LadyMary

Tangled: The Series - dyskusja

Nie wiem czy wiecie, ale na kanale Disney'a pojawiła sie długo oczekiwana (przynajmniej przeze mnie...) seria, czyli... jak w tytule.

Tangled_The_Series_S01E01_What_the_Hair_720p_DSNY_WEBRip_AAC2_0_x264-TVSmash-0-16-31-993.jpg

Tangled_The_Series_S01E01_What_the_Hair_720p_DSNY_WEBRip_AAC2_0_x264-TVSmash-0-16-39-876.jpg

Tangled_The_Series_S01E01_What_the_Hair_720p_DSNY_WEBRip_AAC2_0_x264-TVSmash-0-17-20-300.jpg

Tangled_The_Series_S01E01_What_the_Hair_720p_DSNY_WEBRip_AAC2_0_x264-TVSmash-0-17-32-632.jpg

Tangled_The_Series_S01E01_What_the_Hair_720p_DSNY_WEBRip_AAC2_0_x264-TVSmash-0-18-01-941.jpg

Tangled_The_Series_S01E01_What_the_Hair_720p_DSNY_WEBRip_AAC2_0_x264-TVSmash-0-18-49-437.jpg

Tangled_The_Series_S01E01_What_the_Hair_720p_DSNY_WEBRip_AAC2_0_x264-TVSmash-0-19-37-453.jpg
Obawiałam się, że prosta kreska zaszkodzi produkcji ale... wsiąkłam. Mam nadzieję, że kolejne odcinki będą również tak samo interesujące. Cieszy mnie fakt, że pilot serialu (zaledwie 22 minutowy) przepełniony jest niezliczonymi gagami, oczywiście o ile znacie j. angielski w stponiu podstawowym.
A jaka jest wasza opinia na temat tego filmu ? - i co ważniejsze: chcielibyście Zootopię w takim wydaniu ? Mam nadzieję, że tak.
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Już jest pilot, a ja nic nie wiem?!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witaj w klubie...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Już jest? To fajnie.Muszę za jakiś czas se obejrzeć.

Co do Zootopii, to fajnie by było widzieć serial, ale raczej w stylu bardziej znanym nam z conceptów.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Widziałem pierwszy odcinek (jeszcze jest Before Ever After - taki jakby pilot, zdaje się. Też muszę obejrzeć). I jest całkiem dobrze! Dwuwymiarowa animacja wygląda nieźle, fabuła wydaje się na razie dobra, jakiś pomysł i główna linia fabularna są, humor jest, choć mogłoby być go więcej (WIĘCEJ MAXIMUSA CHCĘ!). Czekam na kolejne odcinki, zobaczymy, co wtedy.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Before Ever After to nie jest pilot tylko taki bonusik, coś w stylu Frozen Fever  - krótka animacja, nic więcej. Co nie oznacza, że nie warto i tego zobaczyć :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A to przepraszam, mój błąd. Czyli też muszę nadrobić zaległości.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Właśnie oglądałam 2 odcinek i... wsiąkłam na amen. Co prawda nie jest już tak śmieszny jak pierwszy, ale poziom absurdu "głupiutkiej" blondyneczki został zachowanyjjmp

Dobre jest to, że autorzy potrafią odejść od głównego wątku fabularnego (stare nowe włosy i co z nimi zrobić) na rzecz jakiejś totalnej głupoty... liczę, że seria będzie liczyła kilka(naście) takich odcinków bo jest co oglądać.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Postaram się znaleźć czas na obejrzenie tego, ale na razie... Doctor Who!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wolnej chwili chętnie obejrzę, nawet ciekawi mnie ta seria.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szczerze polecam !

Jedyną jej wadą jest to, że odcinki są bardzo krótkie (22 minuty) no i na kolejne przygody Roszpunki trzeba czekać kolejny tydzień.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta