rudylis22

Ulubione zwierzęta

35 postów w tym temacie

Szopy zdecydowanie <3

Po za tym bardzo lubię wilki, dumne, grożne i dbające o swoich.

I liski, rude chyba najlepsze :V

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
16 godzin temu, LadyMary napisał:

A może fenek jako nagroda w konkursie ? Wątpię bym kiedykolwiek w życiu odłożyła tyle kasy ;]

O i to jest znakomity pomysł. Dla takiej nagrody to forum zostałoby zaspamowane na śmierć.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No bez przesady, żywe zwierze w konkursie ? :P

Spoiler

Coraz bardziej nakręcam się na zakup parki :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Spoiler

Polecam filmik. Gość bardzo fajnie opisuje jego historie z fenkiem i to jakie w utrzymaniu są te zwierzątka. Jak wiadomo nie do każdych warunków się nadają. Wszystko macie w linku wyżej.

Ja na ten czas planuje zakup wilczaka czechosłowackiego, ale dopiero jak stanę na swoim.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jego przygoda z lisem arktycznym jest bardzo podobna do mojej. Gdy zdiagnozowano u mojej freci guza dano jej 2-4 miesiące życia. I to tylko wyłącznie przy kosztach ~350 na miesiąc. Żyła 3 miechy jak bogini bo stwierdziłem, że skoro jej los jest z góry przesądzony to będzie jadła same smakołyki do czasu, aż choroba nie dała jej wyjść z posłania. Rozstanie się z ukochanym zwierzakiem, chodzącym dosłownie krok w krok za właścicielem przez kilka lat zawsze jest ciężkie...

Film znam niemal na pamięć, ale może komuś się przyda.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Kabson współczuję, serio... 2 tyg. temu musiałam odesłać za tęczowy most mojego psiaka. Naprawdę [cenzura] przeżycie,  zwłaszcza po 2gim zastrzyku...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja miałem kiedyś potężnego ponad 50 kilowego boksera. Piękne psisko. Rodzice kupili go kiedy miałem roczek, więc praktycznie razem się wychowywaliśmy. Pies trzymany w domu, uczony a nie tresowany. Jak członek rodziny. Niesamowicie silny i inteligentny psiór. W obronie rodziny by w ogień skoczył. Jak był już podstarzały w wieku 10 lat ktoś go prawdopodobnie otruł. Tak wynikło z pierwszej ekspertyzy weterynarza, ale bez sekcji nie dało się tego stwierdzić dokładnie. Ktoś od sąsiadów prawdopodobnie, mam koło siebie wielopokoleniową rodzinkę totalnych imbecylów, którzy mają nam za złe, że dostaliśmy od rodziny działkę, którą oni chcieli kupić za grosze.  Szkoda gadać. Śmierć tego psiaka była dla całej mojej najbliższej rodziny ja strata najbliższej osoby. Niezwykłe jak się można do zwierzaka przywiązać. Teraz mam pięknego i równie mądrego czarnego owczarka coli krótkowłosego. Jeszcze powinien mieć parę dobrych latek przed sobą, ale jego strata znowu będzie bardzo bolesna. Psy żyją stanowczo za krótko :(.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja miałem psa który był w naszej rodzinie jeszcze 3 przede mną, więc praktycznie całe moje życie było z nim. Jak byłem mały to nie dopuszczał nikogo do kojca ze mną, jak płakałem to i on płakał. Wciąż pamiętam jak na początku 2014 powoli przychodził po niego czas. Praktycznie zdechł mi na rękach. Nie fajne uczucie. Zabrakło tylko tygodnia do jego uśpienia. Strasznie mi go brak :(

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

2sad4me

Osobiście nie mam żadnego w domu, ale mojej psiapsi zdechł jeżyk, pochowała go w lasku i nieuzytku, który 2 tygodnie temu wycieli, a grób rozkopali.

Zgadnijcie co będzie w tym miejscu

Kolejny [cenzura] blok!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Łączę się w bólu z każdym który utracił ukochane zwierze. Sam na szczęście tego nie doświadczyłem, ale wiem że na mojego psa też w końcu przyjdzie pora. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta