adamar44

Pluszaki i inne

85 postów w tym temacie

Wszystko w jak najlepszym.To ja powinienem być bossem na końcu każdej gry. :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czyli to z tobą się męczę od dłuższego czasu w Undertale! Chociaż nie, bo ten boss jest [cenzura spojlera].

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To bardzo mozliwe. Czasem wystawiam swoich dublerów.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
12 godziny temu, LadyMary napisał:

To własny kod czy jakiś generator ?

Własny. C++, SDL do obsługi okna, klawiatury oraz pada, no i OpenGL do rysowania.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 godzinę temu, adamar44 napisał:

Własny. C++, SDL do obsługi okna, klawiatury oraz pada, no i OpenGL do rysowania.

Ja i tak jestem pod wrażeniem.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Myślałam, że to GameMaker ;] pozazdrościć umiejętności.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
28 minutes ago, LadyMary napisał:

Myślałam, że to GameMaker ;] pozazdrościć umiejętności.

Nie jestem fanem "klikaczy", ale przynajmniej nie trzeba pisać edytora mapy żeby móc choćby zacząć... Ale ma to swoje zalety.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

https://drive.google.com/file/d/0B-p1KmP6Rq5bbmNSLXVoR1NjZ3c/view?usp=sharing

Męczę się z modelem odznaki, niestety pod drukarkę 3D musi to być jedna bryła co nie ułatwia sprawy. Zwłaszcza dodawanie napisów jest niesamowicie upierdliwe, zostały mi dwa i nie wiem czy dzisiaj skończę. Ważne że ciągle do przodu. Model można obejrzeć przy użyciu tej strony: http://3dviewer.net/ (trzeba otworzyć ściągnięty plik jak w normalnym programie). Co prawda jeszcze nie jest w pełni gotowe ale pomyślałem że pokażę bo wygląd dużo się nie zmieni. Jak skończę to też wrzucę. Tekstur nie będzie bo mi są niepotrzebne, mi potrzebna tylko sama bryła.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

https://drive.google.com/file/d/0B-p1KmP6Rq5bZnZBRV9wXzlIclk/view?usp=sharing

Gotowy model, poprzedni link już jest nieaktywny. Zajęło mi to nieco więcej czasu niż oczekiwałem i jednego szczegółu nie zrobiłem i nie zrobię, ale i tak jest spoko. Może przy malowaniu będzie się to dało dorobić. Jak się prezentuje? Tylko ciekawe czy druk 3D będzie mógł ogarnąć wszystkie szczegóły, to nie będzie duże a napisy nie są jakieś szerokie. Zobaczymy jak to będzie.

Czy da się tu edytować posty? Bo chyba nie widzę takiej opcji a raczej powienienem...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Opcja "Edycja" jest na dole posta. Tylko chyba jest ograniczenie edycji do zdaje się 8 godzin.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
6 minutes ago, Darth Virax napisał:

Opcja "Edycja" jest na dole posta. Tylko chyba jest ograniczenie edycji do zdaje się 8 godzin.

No faktycznie teraz mogę edytować mój poprzedni post. Dobrze wiedzieć że jest ograniczenie czasowe.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
11 minutes ago, adamar44 napisał:

Dobrze wiedzieć że jest ograniczenie czasowe.

Chyba, pewności nie mam.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

fgfjhgjhghj_by_adamar44-dazddyn.jpg

Jak ja nie lubię zlecać wykonanie czegoś... Wstępny druk, w tłumie ujdzie ale liczyłem na nieco więcej. Zwłaszcza że sporo będzie trzeba nad tym posiedzieć żeby jakoś wyglądało. Tylko teraz pytanie jak to zrobić.... Coś wymyślę, nawet nie wiem jak to w ręku się prezentuje. Wiem że jest malutkie, ale widzieć zdjęcie a dotknąć to jednak różnica. I najgorsze że mimo tego że jest takie małe to i tak dobrze by było żeby było o ten centymetr mniejsze, ale wtedy napisy się zleją w jedną nieczytelną masę. I myślałem że przez rozmiar kanciastość obramówki będzie mniej widoczna, no trudno, i tak jest to na tyle małe że to nie jest jakikolwiek problem. Ważne że się coś rusza w temacie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ciekawe. Zobaczysz jak to będzie pasować. Faktycznie zlecanie komuś czegoś to nie to samo.

Czekam na efekt końcowy.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gość zorientował się że przecież można głowicę wymienić i nie powinno być tych zgrubień na literach. Całe szczęście że nie będę musiał za ten prototyp płacić...

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pora późna więc dobrych zdjęć nie mam, ale gotowa wersja wygląda tak:

unspecified__2__by_adamar44-dazep68.jpg

Na zdjęciu nie widać tak bardzo szczegółów, ale nie ma zgrubień na literach i usunąłem kilka błędów w modelu. Całość jest bardzo mała, tylko 4,5 cm szerokości, więc te kanty nie będą tak widoczne, zwłaszcza że to trzeba jeszcze obrobić. No to odznaki załatwione. Teraz jeszcze tylko uporać się z problemem braku tkaniny w kratę (nigdzie nie znalazłem znośnie podobnego materiału lub koszuli żeby móc użyć gotowego, jeśli nie znajdę nigdzie w ciuchlandach to będę musiał kratę na koszuli namalować...) i kapelusza słomkowego (przeczesuję aliexpress, allegro i jakikolwiek polski sklep nie był zbyt pomocny...). Materiał moro też zamówiony, sakwy przy pasku będą takie jakie być powinny :D

Wychodzi na to że znacznie łatwiej pluszaka uszyć niż go później ubrać.......

3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Super! Jestem ciekaw, jak to się będzie prezentowało na stroju.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zarąbiście wyszło! Nie mogę się doszczekać, aż zobaczę to na stroju. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak jak wszyscy będę czekać na ostateczny wygląd.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja też się dołączam do czekania. Wydruki są jak na razie w innym mieście więc nawet ich w ręku nie miałem :V Plus to że trzeba to obrobić a jeszcze się tym nie zajmowałem więc nie wiem jak to wyjdzie. Dobrze że dostanę dwie dodatkowe bo jeśli coś zepsuję to nie będzie to taka tragedia. Jak na razie wychodzi mi na to że sam strój policjantki jest bardziej pracochłonny niż pluszak..... Dobrze że mam zamówienie tylko na dwie...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

untitled_by_adamar44-db0384j.jpg

untitled_by_adamar44-db0381m.jpg

Wreszcie doszło... Rozmiar jest akurat, ale już widzę że będę płakać podczas malowania. Takie "O" ze słowa "OFFICER" ma linię grubą na całe 0,3 mm. Będzie baaaardzo wesoło.... Ale ważne że jest. W przyszłym tygodniu jadę po farby. A jak na razie to zrobię sakwy na pasek, materiał też dzisiaj przyszedł więc to będzie szybsze do zrobienia.

2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta