rudylis22

Przyszłość Zootopii

130 postów w tym temacie

W filmie nawet takiego nie było, chociaż moim zdaniem mogli zrobić go podobnym do zwykłej broni :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pistolet na środki nasenne to świetny pomysł. Mogą być strzelaniny, a Nick i Judy nikogo nie zabiją. I nie będą łazić nieuzbrojeni.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Innymi słowy i owca syta i wilk cały

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No, niestety. Ale jak powstaje serial Tangled, to może i powstanie serial Zootopia, który akurat na formułę serialu ma większy potencjał.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Módlmy się o to do Rarity

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tylko że jak ten serial serial leciał to my pewnie będziemy mieli już po osiemnastce... 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

po osiemnastce to nie wolno seriali oglądać?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co do broni to są świetne concept arty takich prawdziwych zbirów spod ciemnej gwiazdy:

tumblr_o41n8zcbgo1rkq0ruo7_1280.jpg

SkoroS

tumblr_o41n8zcbgo1rkq0ruo8_1280.jpg

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A propo broni to skoro nie ma jej w świecie Zootopii, to skąd wzięła się,np. snajperka barana czy pistolet z którego wiceburmistrz postrzeliła Nicka?

tumblr_o4xd5tcbpf1smbi1co5_1280.jpg

tumblr_o4xd5tcbpf1smbi1co4_540.jpg

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na razie konkretów brak. Informacje pochodzą z wcześniejszych wywiadów z twórcami, a pierwsze zdjęcie przedstawiające Zootopie 2 wygląda na fejkowe. Trzeba wciąż czekać na oficjalną zapowiedź.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Link był na Fejsie Moore'a, więc może coś jest już na rzeczy? Może po zdobyciu Oscara coś ogłoszą?

Na (a raczej przed lub po) ceremonii BAFTA (której "Zootopia" nie zdobyła) reżyser filmu "Moonlihgt" bardzo chwalił "Zwierzogród" i prosił Howarda i Moore,a aby ich następny film był równie "wywrotowy".

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Napisano (edytowane)

Żeby mnie źle nie zrozumiano, nie mówię, że ten link jest bezużyteczny. Zawiera sporo ciekawych informacji, jednak nie można go na razie traktować jako oficjalne potwierdzenie sequela. Chociaż zapewne wkrótce takowa informacja się pojawi z ,,samej góry" :)

Edytowane przez Wolf
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
8 godzin temu, Wolf napisał:

Na razie konkretów brak. Informacje pochodzą z wcześniejszych wywiadów z twórcami, a pierwsze zdjęcie przedstawiające Zootopie 2 wygląda na fejkowe. Trzeba wciąż czekać na oficjalną zapowiedź.

Te foto to fejk, sam miałem to dać na 1 kwietnia ;-)

Co do Z2, MUSI wyjść. Wcześniej czy później. Bo kasa ;-) a ona rządzi wszystkim.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tylko robiąc dla kasy to będzie drugie "Ice Age", a ja bym wolał na spokojnie, a najlepiej w międzyczasie jakiś serial.

Jeśli ogłoszą dwójkę to na pewno będzie ciekawie. Tylko ile trzeba będzie czekać? 2020 to dość optymistyczna perspektywa.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pierwszy film powstawał pięć lat, ale przez półtorej roku animatorzy poznawali anatomię zwierząt i strukturę futra, powstawało też tytułowe miasto, postaci, oraz kilka wersji scenariusza, sam film powstawał przez dwa lata. Obecnie jakieś 60% potrzebnego materiału jest gotowe, są niewykorzystane dzielnice, lokacje, jest w miarę świeża technologia, potrzebny jest tylko dobry scenariusz i można działać.

Myślałem o tej broni palnej ... Popatrzcie sobie na obrazy i rzeźby w Muzeum Historii Naturalnej, tam, pra - Zootopianie posługują się taką samą bronią jak ludzie - jaskiniowcy. Myślicie, że po zawarciu pokoju pomiędzy drapieżnikami i roślinożercami, społeczeństwo Zootopii stało się świadomie pacyfistyczne?

W wielu filmach Disneya, takich jak 'Atlantyda Zaginiony Ląd", "Planeta Skarbów" czy nawet "Wielka Szóstka" była broń palna, były wymiany ognia, ranni i ofiary śmiertelne, co dodawało animacji wiarygodności - tutaj Disney przestraszył się pra Zootopii tak dalece, że przegiął w drugą stronę, przez co to miasto, społeczeństwo jest przesłodzone i pozbawione realnego zagrożenia, bo jakie tam mogą być przestępstwa? Kradzież lizaka? Nie ma napadów na bank, porwań, zabójstw, itp.? Dla mnie jest to największa wada tego filmu i tego uniwersum.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zgadzam się z tym. Obraz miasta pokazany w Zootopii jest zbyt grzeczne. Ogólnie to spoko, że wszystko jest tam ładne, kolorowe, taka sielanka itd. bo takie miało być, jednak bardzo fajnie było by, żeby twórcy pokazali nam czasem mroczną cząstkę tego miasta. Mam nadzieję, że twórcy postąpią z 2 częścią nieco odważniej i nie przestraszą się doniesieniom że pierwsza cześć była niby straszna dla dzieci (WTF, niby gdzie, rozumiem jak by tam się Buka pojawiała albo coś...) i stworzą dzieło jeszcze bardziej dojrzałe z większą ilością soczystej akcji. Pokazali już, że potrafią robić wybuchy i dobrze nakręcone sceny akcji (scena w metrze była świetna). I trochę więcej kryminału, w starym dobrym stylu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mi również trochę ta przesłodkość tego świata, z tego co wiem wcześniej miał być odrobinę mroczniejszy. A może miasto widziane oczami wiecznej optymistki takie właśnie jest ? Przecież widizmy tylko to, co chcemy zobaczyć ;-)

Moim zdaniem fabuła Z2 powinna pójść w mroczniejsze klimaty. Film na pewno powstanie za kilka lat, więc i jego fani do tego typów tematów podrosna.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja oczekiwałbym więcej klimatu Noir, więcej brudu i nocnego życia miasta. Sam mam pomysł na fabułę, która koncentrowałaby się tym razem na Nicku i w której Nick musiałby wykorzystać cały swój spryt i przestępcze znajomości aby uratować porwaną Judy + obecność broni palnej.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tylko wtedy pojaiłyby się głosy "to nie to" "inaczej to sobie wyobrażaliśmy" oraz standardowe "to nie dla dzieci" "ale to lewackie" i inne duperele.Można trochę mroku dodać i nie mam nic przeciwko, ale też należy zachować umiar, by nie sknocić tego i by nie wyszło z tego zwierzęce "Sin City".

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta