Jeleń Virax

Kubo i Dwie Struny - dyskusja

"Kubo i Dwie Struny", czyli film, który ponoć jako jedyny mógł zagrozić Zootopii. Sam go niestety nie widziałem, aczkolwiek widziałem zwiastun i bardzo mi się spodobał styl filmu i animacja. Widzieliście ten film? Uważacie, że jest lepszy/gorszy niż Zootopia? Co Wam się w nim podobało, a co nie?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moim zdaniem Kubo jest słaby pod względem Zootopii. Obejrzałem go i sposób wykonania filmu jest nawet ciekawy, fabuła jednak mnie nie zachwyciła, szczególnie zakończenie było dla mnie lipne przez co nie wróciłem nigdy do tego filmu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja nawet go oglądać nie zamierzam, jakoś nie moje klimaty. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Osobiście po obejrzeniu trailera również jakoś mnie nie ciągnie do tej animacji. Również raczej nie mój klimat.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Film już planuję obejrzeć od września (w sierpniu była światowa premiera chyba) no i na planowaniu się kończy mimo że ten film posiadam.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Film był dość nierówny. Przez większość filmu było bardzo dobrze, oglądało się przyjemnie (choć "śmieszne" wstawki psuły klimat, zwłaszcza że mogłem się uśmiechnąć najwyżej z politowaniem...) ale sama końcówka mnie rozczarowała, tak wizualnie jak i fabularnie. Gdyby nie na siłę śmieszne wstawki i finał to byłby to rewelacyjny film, a tak to jest co najwyżej bardzo dobry. Szkoda.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Obejrzałam zwiastun i ponieważ nie spodobała mi się grafika to nie zamierzam oglądać. Chociaż koledzy mi polecali. Zobaczę jeszcze może jak się będę strasznie nudzić to obejrze.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja jestem dość mocno namawiany do obejrzenia przez koleżankę, więc pewnie w końcu obejrzę, jednak wydaje mi się, że to nie moje klimaty.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kubo oglądałem wczoraj i przyznam szczerze, że animacja ma swój urok. Z początku myślałem, że jest to "bidne CGI" jednak okazało się, że kręcili to w klasyczny sposób...

Spoiler

Fabularnie jest dość ciekawy, chociaż od połowy filmu domyślałem się końcówki...

Spoiler

Dzięki Final Fantasy X i Tidusowi, który chciał przywołać ducha swojego ojca a ten się nie pojawił ^_^

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kabson czy ty spojlery puszczasz? Giń! Przepadnij!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kubo... oglądałam. I dla mnie dziwne jest to, że ten film konkurował z Zootopią.

Nie żeby film mi się nie podobał ale jest jakiś taki... na raz. Nie ma tutaj zwrotów akcji, a fabuła zaczyna męczyć po 20-30 minutach filmu.

No i zdecydowanie jest przeznaczony dla starszego grona odbiorców, jak dla mnie za poważny.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta