Zemyt

Witajcie towarzysze

Jak nakazuje tradycja, a także idąc śladem poprzedników, jako nowy użytkownik postanowiłem się przywitać. Niektórzy z was pewnie już mnie kojarzą z discorda, ale wiem, że nie wszyscy mają z nim po drodze.

Co mogę o sobie powiedzieć... właściwie sam się nad tym zastanawiam i nie wiem czy tematów jest za dużo czy za mało, żeby jakoś logicznie zacząć. No to może po kolei.

Jestem Zemyt, znany też jako Zemytos. Niedawno odkryłem film "Zwierzogród" - tak wiem, rok temu premiera, mam zapłon diesel na mrozie, mniejsza. Skoro już odkryłem film i mi się spodobał, postanowiłem wkręcić się w fandom. Zawsze lubię z kimś nowym pogadać, toteż wchodząc coraz głębiej znalazłem się tu. Myślę, że jakoś się dogadamy i będziemy mogli wymienić się cennymi informacjami, nie tylko dotyczącymi filmu. 

Interesuję się także Historią II Wojny Światowej oraz działaniami służb porządkowych. Gram w liczne gry o tej tematyce i jeśli ktoś będzie chętny to w wolnej chwili możemy razem pograć.

Poza aktywnością na tym fandomie, jestem też moderatorem Zwierzogrodzkiej wiki (tej od Lisicy - może ktoś ją zna). 

Bez zbędnego przeciągania witam wszystkich.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam Cię bardzo serdecznie! Mam nadzieję, że miło spędzisz tu czas! Też kiedyś byłem na tej wiki xD 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta