Mere Jump

Zootopia Graphic Novel

71AnrhVcnqL.jpg

Zootopia Graphic Novel! Prawie nic o niej nie wiemy poza tym, że wychodzi dopiero 27 września :( oraz dwoma kluczowymi informacjami:

* ma mieć aż 240 stron!

* ma zawierać komiks będący prequelem wydarzeń w filmie (dzieciństwo Nicka?)

http://www.amazon.com/Disney-Zootopia-Graphic-Novel/dp/1772751774

Co o tym myślicie? :) Ja zamówiłem egzemplarz na Atomcomics, kiedy jeszcze to było u nich możliwe i kiedy data premiery to był czerwiec.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ciekawie jak się doczekam to pewnie zakupie bo ciekawi mnie ten prequel. LmrB Oby to nie była rozszerzona wersja historii Judy.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

"Zootopia Cinestory Comic" ma prawie 400 stron, a jest tylko adaptacją filmu ( a i tak wiele rzeczy skrócono lub pominięto, jak scena pod mostem, a inne niepotrzebnie wydłużono ), ale jakość papieru i co za tym idzie, zdjęć jest okropna ...

Szkoda, że ten wrześniowy komiks nie zostanie u nas wydany po polsku - podobnie jak książka z innymi śledztwami Judy i Nicka.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No niestety Polska pod tym względem jest do bani sprawiając że musimy uczyć się angielskiego lub innego skiego.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Szkoda, że ten wrześniowy komiks nie zostanie u nas wydany po polsku - podobnie jak książka z innymi śledztwami Judy i Nicka.

Hm... jeśli rzeczywiście nie będzie polskiego wydania, to jest szansa, że zbierze się w fandomie grupka odpowiedzialna za tłumaczenie na polski. >F<

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No dobrze, czas leci, ale mamy już wrzesień i wychodzi na to, że Zootopia Graphic Novel ma wyjść już za 3 tygodnie z małym hakiem.

Mimo to nie mamy o niej żadnych nowych informacji, oficjalnej okładki, nic.

Strona produktu na Amazonie: https://www.amazon.com/gp/product/1772751774/ref=pe_160560_205798050_em_1p_0_ti wydaje się nie być aktualizowana od miesięcy, a na stronie wydawnictwa też coś cicho. Czyżby szykowało się kolejne przełożenie terminu wydania?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oby nie. Może to tylko takie trzymanie w niepewności. :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Fan_of_Finnick

Czy jest coś więcej poza tą pierwszą stroną? Widziałem jeszcze jakieś szkice, ale w sumie nie jestem pewien, czy są do tego...

Też bym chciał, ale z moim angielskim :(

Może będzie tłumaczenie... no a jak nie, to warto poćwiczyć. To będzie na pewno łatwy angielski, bo w końcu dla dzieci.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Taki jak w filmie. Ja bym to chętnie po niemiecku poczytał

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zakupiłem komiks, za jakieś dwa tygodnie powinien dojść i wtedy zdam relacje, jak to wygląda ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Odnośnie artykułu na głównej: to, co jest tam pokazane po d tekstem:

Na stronie księgarni Voila pojawiły się także dodatkowe strony podglądu. Są dosyć małe, ale jak dobrze poszukacie, to na necie znajdziecie też większe, bowiem już wiele miesięcy temu wyciekła hiszpańskojęzyczna wersja.

to nie jest Graphic Novel, tylko Disney Zootopia Movie Comic:

http://krainaksiazek.pl/Disney-Zootopia ... 52939.html

Sam Graphic Novel znikł z oferty powyższej księgarni, więc nie wiem, czy mi go przyślą ...

Ta okładka:

https://1.bp.blogspot.com/-XRftRrcqTwM/ ... _novel.PNG

nie funkcjonuje jako okładka GN, ale jest alternatywną okładką dla Zootopia Cinestory Comic, który już posiadam.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta