JanetJ777

Polecane filmy/seriale

Tutaj możecie doradzać sobie co oglądać.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jako pierwszy mogę polecić film "Alpha & Omega" co w Polsce zostało nazwane "Zakochany wilczek". Zarysu fabuły ani nic z tych rzeczy nie podam, gdyż można wszystko w necie znaleźć. Nie polecam za to kolejnych 4 kontynuacji (spie... zepsuli taki fajny film) :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mnie też się jedynka podobała. Dalszych części nie widziałem ale można było to przewidzieć.

Ja bym mógł polecić serial "Doktor Who" jest świetny. Podróże w czasie i przestrzeni i niesamowite przygody. To trzeba obejrzeć.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niedawno oglądałem "Monster Trucks" to połączenie hmm... Najbliżej mu do mixu Pete's Dragon z The Fast and the Furious. Film raczej średni ale nadaje się do obejrzenia na wieczór.

Tapnięte z LG V 10 przez Tapatalk

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niedawno skończyłem Fullmetal Alchemist (2003) i z czystym sercem mogę to polecić każdemu. Nawet jeśli ktoś nie lubi anime (dlaczego mówię to o każdym anime, jakie oglądam? :D). Ma świetną fabułę, klimat, muzykę, fajne postacie, a animacja może się podobać, choć powstała w 2003 roku i nie miała specjalnie dużego budżetu. Tylko mam pewne wątpliwości odnośnie zakończenia. Nie to, że było złe, tylko... czegoś mi w nim brakowało. A tak poza tym jest świetne. Kiedyś się pewnie zabiorę za Fullmetal Alchemist: Brotherhood, które jest ponoć bliższe mandze (której i tak nie czytałem), ale to kiedyś.

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta