rudylis22

Rocket i Groot - idealne Disneyowskie postaci?

161 postów w tym temacie

Pojawiły się dwa pierwsze odcinki serialiku "Rocket i Groot" po polsku ale moim zdaniem, dubbing jest jakoś źle podłożony, gdyż przynajmniej dla mnie, jest on źle słyszalny:

Pojawiły się też okładki "Strażników Galaktyki vol 2" na Blu - Ray:

- Zwykły Blu-Ray:

11464334-8534499367876255.jpg

- Ultra HD Blu-Ray:

11511267-1104499366844513.jpg

- Ultra HD Blu-Ray - steelbook:

11511178-1204499365262724.jpg

Premiera w USA: 22 sierpnia a w UK - 4 września, więc myślę, że u nas to też będzie wrzesień i zakupię w końcu swój pierwszy film UHDBD.

Edytowane przez rudylis22
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak brać UHD to tylko w żelazku, ładnie wygląda. Chyba, że to concept art.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Akurat sreelbook mi się nie podoba ;)

Z Disneya w tym roku ma się ukazać "Moana", "Piękna i Bestia" oraz "Auta 3". Ciekawe, dlaczego nie ma "Zwierzogrodu"? Może szykują coś specjalnego? Np. jakąś krótkometrażówkę lub nowe dodatki albo więcej wyciętych scen?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W piątek rusza D23 Expo. Może coś wspomną.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ciekawostka: w Brytyjskim sklepie ten niezbyt ładny steelbook wyprzedał się w godzinę ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A gdzie jakieś figurki ? ta z Disney infinite jest całkiem spoko i są coraz tańsze...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A gdzie je można kupić? Ostatnio nie widuje ich zbyt często, a kupiłbym sobie Nicka i Rocketa.

Te figurki, które pokazywałem wcześniej są fajne, ale 1000 zł za jedną ... Z Assassynów mam wszystkie z EK ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ciekawe, czy figurki z wersji 2.0 pasują do najnowszej wersji 3.0?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Disney jak dobrze pamiętam, wyłączył serwery. Więc teraz to tylko figurki.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To dosyć ciekawe, gdyż gra ma być już niedostępna, tymczasem na Steam można ją cały czas kupić i to za dosyć wysoką cenę, prawie 30 Euro ...

Może nie mam dużo figurek z filmów 9tylko z gier0 ale mam też coś takiego:

2rr6hdv.jpg

347thl5.jpg

2yvksj4.jpg

iqg5r4.jpg

14o4ynd.jpg

2a7wi1l.jpg

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sroga kolekcja, tylko pozazdrościć :]

Gdzie ty to wszystko trzymasz ?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zaczyna brakować już miejsca ;)

Plakat "Avengers Infinity War":

10708.7.jpg

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie dziwie się, ja niedługo zamierzam pogonić moją kolekcje Secret Service - 25 kilogramów gazet ;-) bo też nie wiem co z tym zrobić. A mam wszystkie numery.A plakat jakiś lipny, nie podoba mi się.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To nawet nie jest plakat, tylko taki art, który pokazuje prawie wszystkie postaci, które wezmą udział w całej historii (brakuje Ant Mana, WASP, Captain Marvel i Fiurrego) i finałowy plakat będzie na pewno inny i zapewne aż tyle postaci się na nim nie zmieści.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szopy to tylko z pozoru takie przytulanki, w trakcie rui to perfidne bestie ;-)

No chyba, że Oreo został wytresowany przez jakiegoś fachowca, bo widziałem na własne oczy co szop potrafi zrobić w mieszkaniu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Joss Whedon, reżyser "Avengers" oraz "Avengers Czas Ultrona" chyba nie zrobił reżyserowi "Strażników Galaktyki" dobrej reklamy ;)

Dzięki Jamesowi ten film może zaskoczyć - uważa twórca "Avengers" - On jest odjechany, szalony, ale jednocześnie inteligentny. Kawał rzemieślnika, który robi wszystko z serca. Kocha Szopa (jeden z bohaterów komiksu - przyp. red.) Potrzebuje Szopa.

http://www.filmweb.pl/news/Joss+Whedon+zachwala+reżysera+"Guardians+of+Galaxy"-88776

Swoją drogą, "Strażnicy Galaktyki vol 2" chyba nie ukażą się się w Polsce na UHDBD ... A to miał być mój pierwszy film na tym nośniku.

Oreo został porzucony przez matkę i od razu trafił do ludzi na takiej zasadzie, że przebywa zarówno z innym szopem jak i z ludźmi.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moim zdaniem UHDBD u nas nie przejdzie - za mało osób ma odpowiedni sprzęt do tego... aby im się opłaciło.

Szop jak szop, słodki jest ale pewnie to godziny tresury bo jakoś nie wierzę, że jest to w 100% oswojony szop.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przyjąć to się przyjmie, bo już trochę tych filmów na polskim rynku jest i nawet ja się skusiłem i zakupiłem odpowiedni sprzęt, który się kurzy bo jeszcze nie mam żadnego filmu na płycie UHDBD ;)

Problem leży w tym, że Disney ma wywalone na całą Europę Wschodnią - nie wydali u nas aż 10 ciu klasycznych animacji na Blu-Ray a teraz mogą nie wydać żadnego filmu na UHDBD. W tym roku na UHDBD ma się ukazać "Piękna i Bestia", "Strażnicy Galaktyki vol 2", "Piraci z Karaibów Zemsta Salazara", "Auta 3", "Gwiezdne Wojny Przebudzenie Mocy", "Łotr 1" oraz "Moana". Prawdopodobnie u nas żaden z tych filmów się nie ukaże i będą dostepne tylko w UK, we Francji oraz w Niemczech.

Z szopami jest pewnie jak z lisami, jak oswoisz od małego to będzie oswojony ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

I jak? Udało Ci się kupić komiks?

Ja już czekam na wrześniowe nowości Egmontu, będzie czwarty numer "Strażników Galaktyki" a w ramach Wielkiej Kolekcji Komiksów Marvela ukaże się "Nova - Początek" w którym to komiksie pojawi się Rocket i Gamora.

231.jpg

Czwarta odsłona przygód słynnej kosmicznej drużyny superbohaterów.

Po zniknięciu Star-Lorda Strażnicy Galaktyki potrzebują świeżej krwi w zespole. Właśnie szykują się na przyjęcie nowych członków – Venoma i Kapitan Marvel – gdy pojawia się niespodziewane zagrożenie, które może doprowadzić do rozpadu drużyny. Gdzie się podział Peter Quill? Jakie konsekwencje dla Ziemi będzie miało jego zniknięcie? I czy Star-Lord zdoła uciec nowemu, tajemniczemu wrogowi bez pomocy Strażników?

Scenarzystą tej historii jest wielokrotnie nagradzany Brian Michael Bendis (Era Ultrona, Ultimate Spider-Man, Uncanny X-Men), a za rysunki odpowiada Nick Bradshaw (Astonishing X-Men, Wolverine i X-Men). Dodatkowo w albumie znajdują się dwie opowieści autorstwa Dana Abnetta i Andy’ego Lanninga, znanych z wcześniejszych przygód Strażników Galaktyki.

231.jpg

Oba komiksy wychodzą 20 września, podobnie jak "Strażnicy Galaktyki vol 2' na DVD, Blu-Ray i Blu-Ray 3D. Niestety, UHDBD tylko w UK i w Niemczech.

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Blu-Ray wychodzi w USA 22 sierpnia, wraz z DVD i UHDBD, w UK wszystkie wersje wychodzą 4 września a w Polsce 20 września, ale bez wersji UHDBD.

Ja, prawdopodobnie zakupię wersję UHDBD z UK (jeżeli recenzje potwierdzą jakość obrazu) oraz zwykłego Blu-Raya z Polski, żeby mieć polskie napisy.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zaczyna mnie niepokoić jedna rzecz: James Gunn, reżyser "Strażników Galaktyki" twierdzi, że trzecia część będzie definitywnym końcem historii tej ekipy i jeżeli powstanie część czwarta to będzie to zupełnie inny film o zupełniej innej, nowej ekipie ...

Myślę, że pierwsze trzy filmy opowiadają pojedynczą i dosyć prostą historię. Może w przyszłości powstanie czwarta część Strażników Galaktyki, jednak nie będzie to już to samo. Nie będzie to ta sama drużyna... właściwie historia obecnych Strażników kończy się wraz z trzecią częścią. [...] Będę pomagał zasiaść ziarna, które wykiełkują w następnej dekady. Zamierzam pomóc w podjęciu decyzji co do projektów, które będziemy realizować poza Strażnikami Galaktyki Vol. 3... a także skupimy się na kolejnych kosmicznych bohaterach.

http://moviesroom.pl/z-ostatniej-chwili/filmy/13315-straznicy-galaktyki-vol-2-nowi-straznicy-pojawia-sie-w-czwartej-czesci

Wyobrażacie sobie dalsze filmy z inną ekipę? A co z bandą Star Lorda? Myślicie, że Gunn ich uśmierci a Marvel na to pozwoli?

Obecnie bohaterowie GofG stanowią filar MCU i mam nadzieje, że tego nie rozwalą.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta