MrMichu289

Sprzedam opla !

29 postów w tym temacie

Cena wywoławcza do ustalenia z Polineksem96 ! >:P

Opel należy do sąsiada z Niemczech który aktualnie płacze.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Za mało ten opel ma specjalną przetwornice jonowo-uranowo-Zootopianową która pozwala wejść w świat Zootopii oraz zmianę w zwierzę które się w tobie kryję więc cena minimalna to pełen zestaw akcesorii Zootopii,strój Nicka i Judy (coś takiego w jakich chodzą w disneyland, oczywiście identyko podróbek nie uznaje),pierdyliard lodolapek,Barak Obama(<-- nwm dlaczego xD) oraz 99999999999999999999999999999999999999999999999999999...........999 funtów ukraińskich. Oto moja cena

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

a jeśli chodzi o rysunki to może zrobię swój własny komiks (100% własny) bo ostatnio mam w głowie bardzo ciekawą historię z elementami science fiction (Jak na świat Zootopii)tylko muszę uzbierać na tablet graficzny (potrzebuję około 300 zł a mam dopiero 140 :/ :'( )

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja mam Opla na sprzedaż z podtlenkiem gazolotu umieszczonym na dachu :)

Niemiec płakał jak sprzedawał, plusem jego jest to, że ciągle pali mu się lampka alladyna na desce rozdzielczej. Znajomy powiedział bym to olał, więc olałem...

czy olej nie wiem zarobiony jestem.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

sprzedam 10 Kilo złotówek rosyjskich. Wartość -10 zł bo chce się pozbyć tego gówna

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A nie ma ktoś na sprzedaż jakiegoś starego BMW? lub jakiegoś ciekawego autka z lat 90/80? serio pytam :D

Edit: przy okazji sprzedam golfa III 1.4. Silnik i skrzynia biegów żyleta. Blacha prawie zdrowa poza zaszpachlowaną dziurą w tylnej klapie i błotniku i załataną dziurą w podłodze pod kierowcą. Lewe drzwi pasażera wgniecione. Szyberdach elektryczny, ale nie działa. Brak problemów z odpalaniem nawet w największe mrozy. Nawiew i ogrzewanie sprawne.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta