adamar44

Pluszaki i inne

85 postów w tym temacie

Tak, Gidełon Grej. Troszkę się dziwię dlaczego akurat on, ale cóż, nie mój wybór.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak dobrze kombinuję, Grey'a nie ma jako oficjalnego pluszaka więc... czekam z zaciekawieniem jak to tobie wyjdzie.

Chyba największym problemem będzie przeskalowanie go wg. wysokości Judy ?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To akurat nie będzie problemem bo klient nie chce aż tak dużego, będzie miał 60 cm więc będzie sporo niższy niż Judy.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Lubię sobie pograć na laptopie półleżąc na łóżku ale nie miałem dobrego podparcia pleców. Więc pomyślałem że naprawię problem i zrobiłem sobie poduszki:

Spoiler

nick_by_adamar44-dbgebul.jpg

judy_by_adamar44-dbgebu9.jpg

gazelle_by_adamar44-dbgebug.jpg

judy_z_poduszka_by_adamar44-dbgebu1.jpg

Każda ma 42x42 cm, więc nie za duże i nie za małe. W sumie robione dość na szybko, ale mimo to uważam że nawet wyszły. Grafiki nie są moje, użyłem oficjalnych grafik ( https://vignette2.wikia.nocookie.net/zootopia/images/b/b5/Facebook_stickers.png/revision/latest?cb=20160318000823 ). Potrzebowałem czegoś niezbyt skomplikowanego żeby w miarę łatwo się to szyło a dużo szczegółów nie ułatwia pracy i efekt też nie byłby rewelacyjny. Każda uszyta z polaru, tego mam w dużej ilości kolorów więc było łatwo dobrać odpowiednie kolory. Myślę uszyć jeszcze Finnicka bo miałem zamiar go zrobić ale czasu było mało to się ograniczyłem do trzech. Jak wyszło? Podobają się? Kogo jeszcze można by umieścić na poduszce?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Całkiem fajnie ci to wyszło, na szczęście nie mam takich problemów (mam krzesło z  pełną regulacją). Może Clawhauser ?

Ahh, i tak pracuję na stacjonarce - po prostu lapek ma za mało przestrzeni dyskowej na moje potrzeby (w chwili obecnej mam jakieś 5 TB HDD) - wiem, że mógłbym pokombinować z NAS'em ale jakoś nie mi się nie chce ;-)

Oj offtopem przywaliłem ;-)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Laptop jest ponad 10-letni więc mam go głównie do grania w stare gry bo wtedy nie ma problemów z kompatybilnością, więc jeśli już go włączam to fajnie by było żeby było nieco wygodniej. Do wiedźminów itp też mam stacjonarny.

Też myślałem nad Clawhauserem, więc sie zobaczy. Bo fajnie się te poduszki prezentują, nawet nie muszą być używane żeby robiły robotę :D Zwłaszcza że nie są jakieś szczególnie pracochłonne.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Spoiler

finnick_by_adamar44-dbgjgmp.jpg

clawhauser_by_adamar44-dbgjgn5.jpg

No i na chwilę obecną koniec poduszek. Aż tyle nie potrzebuję, i tak mam mały nadmiar.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Prace nad Gideonem się nieco przeciągnęły przez awarię hafciarki. Ale jest już gotowy:

Spoiler

gideon_grey_from_zootopia_plushie_by_ada

A tu lepszy widok z każdej strony:

Spoiler

gideon_grey_by_adamar44-dbmnrxj.gif

Pluszak ma 60 cm wysokości. Wszystkie ubrania są zdejmowane, ale wam nie pokażę co jest pod spodem bo mi sie nie chce go rozbierać i ubierać bez powodu. Jak wyszło? Co myślicie?

2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

judy_hopps_v3_by_adamar44-dbw1kvj.gif

Wincyj Judy!!! To już moja piąta. Będę miał do zrobienia jeszcze dwa Gideony, ale żadnego Nicka...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta