Fan_of_Finnick

Niewykorzystane i alternatywne sceny.

65 postów w tym temacie

Wcześniej czy później i tak by to ktoś tu zalinkował. jeśli ktoś nie chce niech nie klika, wszystko będzie na Bluray's 20 czerwca który wszyscy zamierzamy kupić ;)

Kilka scen z poprzednich wersji Zootopii:

Zakładanie obroży:

The Taming Party: https://www.youtube.com/watch?v=cUYVKqO3_BY

Wizyta rodzinki:

Surprise Family Visit: https://www.youtube.com/watch?v=l-pWwVM7-jc

Słoniowa klawiatura:

Dumb Bunny VS Elephant Furniture: https://www.youtube.com/watch?v=o9kLl_MrAfo

Kredyt dla Parku rozrywki dla drapieżników

Wilde Times: https://www.youtube.com/watch?v=9AInUXQRkP4

Kupowanie lodów:

Alternative Jumbo Pop: https://www.youtube.com/watch?v=DRfyuOyTBcw

Alternatywny opening

Alternative Opening: https://www.youtube.com/watch?v=iaY2ZQRb-g0

Hops tęski za domem

Homesick Hopps: https://www.youtube.com/watch?v=Xb0xNXpXSZ0

Jak widać pierwotna wizja to było bardzo NIE-disneyowy film I-_-I , trochę dziwne, przecież reżyserowi Byron'owi "Zaplątani" i "Piorun" całkiem dobrze udali.

Dziękuje Pixarowi za zatrudnienie Moore'a.Uratowali ten film.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Eee? ... niby dlaczego " uratował "?

Osobiście uważam, że pierwotna wersja też byłaby fajna, a że nie Disneyowska to tym lepiej, bo oryginalna. Fajnie by było zobaczyć małego Nicka z ojcem i w ogóle jego ojca, który wydawał się fajną postacią.

Co do scen to, niestety, jest tak, jak myślałem, czyli story bordy ... a liczyłem na jakieś skończone ujęcia ... O, jednak nie tylko, jest scena powrotu Judy do domu po pierwszym spotkaniu z Nickiem!

Scena z Wild Times nie jest tą samą sceną, która była wcześniej, tzn. z ojcem Nicka. Ciekawe.

Myślicie, że te sceny też zostały nakręcone?:

http://imgur.com/MUQgwvW

P.S: Howard był do tej pory tylko drugim reżyserem i o ile " Zaplatani " to dobry film, to " Piorun " już nie do końca.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ciekawe, dlaczego nie dali tych scen z ojcem Nicka? Scena, gdy Nick próbuje zebrać kasę i dostać zgodę na budowę Wild Times wydaje się być rozwinięciem sceny z dzieciństwa, gdy takie same próby podejmuje jego ojciec, więc scena ta, bez poprzedniej wydaje się być niejasna dla widza.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

P.S: Howard był do tej pory tylko drugim reżyserem i o ile " Zaplatani " to dobry film, to " Piorun " już nie do końca.

drugim? to kto był pierwszym? Jared Bush?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

" Piorun " - Chris Williams, Byron Howard

" Zaplątani " - Nathan Greno, Byron Howard

" Zwierzogród " to pierwszy film, w którym Howard pełni funkcje pierwszego reżysera.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
" Piorun " - Chris Williams, Byron Howard

" Zaplątani " - Nathan Greno, Byron Howard

" Zwierzogród " to pierwszy film, w którym Howard pełni funkcje pierwszego reżysera.

a rzeczywiście, jego CV nie było zbyt imponujące, Kurczak Mały i Mój Brat Niedźwiedź.

dlatego wczesna Zootopia to byłby klops, ciekawy pomysł ale finansowy i branżowy klops.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

" Kurczak Mały ' to Mark Dindal, a nie Byron Howard ;) W " Mój Brat Niedźwiedź " Howard był animatorem głównego bohatera pod postacią miska ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Najfajniejsze są te dziki? / policjanci z bronią, tego mi w filmie brakuje.

Swoją drogą, dobór usuniętych i rozszerzonych scen jest ciut dziwny ... Po co pokazywać sceny ze wczesnej wersji scenariusza, skoro są one wyrwane z kontekstu, a przez to nieczytelne dla widza? - Bo po co nam scena, w której Nick zbiera fundusze na Wild Time, skoro nie ma scen wcześniejszych, gdy robi to jego ojciec z małym Nickiem u boku? Moim zdaniem, powinni się skupić na scenach z finalnej wersji filmu i nie wierzę, że nie mają ich więcej.

Tak właściwie, mamy tu trzy sceny ze wcześniejszej wersji filmu, trzy sceny alternatywne z obecnego filmu i tylko jedną scenę niewykorzystaną z finalnej wersji.

Scena powrotu Judy do domu po pierwszym dniu pracy jest świetna i nawet jeśli zmienił się zamysł rozmowy z rodzicami, to w filmie powinno się zachować początek i koniec tej sceny: widzimy tu na jakie trudności jest narażony mały królik w wielkim mieście, wielkich zwierząt. Widzimy powrót Judy na komisariat ( świetne ujęcie z większym radiowozem, który nawet nie dostrzega króliczki ), metro i dom, w którym Judy wynajmuje pokój ( zwróciliście uwagę na fakt, że w schodach są mieszkania dla gryzoni, jak na artach? Więc nie mieszkają one tylko w chomiczówce ), sam pokój z pluszowymi maskotkami też wydaje się być ciekawszy, bardziej spersonalizowany i powinno się to znaleźć w filmie, gdyż widać tu, że nasz króliczek czuje się zagubiony.

Scena w lodziarni jest ciut inna, ale nie widzę jakiś większych zmian, ale muszę ją zobaczyć z polskimi napisami.

Scena ze słoniowym komputerem jest znakomita i przy niej, filmowa wersja z butelką i zdjęciem, jest ... słaba? Scena ta ponownie pokazuje problemy na jakie narażony jest mały królik w wielkim mieście, a do tego jest bardzo kreatywna.

Scena z wizytą rodziców Judy w jej pokoju jest bardzo fajna i też chętnie widziałbym ją w filmie - pogłębiłaby one relacje Judy i Nicka, bo takich scen jest dosyć mało. Tylko gdzie ona miałaby się znaleźć/ W którym momencie filmu? Wydaje mi się, że zaraz po wyjściu z gabinetu wiceburmistrz i przed udaniem się do szpitala dla chorych psychicznie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wydaje mi się, że rozmiar klawiatury był trochę przesadzony. Owszem, Bogo/słoń jest sporo większy od Judy, ale ona na tej klawiaturze wyglądała jak chomik. No i z nią Clawhauser stałby się niepotrzebny w filmie.

Scena z rodzicami bajeczna. Tylko w obecnej wersji filmu trochę by namieszała w tempie.

"Can I call you dad?" ~ Nick Wilde w alternatywnej rzeczywistości

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bo ja wiem, czy przesadzona? Popatrz sobie na słonia i królika stojących w pionie i wtedy widać tę różnicę, a Clawhauser i tak zbyt wiele w tej scenie nie robi.

Scenę z rodzicami musiałbym najpierw obejrzeć z polskimi napisami.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Bo ja wiem, czy przesadzona? Popatrz sobie na słonia i królika stojących w pionie i wtedy widać tę różnicę, a Clawhauser i tak zbyt wiele w tej scenie nie robi.

Scenę z rodzicami musiałbym najpierw obejrzeć z polskimi napisami.

Mimo wszystko proporcje wydają mi się przesadzane, No i oznaczałoby to, że komputery są dostosowane tylko do największych zwierząt, a wszystkie mniejsze od słonia mają słabo.

Tak, Io_oI przydatny specjanie nie był, ale wypadałoby odezwać się parę razy :P No i jego rola to bycie uroczym głupolem.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Najfajniejsze są te dziki? / policjanci z bronią, tego mi w filmie brakuje.

Swoją drogą, dobór usuniętych i rozszerzonych scen jest ciut dziwny ... Po co pokazywać sceny ze wczesnej wersji scenariusza, skoro są one wyrwane z kontekstu, a przez to nieczytelne dla widza? - Bo po co nam scena, w której Nick zbiera fundusze na Wild Time, skoro nie ma scen wcześniejszych, gdy robi to jego ojciec z małym Nickiem u boku? Moim zdaniem, powinni się skupić na scenach z finalnej wersji filmu i nie wierzę, że nie mają ich więcej.

Tak właściwie, mamy tu trzy sceny ze wcześniejszej wersji filmu, trzy sceny alternatywne z obecnego filmu i tylko jedną scenę niewykorzystaną z finalnej wersji.

Scena powrotu Judy do domu po pierwszym dniu pracy jest świetna i nawet jeśli zmienił się zamysł rozmowy z rodzicami, to w filmie powinno się zachować początek i koniec tej sceny: widzimy tu na jakie trudności jest narażony mały królik w wielkim mieście, wielkich zwierząt. Widzimy powrót Judy na komisariat ( świetne ujęcie z większym radiowozem, który nawet nie dostrzega króliczki ), metro i dom, w którym Judy wynajmuje pokój ( zwróciliście uwagę na fakt, że w schodach są mieszkania dla gryzoni, jak na artach? Więc nie mieszkają one tylko w chomiczówce ), sam pokój z pluszowymi maskotkami też wydaje się być ciekawszy, bardziej spersonalizowany i powinno się to znaleźć w filmie, gdyż widać tu, że nasz króliczek czuje się zagubiony.

Scena w lodziarni jest ciut inna, ale nie widzę jakiś większych zmian, ale muszę ją zobaczyć z polskimi napisami.

Scena ze słoniowym komputerem jest znakomita i przy niej, filmowa wersja z butelką i zdjęciem, jest ... słaba? Scena ta ponownie pokazuje problemy na jakie narażony jest mały królik w wielkim mieście, a do tego jest bardzo kreatywna.

Scena z wizytą rodziców Judy w jej pokoju jest bardzo fajna i też chętnie widziałbym ją w filmie - pogłębiłaby one relacje Judy i Nicka, bo takich scen jest dosyć mało. Tylko gdzie ona miałaby się znaleźć/ W którym momencie filmu? Wydaje mi się, że zaraz po wyjściu z gabinetu wiceburmistrz i przed udaniem się do szpitala dla chorych psychicznie.

Ja bym tą całą "proto-zootopie" jak to niektórzy nazywają, zamiótł pod dywan.Smutny świat w którym wszyscy są praktycznie d..kami. I-_-I

Uważam, że po prostu nie mieli nic innego do pokazania, ale wszystko co WDAS stworzył należy do szefów Disney'a i od nich zależy jaka jest zawartość nośników BR/DVD.

Żeby to się im tylko czkawką nie odbiło. <:I

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mimo wszystko proporcje wydają mi się przesadzane, No i oznaczałoby to, że komputery są dostosowane tylko do największych zwierząt, a wszystkie mniejsze od słonia mają słabo.

Tak, Io_oI przydatny specjanie nie był, ale wypadałoby odezwać się parę razy :P No i jego rola to bycie uroczym głupolem.

Eee ... przecież Obłoczek też ma komputer, Pamiętasz? Judy i Nick wyśledzili nań samochód wilków. Komputery były dostosowane do różnych zwierząt, na komisariacie po prostu ten był akurat wolny w tym momencie. Fajne jest zastępstwo dla myszki, coś jak panel dotykowy na smartfonie lub tablecie. Nasz lampart jest fajny, ale nie musiał wiele występować w tej konkretnej scenie ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mnie męczy że za dużo było scen komediowych,np z pączkiem pod brodą.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

"Eee ... przecież Obłoczek też ma komputer, Pamiętasz?"

Tak, tak, chodziło mi o komputer, który mieli na komisariacie. Nie zrozumiałem, że akurat ten był wolny, tylko zrozumiałem tak, że innego nie ma.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hmmm ... byłoby trochę dziwne, gdyby główny komisariat w mieście miał tylko jeden komputer ... ale może Masz rację, nie znam angielskiego, wiec nie wiem, co gepard powiedział do Judy ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pojawiła się inna niewykorzystana scena, nieobecna na wydaniu BD:

całkiem niezła ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
https://www.youtube.com/watch?v=YQZCv8SU5vY

Spodobała mi się świnka i stara koza.

no Wooly też ciekawy pomysł z owcą w wilczej skórze.

ale czemu na sam początek dali te dwa d_pki lemmingi z proto-zootopii I-_-I ,

to miało być śmieszne? dla kogo?Czy miałem się cały czas użalać nad drapieżnikami które są prześladowane?

Pojawiła się inna niewykorzystana scena, nieobecna na wydaniu BD:

całkiem niezła ;)

eee, nie , na pewno nie, poza tym wygląda na zrzynkę z Madagaskaru, gdzie Marty biega po sawannie a potem łups, mur. Tutaj to jest jeszcze gorsze. I:v

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeżeli tak bardzo nie podobają Ci się te sceny z pierwotnej wersji filmu, to nie oglądaj ;)

Więcej usuniętych scen z pierwotnej Zootopii:

nie ma żadnych scen z domu Judy, a szkoda. Mimo to, jest parę rzeczy, których nie widziałem i o których nie wiedziałem ;) widać, że film miał się skończyć zerwaniem z obrożami, więc wydźwięk byłby pozytywny. Świetne są te sceny inwigilacji drapieżników na przykładzie biednego Nicka, który był ciągle rażony prądem.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zasadniczo pierwotna wersja Zootopii miała doprowadzić do tego, czym jest obecna, a przynajmniej tak się wydaje - wszystkie zwierzęta żyją ze sobą w harmonii.

I to jest fajne - z pewnością nie wszystko szło gładko od samego początku i przez wieki drapieżnicy i ofiary mogły prowadzić ze sobą walki.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta