Jeleń Virax

SING! - dyskusja

Niedawno sobie przypomniałem, że niedługo wychodzi animowany musical z antropomorficznymi zwierzętami, czyli SING! od twórców Minonków i Sekretnego Życia Zwierzaków Domowych. Co sądzicie o tym filmie, jakie są wasze spekulacje i przemyślenia, czy uważacie, że film będzie dobry?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeden wielki bullshi bez jakiś własnych piosenek czyli szmelc pokroju "Trolli"

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mi wystarczyło, że obejrzałem zwiastun w kinie jak byłem na Epoce Lodowcowej, nie chce mi się powtarzać więc powiem, że myślę tak jak zuo.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Odkopię bo wczoraj oglądałam i Sing nie jest wcale taki zły. Tak zgadza się, to musical i jest w nim naprawdę sporo piosenek ale fabuła poprowadzona jest na tyle dobrze, że jakoś to nie przeszkadza. Zdecydowanie film dla całej rodzinki, mamy w nim wielkie miasto no i oczywiście zwierzaki !

Tym razem antromorfizu.... antromorficują... no wiecie... wszystkie zwierzaki (nie tylko ssaki) są antomorfo... oj wiecie co.

Nie jest to co prawda poziom "Wielkiej Z" ale obejrzeć da radę.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Całkiem okej film. Byłem w kinie z młodszą siostrą i ciocią, oglądało się przyjemnie. Rzeczywiście dużo piosenek, ale wcale nie przeszkadzają. Jeśli ktoś szuka lekkiej animacji albo rodzinnego filmu to polecam.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Admin też oglądał, i pomimo uprzedzeń do musicali... poleca.

Serio. Fabuła niby banalna, ale film daje radę. Nie jest to może mój ukochany "Over The Hedge" który rządził u mnie przed Zootopią, ale... daje radę ;]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta