Wolf

Czy Bucky i Pronk są parą?

39 postów w tym temacie

Przeglądając dzisiaj filmweba trafiłem na pewne zdanie 

W animacji "Zwierzogród" pojawiają się Bucky i Pronk (sąsiedzi głównej bohaterki), którzy są małżeństwem.

Przyznam, byłem tym zaskoczony, jako iż zawsze, uważałem, że są to po prostu kumple którzy wynajmują jedno mieszkanie (np studenci lub coś w tym stylu)

Próbowałem więc znaleźć potwierdzenie tej teorii i rzekomo niby potwierdzać to ma ich dwu-członowe nazwisko Bucky Oryx-Antlerson i Pronk Oryx-Antlerson pojawiające się rzekomo w napisach końcowych filmu.

Ciężko jednak znaleźć jakiekolwiek rzetelne potwierdzenie na ten temat.

edit: potwierdzać ma to też niejako wypowiedź Jareda Bush'a:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pojawiają się raptem w dwóch scenach. Za mało danych, by móc coś wywnioskować. Jak dla mnie to tylko współlokatorzy.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

54684531.jpg

Ciężko stwierdzić, pojawiają się łącznie może na dwadzieścia sekund. Może to mieszkające razem rodzeństwo? A nazwiska mają takie same, bo zachowali oba rodziców?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Też kiedyś już o tym słyszałem, ponoć nie mogą być rodzeństwem bo są odmiennych gatunków. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja cały czas myślałem, że są współlokatorami, bo tacy sąsiedzi są zwykle najgłośniejsi :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mnie zastanawia tylko fakt. Po co twórcy mieliby wprowadzić 2 bohaterów gejów? I w sumie na dodatek nic na to nie wskazuje poza wspólnym nazwiskiem? Może kolejne ukazanie na to, że nie każdy jest tym kim się wydaję na pierwszy rzut oka? Nie wiem, ale średnio podoba mi się ten pomysł jeśli to rzeczywiście prawda. Ale cóż, za mało mamy informacji na ten temat, całość przypomina bardziej teorie spiskową niż fakt i dla mnie to po prostu dwóch lekko kopniętych kumpli na chwilę obecną.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

i niech tak pozostanie. Kopnięci kumple-współlokatorzy brzmi całkiem nieźle przecież :D 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

z pewnością lepiej niż współlokatorzy geje (tak nie jestem zbytnio tolerancyjny w tej kwestii)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Disney chce pokazać, że trzeba tolerować takie "związki" (w Gravity Falls też coś podobnego było).

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Napisano (edytowane)

Głosu tym postaciom udzielil Byron Howard i Rich Moore. To dwaj dobrzy kumple (zbieżność nazwisk przypadkowa, tak jak u Wójcików ??). Problem solved.

Edytowane przez Kabson
Poprawiłem literówkę ;-)
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W sumie pomyślałem o tym samym, że zbieżność nazwisk, może być spowodowana właśnie tym kto ich dubbingował. Nie chciało mi się wieżyc, że 2 postacie dubbingowane przez samych reżyserów (do tego dobrych kumpli) okazali by się homo...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Byron Howard powiedział nie raz, że jest homoseksualistą.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

czyli on zrobił w ten sposób swój ship z Moorem! A to chytrus :v

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, PanX napisał:

Też kiedyś już o tym słyszałem, ponoć nie mogą być rodzeństwem bo są odmiennych gatunków. 

Jak to dwa inne gatunki? I gdzie w GF był taki związek?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niesamowite kompletnie o tym pojęcia nie miałem, ale jak dla mnie zachowywali się jak dobrzy kumple współlokatorzy. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A wiecie, że Byron Howard jest gejem i to On podkłada głos jednej z tych postaci? Może dlatego i te postaci uznano za geje?

Jeżeli tak faktycznie jest, to ja nie mam nic przeciwko - przynajmniej nie będą mieć dzieci, o czym nie możemy być pewni w przypadku Judy i Nicka ... ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ta informacja już była wymieniana wyżej. Moim zdaniem to są tylko współlokatorzy kumple i nie potrzebnie ludzie wypatrują sensacji

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie dawno była informacja że w filmach Disneya nie ma takich związków co dyskryminuje te mniejszości. Może właśnie takim małym smoczkiem chcieli temu zaprzeczyć.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tego ja nie rozumiem. To, że czegoś nie ma to już od razu dyskryminacja. Nie ma murzynów w Wiedźminie? Dyskryminacja! Nie ma gejów w jakimś filmie? Dyskryminacja! Ciul, że ani murzyni w Wiedźminie są nie na miejscu z racji przedstawionego świata i czasów akcji oraz pedały w animacjach przeznaczonych w gruncie rzeczy jednak dla dzieci jako głównych odbiorców moim zdaniem również są nie na miejscu. Tak że jeśli taki był odgórny wymóg, to i tak dobrze się z tym uporali chowając to tak, że gdyby nie pewien wpis w internecie o wspólnym dwuczłonowym nazwisku tychże bohaterów, nawet by mi to przez myśl nie przeszło, żeby się o ich orientacji zastanawiać. Sam dowód w postaci powyższych nazwisk również nie jest jednoznaczny.

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Święte słowo, jak dla mnie żeby usatysfakcjonować wszystkie środowiska anty-dyskryminacyjne, bohaterem każdego filmu powinien być rudy murzyn gej z rodzicami pochodzącymi z Arabii, który zmaga się z problemami życia z pomocą kolegów nerdów

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie reagujecie na to nazbyt przesadnie?

Mogą być kim chcą. Mówimy o postaciach, które dużego wpływu na film nie miały. Niech sobie będą parą. Co to przeszkadza? Film jest też o tolerancji, a wątek takiego związku, jak najbardziej pasuje do przesłania.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta