LadyMary

Logan: Wolverine

backgrounds_logan_outer.jpg

No właśnie... mam okazję wybrać się do kina, opłaca się ? (bilet mam za darmo więc...) Nie chcę przysnąć jak na ostatnich X-Menach, wstyd jak diabli... Z trailerów wnioskuję, że jest to film bardziej hmm ciężki/krwawy od tego co dostajemy zazwyczaj, jak z fabułą ? Masło maślane + efekty specjalne czy w końcu zrobili coś co zostaje w człowieku po wyjściu z kina ?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie widziałem, niestety jakoś mnie ominął, a poza tym słyszałem, że warto wcześniej obejrzeć pozostałe części X-men, czego niestety nie zrobiłem. Ale ponoć warto, internet się zgadza, że to świetny film.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

no to jak internet się zgadza to znaczy, że trzeba iść... no chyba, że się nie zgadza :) . Mnie nie było, ale znajomi polecali więc chyba warto się wybrać.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeszcze nie oglądałem, ale zamierzam. Słyszałem, że ponoć niezły jest. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Film dla mnie jest świetny. Poważny i owszem, krwawy i to jak :D. To z całą pewnością najbardziej dojrzały film marvela, czy też film o super bohaterach w ogóle. Nie poznajemy w nim mega mocarzy, nieskazitelnych i nieśmiertelnych. Każdego dręczą wewnętrzne demony, świat jest ,,brudny" i mroczny a główni bohaterowie walczą w nim o przetrwanie. Co do krwawości tego filmu, krew miejscami leje się litrami a w powietrzu latają flaki i odcięte kończyny. Nie jest to przy tym ani niesmaczne ani tandetne, a robi mocne wrażenie. Film zaskakuje głębią i pewna dawką realizmu, prawdziwych emocji których nie rzadko brakuje w filmach o podobnej tematyce superbohaterów. Dla mnie mega pozytywne zaskoczenie i godne zakończenie historii wolverina jak również najlepsza część z rosomakiem w roli głównej. Na prawdę kawał dobrego i mocnego kina. Co do poprzednich części to oczywiście jak ktoś nie oglądał to polecam obejrzeć przynajmniej główną trylogię (X-men 1, 2 i 3) aby nieco zżyć się z bohaterami i wiedzieć co nieco o co biega, jednakże fabularnie nie jest to konieczne, bo film mało do poprzednich części nawiązuję. Choć parę smaczków się znajdzie. W każdym razie, jeśli nie znamy głównych bohaterów to Logan nie zagra nam aż tak bardzo na emocjach.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zgodzę się z przedmówcą, "Logan" to taki Deadpool na sterydach. Film brutalny (już po 5 minutach wiedziałem, że takiego Wolverina nam trzeba...) zaś sam "superbohater" tym razem nie jest nieskazitelnie "biały" i ma swoje za uszami (pazurami ?). Generalnie polecam i kończę wywód, by nie spoilerować ;-) Zakończenie filmu po prostu rozwala mózg na kawałki... Nie wiem, jak oni wybrną z tego w kolejnej części X-Menów - wydawcę może uratować jedynie alternatywna rzeczywistość.

Swoją drogą podejście Logana do życia strasznie nawiązuje do Maxa Payne'a, typ jest po prostu nim zmęczony.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Veni, Vidi i... jestem zachwycona. Film raczej dla starszej grupy odbiorców :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Muszę w końcu obejrzeć, a nie trzeci raz Deadpoola oglądać.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja Deadpoola obejrzałem wczoraj. Szczerze, to nie zachwycił mnie. Ot przyjemny film na wieczór. Niestety dla mnie nic więcej :/. Spoko, ale liczyłem na coś więcej.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja wczoraj oglądałam Logana w org. wersji językowej i... boże, znowu nasi sknocili tłumaczenie. Logan po PL jest jakiś taki pusty, a te dialogi pozbawione emocji.

No tak, ale czego można się spodziewać gdy się czyta z kartki i myśli "co by nie nagrali, i tak kasa będzie"

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dlatego ja nigdy nie oglądam filmów z PL dubbingiem. Jak sięgam pamięcią, żaden PL dubbing mi nie podszedł (no może jedynie w Wieśku 3, ale to PL gra)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jeszcze dubbing w Gothicu :D. granie w Gothica po ang. to grzech ciężki.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Podpadnę, ale gothic wcale mi nie podszedł. Żadna z części. No ale mam zboczenie od jRPG'ów.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta