Kabson

Gadżety, które mam mieć ;-)

Dzisiaj przyszła do mnie (w końcu... bo to aż po miesiącu od zamówienia) Art of Zootopia, podjarany tym faktem zacząłem kontynuować i zamówiłem następujące gadżety:

Happy Tin: Zootopia (Happy Tins)

Zootopia Big Trouble in Little Rodentia

Zootopia Big Golden Book

Zootopia (Little Golden Book)

Zootopia Read-Along Storybook & CD

Posiada ktoś coś z tego ? jak z wykonaniem ?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nic, ale wczoraj doszły mi "Zootopia the Stinky Cheese Caper and other from the ZPD Files" oraz "Zootopia Comics Collection", czyli wcześniejszy Graphic Novel i obie pozycje są ok, choć komiks jest jak dla mnie zbyt mały i na słabym papierze, ale daje radę.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Stinky Cheese Caper ma jakąś kiepską kreskę, co do Comics Collection również się zgodzę - papier w starych "Gigantach" z Kaczogrodu był lepszej jakości...No cóż, trzeba czekać na paczkę z amazon i samemu to ocenić ;]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kurczę, a ja nie mam i prawdopodobnie nigdy nie będę miał żadnego z tych gadżetów. Smuteczek... :-(

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Spokojnie, z wiekiem inaczej się patrzy na niektóre zachcianki ;-)

Ostatnio odkryłem, że "Buy Everything - Zootopia Parody" jest dokładnie o mnie heh, jeszcze z 2-5 wypłat i mam wszystko ;]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Stinky Cheese Caper ma jakąś kiepską kreskę, co do Comics Collection również się zgodzę - papier w starych "Gigantach" z Kaczogrodu był lepszej jakości...No cóż, trzeba czekać na paczkę z amazon i samemu to ocenić ;]

Eee .. kreska jest fajna, bo autorem rysunków jest Cory Loftis, czyli jeden z twórców filmu i mi się ona podoba. Jest uproszczona, ale zachowuje pewną charakterystykę.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A to tego nie wiedziałem, zatem muszę i to mieć ;-)

Do zakupów doszła jeszcze Judy's Dream Files , ale to się ogarnie przy następnym zastrzyku gotówki.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta