Kabson

Ech te gadżety...

Przeglądam sobie ebay'a w poszukiwaniu jakiejś fajnej figurki na półkę i znalazłem takie coś:

http://www.ebay.co.uk/itm/1938-Disney-Snow-White-Rubber-7-Dwarfs-ORIGINAL-RARE-/291394690885?hash=item43d87a1f45:m:ml65im0_QAgy0EH9y7ZmHig

Oryginalny komplecik z 1938 roku (czyli jeszcze sprzed II W.Ś) za... lekko ponad 240 tysięcy złotych ! 

Mało... za tyle kasy można kupić takie coś:

844614571_5_1080x720_inglot-silver-autom

I zostanie wam jeszcze ponad 30 kafli na paliwo...

No dobrze, ale nie o tym temat - wrzucajcie tutaj fajne gadżety, które znaleźliście w sieci ;]

Osobiście planuję kupić sobie zegarek Invicta np taki:

http://www.ebay.co.uk/itm/Invicta-Mens-Disney-Quartz-Black-Gunmetal-Silver-Dial-Watch-24517-/192138962917?hash=item2cbc5fe7e5:g:6T4AAOSwXYtY1U6p

albo:

http://www.ebay.co.uk/itm/Invicta-Mens-Disney-Automatic-300m-Date-Black-Stainless-Steel-Watch-24531-/192174591976?hash=item2cbe7f8fe8:g:R4cAAOSw-3FZB2ao

Ahh, fajna figurka:

s-l500.jpg

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W życiu nie dałabym tyle pieniędzy za podrapane figurki, wyglądają tragicznie.

10983604-1406908439-73584.jpg

Rocket jak zwykle fajny :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Te figurki mają 79 lat więc nic dziwnego, że są w stanie agonalnym. Farba po takim czasie potrafi odpaść...

Rocket fajny, kiedyś myślałem o kolekcjonowaniu figurek z DI ale czekam, aż Disney pozamyka serwery. Wtedy będzie można je kupić za grosze.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Do gadgetów może nie pasuje ale nie wiem, gdzie to wrzucić ... Kolekcjonerskie wydanie fabularnej wersji "Pięknej i Bestii" na Blu-Ray:

big_19264380-1410622859054686-4339240794

Format obrazu: 2.35:1 1080p High Definition 16:9

Region: A, B, C

Dodatki: Magiczny początek, Urok baśni, Kobiety w "Pięknej i Bestii", Od piosenki do filmu: jak powstawały sceny muzyczne, "Słońca dni" wersja rozszerzona z wstępem Billa Condona, Sceny niewykorzystane, Magiczne chwile z Celine Dion, "Piękna i Bestia" teledysk w wykonaniu Ariany Grande i Johna Legend, Jak powstawał teledysk "Piękna i Bestia", Wybór piosenek, Informacje

Dźwięk Blu-ray 3D: Angielski DTS-HD High Res. 7.1, Polski Dubbing Dolby Digital 5.1, Czeski Dolby Digital 5.1, Niemiecki DTS 5.1

Napisy Blu-ray 3D: Angielskie, Polskie, Czeskie, Niemieckie

Dźwięk Blu-ray: Polski Dubbing Dolby Digital 5.1, Angielski DTS-HD High Res. 5.1, Czeski Dolby Digital 5.1, Grecki Dolby Digital 5.1

Napisy Blu-ray: Angielskie, Czeskie, Greckie, Polskie

Cena: 250 zł ...

http://bluedvd.pl/beauty-and-the-beast-fullslip-lenticular-magnet-3d-2d-steelbook-limited-collector-s-edition-numbered-blu-ray-3d-blu-ray.html

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tylko 250 ? za taki zestaw spodziewałbym się jakieś 600-700.

Trzeba się zapisać na preorder :D

Edit, źle popaczałem - myślałem, że dorzucają jakąś figurkę :/

Cholerne upały...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak na zwykłego Blu-Raya (+3D) to trochę sporo - za "Guardians of the Galaxy vol 2" na UHDBD + Blu0Ray z UK zapłacę 25 funtów + dwa funty za wysyłkę, więc mniej, niż za taki film w Polsce.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja za kimchiDVD Zootopi dałem 70 funtów, więc jak dla mnie za podobny content to mało ;]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

DVD miało takie wydanie? Myślałem, że tylko Blu-Ray.

Przy okazji, jest tam też steelbook "Zootopii".

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

KimchiDVD to nazwa firmy która wydała ten zestaw, nazwa jest myląca.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Yhy, myślałem, że kupiłeś "Zootopie" na DVD.

Swoją drogą, ponoć w grudniu w USA "Zootopia" ma się pojawić na UHDBD, ale to na razie plotki z forum Blu-Ray.com.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na r/zootopia nic o tym nie mówią, może to tylko plotki.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Napisano (edytowane)

Tak, na razie to plotki:

D23 announcement of first wave of Disney UHD discs. I'm placing it as a 60-80% likelihood. Not gonna put money on it though

But here's my (long shot) wishlist

Autumn 2017 titles: Guardians of the Galaxy Vol 2, Beauty and the Beast,
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales, Cars 3, Doctor
Strange, Captain America: Civil War, Moana

Winter 2017 titles: Rogue One: A Star Wars Story, Star Wars: The Force
Awakens, Guardians of the Galaxy, Thor, Thor: The Dark World, Frozen,
Zootopia, Alice Through The Looking Glass, The Jungle Book, Cars, Cars 2

2018 catalogue titles: Avengers, Avengers: Age of Ultron, Ant-Man, The
Incredibles, Inside Out, Finding Nemo, Finding Dory, Wreck-It Ralph, Big
Hero 6, Tangled, Alice In Wonderland, Maleficent, Cinderella, Pirates
of the Caribbean 1-4

2019 catalogue titles: Iron Man 1-3, Toy Story 1-3, The Good Dinosaur, The Incredible Hulk (in conjunction with Universal),

http://forum.blu-ray.com/showthread.php?p=13691389&styleid=1

Widzę, że szykuje się też nowe wydanie "Króla Lwa" na Blu-Ray (zapewne tylko w USA):

8518_tn.jpg

Special Features:

• Brand New Sing-Along Version
  • Audio Commentary – View the film with commentary by producer Don Hahn and co-directors Roger Allers and Rob Minkoff.
  • Visualizing a Villain – Against a backdrop of live dancers and the animated "Be Prepared" sequence, artist David Garibaldi paints a masterpiece of evil.
  • The Recording Sessions – Watch rare footage of the actors recording their roles, matched with the final animation. Intro by Roger Allers and Rob Minkoff.
  • Nathan and Matthew: The Extended Lion King Conversation – Nathan Lane (Timon) and Matthew Broderick (Adult Simba) offer candid and hilarious insights into their Lion King experiences.
  • Inside the Story Room – Co-directors Roger Allers and Rob Minkoff present archival footage of five original story pitches.
    • Circle of Life – See how color creates emotion and meaning in the film's iconic opening.
    • Simba & Nala – See how elements proposed in story meetings evolve into what appears onscreen.
    • Simba Takes Nala Out to Play – …And, sometimes what seems funny in story meetings never makes it into the film!
    • Hakuna Matata – Co-directors Roger Allers and Rob Minkoff sing, act and dance their hearts out as they pitch the "Hakuna Matata" sequence.
    • Rafiki and Reflecting Pool – Co-directors Roger Allers & Rob Minkoff pitch a sequence that became the emotional heart of The Lion King to Producer Don Hahn.
  • Music & More – Sing along to your favorite songs from the movie!
    • "Circle of Life"
    • "I Just Can't Wait to Be King"
    • "Be Prepared"
    • "Hakuna Matata"
    • "Can You Feel the Love Tonight"
  • Galleries
    • Visual Development – Explore a gallery of striking artwork that inspired the movie's look and feel.
    • Character Design – Trace the development of the film's unforgettable characters through early concept art drawings.
    • Storyboards – Examine storyboards created in the development of "The Lion King."
    • Layouts – Feast your eyes on layouts created in the development of "The Lion King."
    • Backgrounds & Layouts – Journey through a gallery of landscape paintings that shaped the world of "The Lion King."
  • Classic Bonus Features (Digital Only) – These offerings from prior home entertainment releases include hours of bonus material, such as bloopers, audio commentary, deleted and alternate scenes, and in-depth journeys into the music, film, story, animals and stage show.

Wolałbym tego "Króla Lwa", zamiast tej "Pięknej i Bestii". Zwłaszcza, że jest tu też edycja kolekcjonerska:

http://www.hidefninja.com/community/attachments/liong-original-png.320442/

Tylko ceny brak.

Edytowane przez rudylis22
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To powyżej to tylko wishlista jakiegoś użytkownika, na mój rozum pod UHD musiełiby na nowo renderować cały film...

Ale z chęcią bym go obejżała w takiej jakości, tylko nie mam na czym ;P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja mam na czym ale na razie nie mam co ;)

Wydaje mi się, że filmy są kręcone w wyższej rozdzielczości, nawet do 8K i potem są zaniżane w dół (nawet filmy z XX wieku).

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja mam w planach zakup TV 4K na święta, więc z chęcią przygarnę taką Zootopię :)

Co do downscalingu to mogę się z tym zgodzić - raczej nikt nie renderuje na nowo takiego filmu oddzielnie dla BD i DVD.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja mój tv SUHD KS7000 Samsunga muszę już reklamować, gdyż pojawiły się jasne przebicia u dołu matrycy ...

Poza tym, najlepszy efekt HDR jest tylko w najdroższych i w najlepszych modelach, ja mam tylko ponad 500 cd/m2 a najlepszy efekt daje wartość 1 500 cd/m2. Nawet OLED LG za ponad 10 tysięcy zł ma tylko ok 700 cd/m2.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Są droższe tv, wszystko zależy od wielkości / cali oraz od jakości matrycy. ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, LadyMary napisał:

10 tysięcy za telewizor ? boże...

Ja montowałem ostatnio 65 calówkę za prawie 35 tysięcy,  więc wiesz :P

Ale kurczę wiesz... tu chodzi o doznania. Jak skonfigurowaliśmy wszystko  i dla testów dopaliliśmy film 4K z dźwiękiem 7.1...nie chciałem wychodzić z salonu :P Nigdy nie słyszałem tak przestrzennego dźwięku, na dodatek czystego jak łza... normalnie audio-wizualny orgazm. Całkowity brak opóźnień, zero przesterów itd. Na takim filmie "siedzisz" w nim. Mam nadzieję, że moje zarobki pozwolą mi na zbudowanie czegoś podobnego (kiedyś...)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

O, to może mi Powiesz na co mogę liczyć na tv Samsung 49KS7000 i odtwarzaczu UHDBD Samsung 8500?

Nie mam jeszcze żadnego filmu na płycie UHDBD (planuję zakupić drugą część Guardiansów z UK) i nie miałem jeszcze możliwości nic obejrzeć w tej rozdzielczości, a YT nie reprezentuje zbyt dobrej jakości.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No idea, nie zajmuję się fachowo telewizorami - po prostu pomagałem to okablować i podłączyć. W każdym razie, efekt był piorunujący. Chociaż  mógł posiadać jeszcze coś takiego:

Na białej ścianie wyglądałby masakrycznie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta