JanetJ777

Inne

33 postów w tym temacie

Tutaj gadamy ogólnie o książkach.

Co wolicie,ebooki czy papierowe?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak coś na szybko to ebook ale tak to wole klasyczny papier z zapachem druku.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zdecydowanie przerzuciłam się na ebooki - łatwo dostępne, zdecydowanie wygodniejsze (np. do czytania w tramwaju), łatwiejsze do przenoszenia (te stosy książek w bagażu na wakacje). Już nie wspominając o wbudowanym słowniku, przydatnym w czasie czytania po angielsku.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wolę papierowe książki. Oczywiście są ( w większych ilościach ) ciężkie i trudne do przenoszenia. Jednak uwielbiam uczucie papieru w dłoniach , jego zapachu i ciężaru . Czuję w tedy ogrom pracy autora.Poza tym z papierową książką mogę spędzić cały dzień , a w przypadku ebooka pomimo wygody szybko mi się nudzi.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

E-booki to zło, z którym walczę xD.

#TeamPapieroweKsiążki

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zdecydowanie papierowe książki! Mając je nie trzeba martwić się o poziom naładowania baterii. ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Zdecydowanie papierowe książki! Mając je nie trzeba martwić się o poziom naładowania baterii. ;)

Przecież Kindle ponad miesiąc trzyma, a za to nie potrzeba żadnej lampki do czytania.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja tam czasami warczę na ebooki jak znajduje mnie interesujący a okazuje się jakiś okrojony. To chyba ja mam tylko takiego farta.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Są to zazwyczaj wersje promocyjne. Pamętam, jak kiedyś na wyjazd do lasu wzięłam e-booka z książką ściągniętą poprzedniego dnia. A tam szesnaście stron :D .

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zawsze papier (może dlatego, iż nigdy żadnego ebooka nie miałem w rękach) a zawsze interesujące pozycje znajduję w bibliotece miejskiej. Prawie 20 oddziałów biblioteki w mieście wystarcza na moje potrzeby czytelnicze :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

20 ODDZIAŁÓW?! Gdzie ty mieszkasz?

Wypróbuj e-book kiedyś, są genialne w podróży :D .

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W sensie 20 filii. Mieszkam w Sosnowcu.

Kiedyś może wypróbuję ale jednak to chyba nie to samo co czuć ciężar książki oraz jej zapach :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

U mnie filii jet z trzy, czy cztery. Ale to w końcu Wejherowo, czego się można spodziewać.

Tak szczerze powiedziawszy, to po tych wszystkich memach z Sosnowcem myślałam, że twoja lokalizacja to taki nieśmieszny żart w sumie to z Wejherowa też się wszyscy śmieją.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

U mnie w Sosnowcu też śmieją się z Sosnowca. Jakoś niewielu to obraża :) Nie spotkałem jeszcze nikogo kto by się z Wejherowa śmiał. Radom to co innego. Albo Czeladź :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie licząc szkolnych mamy u nas tylko jedną. Cóż widać wystarczająco.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

U mnie w Zabrzu jest 20 filii, które są stale zaopatrywane w nowości wydawnicze. Za to w Krakowie jakoś z tym marnie, stąd Kindle został moim najlepszym przyjacielem.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Lubię książki klasyczne, trochę się zraziłam do czytników ebooków, bo kiedyś kupiłam sobie taki dziadowski na którym beznadziejnie się czytało

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dlatego ja jestem w Team Kindle Forever <3 Po ponad trzech latach użytkowania nie mam z nim żadnych kłopotów.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Za tyle kasy ile stoi to mógłbym przez miesiąc przeżyć :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A za cenę komputera kilka miesięcy, co nie znaczy, że go nie masz. Nie mówię, żeby od razu kupować Oasis, Paperwhite w zupełności wystarcza.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ano mam komp. Lecz wiem, że z niego często będę korzystał a ebook prawdopodobnie leżałby nieużywany (bo wolę książki papierowe) i praktycznie niepotrzebny :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja zawsze wolałem papierowe książki, choć doceniam zalety e-booków.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta