Polineks

Półrocznica

Oto właśnie dziś wybiło naszemu forum pół roku. jjmp

Z tego też powodu radujmy się. Jako, że mam w tym dniu miękkie serduszko (nie wiedziałem że je w ogóle mam) to postanowiłem wzorem tej samej uroczystości ale z bloga, odpowiedzieć na różne wasze pytania i zagwozdki. -O-

No raczej będę w tym osamotniony, chyba że jakimś cudem pozostali adminowie się zjawią. #nshr

Tak więc pytajcie o co chcecie lub jeśli chcecie. >^-^<

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

O co chcemy? Dobrze... Kiedy Minecraft?

Żartuję.

Czemu chciałeś zostać moderatorem na forum? Jakie były początki, co cię skłoniło, itd.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak na serio to był fart. Po prostu znalazłem forum dużo się udzielałem i gdy nabiłem jakieś 300 postów Mere sam mi dał ten tytuł. Było miło.

A co początków z tytułem modera to nic nadzwyczajnego. Byłem dalej zwykłym userem tylko mogłem troszkę więcej.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ponieważ powiedziałem że teraz ja tu rządzę on sprawdził że mam dość dużo postów i dał mi admina. Innymi słowy z jego ręki ja tu rządzę

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To moi niewolnicy mają mi buty lizać xD ha ha

A tak na serio. Uwielbiam tu przebywać. Można pogadać o różnych sprawach.Uważam że to świetna paczka. Głównie z tego powodu tu też wchodzę. Poza tym zarażacie mnie zainteresowaniami do rożnych rzeczy czy to astronomia czy LP

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wymień 5 swoich ulubionych piosenek Linkin Parku (musiałem, po prostu musiałem ;D)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

BTH

Numb

Castle of glass

A light that never comes

New divine

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Raczej Elsę. Jak potrafi władać lodem i mrozem to fajnie. Jest też spokojniejsza i bardziej musi się wstrzymywać.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pisać tutaj Grać w gry i ogólnie marnować swe życia jakby jutra nie było. Poza tym oglądać Zootopię czy MLP. Innymi słowy lubię robić to co lubię.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No tu to powiem że wszystkiego po trochu. Szukam tego jedynego. Ale głównie historia. Mógłbym jeszcze powiedzieć Pokemony MLP Zootopia ale nie powiem bo już powiedziałem.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta