LadyMary

Jaka jest geneza Twojego nicka ?

Wpadłam na pomysł, by każdy opowiedział nam skąd się wziął pomysł na jego nicka,

Mój nie jest szczególnie odkrywczy, bo połączyłam moją płeć z imieniem :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja... w sumie nie wiem, skąd się wzięło "Virax". Przez jakiś czas po prostu próbowałem ułożyć sobie z niewielkiej liczby liter w miarę dobrze brzmiący nick. A "Darth" to wiadomo! :D

#gwiezdnewojnyżyciem

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Geneza mojego nicka? Ech to jeszcze pozostałość z czasów gdy jarałem się planetą X, wiem to dziwne, ale cóż xD 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chodzi o mój nick, to po prostu interesowałem się kiedyś mocno wilkami i uważam, że to wspaniałe stworzenia. Choć, akurat tego nicka używam jedynie na tym forum. Na innych większych portalach zazwyczaj i tak jest zajęty.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kabuki-Yo to mój nick z poprzedniego mojego forum które każdy przeinaczał na Kabson, w realu mówią do mnie Kapsel więc połączyłem oba nicki ;]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Napisano (edytowane)

ドミニック -znaczy po prostu moje imię (w tłumacz możecie sobie wrzucić jak chcecie wiedzieć co dokładniej:D). Pomyślałem że fajnie będzie mieć prosty nick zrozumiały tylko dla wtajemniczonych:)

Edytowane przez ドミニック
1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cóż. Mój to właściwie przerobione nazwisko. Dłuższy czas myślałem nad jakimś przezwiskiem które bym akceptował i tak pozostało. Po za tym mogę to odnieść do wielu innych dziedzin którymi się interesuję.

Jeśli więc gdzieś zobaczycie Polineksa to zapewne jestem ja.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
59 minut temu, ドミニック napisał:

Pomyślałem że fajnie będzie mieć prosty nick zrozumiały dla wtajemniczonych:)

Znam te uczucie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Połaczyłem typowo amerykańskie sformułowanie "Kid", które mocno mnie określało i określa, oraz połączyłem moją memiczność. Znacie chyba naszego pieseła, right?

Uzywałbym końcówki "eł" (Kideł) no ale nie wszędzie działają polskie znaki i na zagranicznych forach sprawiałoby to trudności.

Also, mój pierwszy post/odpowiedź na forum, yay \(;-;)/

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Eee ja tam nie mam się czym chwalić, po prostu wybrałem postać z Zootopii która lubię i tyle.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta