Jeleń Virax

Furry fandom

Postanowiłem założyć ten temat, żebyście mogli się podzielić waszymi opiniami, przemyśleniami czy czymkolwiek odnośnie fandomu furry.

Uznałem, że ten Zootopia jest chyba dość popularna wśród jego członków, więc w sumie pasuje.

Sam osobiście lubię ten fandom, choć nie wiem, czy uznawać się za członka.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niesamowicie kreatywny i rozległy fandom. Znajdują się w nim ludzie praktycznie z każdej dziedziny. Przede wszystkim to okropnie pozytywni ludzie! Przez fursonę można stworzyć siebie od zera. Charakter, wygląd, a nawet ulubione powiedzonka! W dodatku dorośli, poważni (taa..) ludzie przebierają się czasami za te fursony i spotykają się na furmeetach! Otwarci, tolerancyjni. Szkoda tylko, że media tak źle ich rozsławiły. Są postrzegani za zboczeńców, fetyszystów..., a to przecież tylko czarny % całej społeczności, którego nigdzie nie można uniknąć. Wiadomo, sensacja jest najważniejsza.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja do nich nic nie mam. Osobiście żadnego nie spotkałem a sam się za takiego nie uznaję. Bardziej mnie ciągnie do bronych. Choć jak dla mnie poniekąd są podobni. Ja niestety mieszkam na takim terenie że ciężko być "innym". Spotkać broniego czy furriego to graniczy z cudem, a przyznaj się że jesteś to już pozamiatane. Choć z tym że kręci mnie MLP czy Zootopia czy nawet Pokemony to się nie kryję.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja tam lubię zakręconych ludzi, z nimi nigdy się nie nudzę.

A czy jestem furry, hmm jeszcze o tym nie wiem, może...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta