JanetJ777

Najbardziej oczekiwane premiery

Na premierę jakiego filmu/serialu najbardziej czekacie?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja najbardziej czekam na "Fantastyczne Zwierzęta i Jak Je Znaleźć". Jest to spin-off "Harry'ego Pottera". Premierę ma mieć 18 listopada 2016 roku. Nie mogę się doczekać i mam nadzieję, że będzie to coś fajnego.

Także z niecierpliwością wyczekuję pierwszego filmu kinowego mojego ulubionego anime, "Accel World", mającego premierę za... *sprawdza* 66 dni. Niestety nie w Polsce :|

Poza tym czekam na film pełnometrażowy MLP i oczywiście "Zootopię 2".

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czekam na Obcy: Przymierze oraz Avatar 2. Teraz do listy dopisałem Zootopie 2 jako kolejną obowiązkową pozycje ( pod warunkiem , że ją zrobią) . Poza tym jestem troszkę zainteresowany filmem kinowym Wiedźmina.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja najbardziej czekam na Zwierzogród 2 i serial na bazie Zwierzogrodu (o ile taki powstanie) :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
A ja najbardziej czekam na Zwierzogród 2 i serial na bazie Zwierzogrodu (o ile taki powstanie) :D

Ten człowiek wie, o co chodzi. :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak ale to są dość odległe marzenia. Nie mniej serial by mnie ciekawił.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Znaczy odległe... Jeśli info, które widziałem jest prawdziwe to w aremyce serial zacznie się 8 czerwca 2017. Oby to była prawda. Tyle już możemy wytrzymać. A napisy ktoś tam w ciągu dnia bądź kilku zrobi (chociaż ja osobiście wolałbym od razu wersję z dubbingiem polskim) i może gdzieś w sieci będzie można obejrzeć :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli info widziałeś na Disey Fanon Wikia to już mogę powiedzieć że to ściema i wizja fanów. Uwierzę jak zobaczę oficjalną zapowiedź.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzięki, że rozwiałeś mą nadzieję :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

"No już taki ze mnie zimny drań." Ale przyznać muszę że już opisy tych odcinków (ciekawe skąd je wytrzasnęli) były strasznie naciągane i według mnie popsuły by dobre wrażenie z filmu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta