adamar44

Pluszaki i inne

85 postów w tym temacie

Wreszcie miałem chwilkę żeby się zająć sakwami:

untitled_by_adamar44-db0fm1o.jpg

untitled_by_adamar44-db0fm1i.jpg

untitled_by_adamar44-db0flxq.jpg

Dobrze się prezentują, materiał który kupiłem okazał się idealny do tego celu - jest sztywny i mocny. Każda jest zamykana na rzep, każda jest zdejmowana z paska. Jeszcze tylko odznaka i mogę powiedzieć że już nie ma co przy tym stroju robić. Choć zastanawiam się czy nie zrobić kamizelki odblaskowej i czapki, ale czapka byłaby dość trudna do zrobienia....

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Materiał na sakwy bardzo dobrze mi znany :D. Z podobnego robią mundury na potrzeby wojska polskiego. Wszystko wygląda coraz lepiej. Bardzo dobra robota.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wygląda coraz lepiej. Akcesoria dodają realizmu. Świetna praca.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

I jakoś dzisiaj zauważyłem (ale mam zapłon...) że Judy ma nieco za małe uszy. Czyli dostanie też w niedalekiej przyszłości nową parę uszu. Przy czym chcę je zrobić dodatkowo na cienkim drucie, będzie je można chociaż minimalnie układać i chcę zobaczyć jak to będzie działać. Dwie Judy będą ze złożonymi uszami przez prawie dwa tygodnie i słyszałem że jak tego typu pianka za długo pozostanie w jednej pozycji to jej tak zostanie. I coś w tym jest, jak ją miałem na ponymeecie w Krakowie to zrobiłem dla niej pokrowiec żeby ją chronić podczas transportu i po wyciągnięciu uszy nie za bardzo chciały stać... Wolę się zabezpieczyć przed tym.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jest i tak dobrze, ale uwaga na przyszłość. Prosiłbym o umieszczanie zdjęć w spojlerach. Nie będzie to rozciągać tak strony.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ok, będę pamiętać. I dlaczego nagle przestałem dostawać powiadomienia?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Skargi zażalenia należy składać w odpowiednim do tego dziale, ale to coś od forum.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
5 minut temu, Polineks napisał:

Jest i tak dobrze, ale uwaga na przyszłość. Prosiłbym o umieszczanie zdjęć w spojlerach. Nie będzie to rozciągać tak strony.

Jak się dwukrotnie kliknie w obraz można go zmniejszyć za pomocą banalnego menu.

4 minuty temu, adamar44 napisał:

Ok, będę pamiętać. I dlaczego nagle przestałem dostawać powiadomienia?

Logi błędów są czyste, wiec... nie wiem OCB.

Robota świetna, jeszcze patent na carrot-recorder i jesteś mistrz !

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Napisano (edytowane)

Dobra, będę pamiętać.

Ustawienia mi zmieniło i miałem włączone wysyłanie powiadomień na tym wątku ale wyłączyły mi się w ustawieniach profilu.

Nie kuś :P

Edytowane przez Kabson
nie cytuj posta pod postem ;)
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co do uszu, to coś w tym jest. Też patrząc na Judy miałem delikatne wrażenie, że są deczko przymałe. To jeszcze teraz gaz na lisy i będzie git. :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Spoiler

untitled_by_adamar44-db0x2dq.jpg

Lepiej nie będzie, nie w moich warunkach. No i to jest malutkie więc wielu niedociągnięć aż tak nie widać. Choć prawdopodobnie jak będę robić resztę odznak to nie będę dawać tych kropek bo mi to średnio wyszło i ograniczę się tylko do ciemniejszego tła. Jak farba wyschnie to przyszywam do kamizelki i już będzie gotowe. Myślałem o tym żeby zrobić spray na lisy, ale okazuje się że gotowe spraye pieprzowe potrafią mieć idealny rozmiar :V Tylko nie wiem czy zakładanie prawdziwego gazu pluszakowi to nie byłaby lekka przesada :P Etykietę jednak zdecydowanie łatwiej podmienić niż zrobić całość od zera....

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zawsze można opróżnić zbiorniczek. Kawał świetnej roboty !

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Spoiler

judy_hopps_plushie___police_outfit_by_ad

Gotowe. Ma nowe uszy (teraz znowu wydają mi się nieco za duże, ale chyba po prostu muszę się przyzwyczaić, niby się proporcje zgadzają więc to chyba kwestia czasu). Więcej już przy tym ciuszku grzebać nie będę, ewentualnie zrobię jeszcze pokrowiec na gaz, ale to jak już go będę mieć, nie spieszy mi się z nim. Jak będę robić policyjne ciuszki dla dwóch sztuk na zamówienie użyję nieco innego materiału na dolną część, będzie znacznie lepszej jakości niż to ale kolor będzie się delikatnie różnić.

Będę miał do zrobienia jeszcze jej wiejskie wdzianko, ale to akurat już nie dla mojej. Okazuje się że będę musiał sam zrobić paski na materiale, szukałem gotowego, szukałem dawcy, nic nie pasowało na tyle żeby to użyć. I nawet nie przypuszczałem że szukanie słomkowego kapelusza będzie tak trudne... Myślałem że dziecięce będą odpowiednio małe, a tu się okazuje że chińskie dzieci to jakieś mutanty. Albo dzieci są większe niż sądzę, nie mam dziecka pod ręką żeby dokonać jakichkolwiek pomiarów :V

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Spoiler

untitled_by_adamar44-db2dxhy.jpg

untitled_by_adamar44-db2dxhh.jpg

Oczywiście musiałem uszkodzić etykietę podczas podklejania taśmą... Jak mi się kiedyś zachce to podmienię, w tej chwili nie mam do tego nerwów. Gaz jest pełny i gotowy do użycia, będę go pożyczać jak będę gdzieś wychodzić. No i nie chce mi sie go zużywać od tak. Czyli mam niebezpiecznego pluszaka :D Oficjalnie nie mam nic do dodania do stroju policjantki. Na początku kusiło zrobienie czapeczki ale totalnie nie mam pomysłu z czego i jak bym ją mógł zrobić żeby dobrze wyglądała więc zrezygnowałem z pomysłu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kurczę, brawo kozacka robota. Taki niebezpieczny pluszak :Dto w sumie niezła broń, kto się spodziewa ataku ze strony człowieka z przytulanką.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale jak ktoś się zdziwi jak dostanie po oczach sprayem na lisy :V

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Spoiler

untitled_by_adamar44-db2ysqt.jpg

Będę robić jej wiejskie wdzianko więc kapelusz też chciałem zrobić. Tylko że nie mogłem położyć jej uszu więc musiałem wyciąć otwory w kapeluszu który po takim zabiegu zaczął się pruć i wgl masakra jakaś. Osobiście nie za bardzo mi się podoba finalny efekt, jest... dziwnie.... To nie "to". Jakbym miał jej jak uszy położyć to by było zdecydowanie lepiej (i wygodniej bo bym nie musiał niczego ruszać).

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

untitled_by_adamar44-db5354v.jpg

Zacząłem robić dwie Judy na które miałem zamówienie. Koszula z wiejskiego ubrania będzie ze wzorem idealnie takim jaki być powinien. Ja się męczę, szukam czegoś, myślę jak ja to zrobię a tu się okazuje że można coś takiego wydrukować... Sporo to ułatwi, choć troszkę bym zaoszczędził jeśli bym się o tym wcześniej dowiedział.... Ale najważniejsze że będzie jak być powinno.

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zmieniłem materiał na strój policyjny na taki o lepszej jakości i bardziej pasującym kolorze:

Spoiler

judy_hopps_plushie___police_outfit_v2_by

No i zdjęcie grupowe:

Spoiler

group_photo__d_by_adamar44-db69u0n.jpg

Nawet nie wiecie jak się cieszę że wreszcie mam z nimi spokój......... Szycie tych ochraniaczy to jakiś koszmar, złamałem 4 igły i spędziłem nad nimi zdecydowanie za dużo czasu. Ale efekty są. I widzę że zniknął post z Judy w wiejskim stroju więc tutaj macie dla przypomnienia (choć widać na zdjęciu grupowym ale co mi tam):

Spoiler

judy_hopps_plushie___farm_outfit_by_adam

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Śliczna, co do znikania postów - mieliśmy (nie)wielką awarię na forum

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ten temat jeszcze nie umarł. Za jakiś czas wezmę się za kolejnego pluszaka, a jak zrobię zamówienia jakie teraz mam szykuje się kolejna Judy. Ale wcześniej będę robić kogoś innego. Mała podpowiedź kto to będzie:

Spoiler

wzor_by_adamar44-dbdyhyu.png

Właśnie zamówiłem wydruk na tkaninie tego wzoru i na koszulę, więc można powiedzieć że się w temacie coś ruszyło. Chociaż i tak pluszak będzie gotowy dopiero pewnie w sierpniu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta