Polineks

Jakieś hobby?

Macie jakieś hobby?

Coś dziwnego czy zabawnego?

Sam osobiście to tylko zbieram różne "pierdółki" związane z tym co lubię. Obecnie naklejki z "Zootopii".

Poza tym czytam fiki różnej maści, kolekcjonuje stare monety i karty impulsowe.

A z bardziej przyziemnych to gram w to co się pod rękę nawinie. No i lubię też wnerwiać ludzi co mi wychodzi tak dobrze, że nawet nie muszę się starać, a nawet wystarczy sama moja obecność. :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja tam zbieram książki astronomiczne(w moim wieku ;)), czytuje teorię spiskowe i różne takie...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeżdżę konno, zbieram pióra wieczne i atramenty. Ale zdecydowanie konie najważniejsze <3

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja jak byłem mały to miałem dwie okazji by jeździć konno ale jako że się bałem to nie skorzystałem. Do tej pory żałuję. Teorie spiskowe sam lubię poznawać. Nawet na studiach zapisałem się na kurs zmienny o nich. Naprawdę ciekawe rzeczy.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Ja tam zbieram książki astronomiczne(w moim wieku ;)), czytuje teorię spiskowe i różne takie...

Właśnie to jest najlepszy wiek na takie rzeczy! Uwielbiam te tematy, jednak nigdy nie miałem czasu na nic więcej poza oglądaniem filmików na YouTubie albo Discovery ale teraz mam czytnik i chcę coś poczytać w drodze do pracy.

Poleciłbyś jakieś dobre pozycje?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może z teorii spiskowych coś takiego jak "Potęga spisku" Daniela Pipesa

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mnie z astronomii najbardziej zaciekawiły pulsary i gorące Jowisze

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mnie interesują hipotetyczne planety naszego układu oraz nasz układ

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja coś przyziemnego. Gotowanie, pieczenie. Kiedyś zbierałem paragony :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mnie interesuje najbardziej architektura :D poza tym to historia, astronomia, i jestem otwarty na ciekawostki, z każdej innej dziedziny nauki byle by były interesująco podane :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pasjans i sudoku.

A oprócz tego, to jestem w harcerstwie i to naprawdę kocham (tak, właśnie dlatego mój awatar tak wygląda). Są tu jacyś inni harcerze? Jestem w pionie starszoharcerskim drużyny wodniackiej. I kto wie, może w przyszłym roku będę zastępową?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Też zbierałam paragony ze spożywczaka ludzi którzy ich nie wzięli i na ich podstawie próbowałam zgadnąć jakiej ten ktoś był płci. No i czytam książki oraz oglądam filmy, czasem rysuję, więc też przyziemnie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja w zasadzie kiedyś próbowałem rysować ale... Szkoda gadać (pisać?). Nawet mojemu Żółwisławowi rysunki się nie podobały :/

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gry fabularne (Role-playing games). Nie chodzi mi o te komputerowe.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

u mnie problem bo brak lub coś co się nawinie lub ( co najczęściej ) to co interesuje osobę z którą rozmawiam

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
u mnie problem bo brak lub coś co się nawinie lub ( co najczęściej ) to co interesuje osobę z którą rozmawiam

Skąd ja to znam

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
;) Jeżeli z życia ro wspułczuję i odrazu powiem że ze mną można rozmawiać na każdy temat ( choć jeszcze młody 17 i nie do końca ogarnięty to zawsze ktoś ) polecam się do zwieżeń bo i tak już za dożo takich rzeczy wiem ( tak naprawdę ) zostałem zacytowany Yeey xD normalnie pierwszy raz na tym forum
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Powiem tak. Jestem raczej z takich co wolą słuchać niż mówić. Nie mam tajemnic (otwarta księga) ale powierzone mi sekrety innych światła dziennego nie ujrzą. Próbuje gadać o wszystkim co interesuje rozmówce bo wiem że co ja mowie mało kogo interesuje.Ale ok bo się robi off-top

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Osobiście troche tych hobby mam. Największym moich hobby są chyba motocykle. Na motocyklach jeżdżę od 1 gimnazjum. Aktualnie posiadam 2 motocykle a szykuje się do kupna przynajmniej kolejnych 2 lub 3. Ale przed tym muszę się zaopatrzyć w jakieś fajne autko bo gulfem już mi się znudziło jeździć xD. Zajmuje się też hobbistycznie, głównie na użytek własny mechaniką motocyklową i remontem starych motocykli (w wolnych pomagam kumplowi w warsztacie). Druga moja pasja to muzyka. Od kilku lat gram na gitarze basowej, oraz trochę mniej na gitarze elektrycznyej, akustycznej oraz klawiszach. Umiem też kilka bitów na perkusji. Obecnie z kumplami tworzymy taki zespolik garażowy, jak również gram w orkiestrze przy mojej uczelni. Dodatkowo czasami w wolnej chwili zajmuje się grafiką komputerową. Kiedyś zmontowałem też kilka filmów i troszkę rysowałem.

Kolejną pasją są militaria i strzelectwo. Jest to również związane z moją aktualną profesją i przyszłym zawodem. W przyszłości planuje zdobyć patent pilota szybowców (może w przyszłości tez samolotów silnikowych), przejść pełny kurs skoczka spadochronowego, oraz zająć się wspinaczką górską i nurkowaniem. (tylko dajcie mi na to wszystko hajs xD)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta