba te podobieństwa sprawiające, że mam uczucie jakbym w lustro patrzył sprawiły, że tak lubię tę postać. II^^

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czyli to wygląda tak samo jak u mnie :D. Ja się z nim identyfikuje przez mój bolący aż sarkazm i z tym, że skrywam swe uczucia za maską. Trochę powiało desperacją, ale co z tego :D.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czyli rzeczywiście podobnie. Zwłaszcza to chowanie uczuć. Ale bądźmy szczerzy nie każdy taki jest a i tak lubi Nicka. Ciekawe czy to przez to że jest lisem czy po prostu ludzie lubią takie postacie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Też jestem zamknięty w sobie i lubię sarkazm, a dlaczego on jest tak lubiany, to może być fakt że jest takim dobrym cwaniakiem, realistą.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta