rudylis22

Alternatywna wersja Nicka

Na blogu bije głową w mur ;) więc może tutaj ktoś mi odpisze: o jakie przestępstwo miał być oskarżony Nick we wcześniejszej wersji filmu?

Pierwotny opis z Filmweb:

"Akcja filmu rozgrywa się w świecie, w którym człowiek nigdy nie istniał, a zwierzęta stworzyły własny cywilizowany porządek. Główny bohater - lis, zostaje niesłusznie posądzony o przestępstwo. W ślad za nim wyrusza najlepszy miejscowy detektyw - królik, ale wkrótce sam staje się celem wielkiej konspiracji. Okoliczności zmuszają bohaterów do współpracy, której stawką jest życie ich oraz mieszkańców miasta."

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pewnie coś związanego z jego parkiem rozrywki dla drapieżników. Coś wymknęło się spod kontroli i oskarżyli o to Nicka. Czy jakoś tak :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chyba nie wiadomo, ale zacznijmy od tego, że cały ten park rozrywki to była dość sekretna działalność i gdyby dowiedziały się o nim władze to byłoby słabo. Słyszałem, że Nick opracował metodę ściągania obroży elektrycznych wyłącznie na terenie parku.

Samo to daje już podstawę do zamknięcia delikwenta.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No nie wiem ... wydaje mi się, że to było coś poważniejszego. Przeglądam stare newsy o filmie z Filmwebu, ale stare opisy fabuły już zniknęły, zastąpione nowym. O ile pamiętam stary opis, to lis miał być posądzony o zbrodnie, której nie popełnił, więc Wild Times chyba odpada.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Znalazłem coś takiego:

"We wcześniejszych projektach historii, Feniek i Nick pracowali w restauracji typu fast food w Chomiczówce zwanej Chez Cheese. W takowej fazie filmu to Nick miał być głównym bohaterem, a Judy obejmowała role deuteragonisty jednak w czasie produkcji ich role zostały odwrócone."

tego to nie wiedziałem ;) jest parę innych ciekawostek:

"W początkowych wersjach filmu to Pazurian miał być ubrany w hawajską koszulę Nicka jednak z tego zrezygnowano

Podczas remontu budynku Walt Disney Animation Studios, począwszy od 2014 roku, Nick był jedną z postaci prezentowanych na fototapecie. "

niestety, nie ma nic o przestępstwie dawnego Nicka ...

Kurka, nie zwróciłem nawet uwagi na fakt, że Nick nosi w filmie dwie koszule: cytrynową i zieloną ... myślałem, że to jedna i ta sama, a jaśniejszy kolor to efekt oświetlenia ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z tą koszulą to serio. Nawet się nie spostrzegłem.

Resztę to już gdzieś kiedyś czytałem więc to żadne zaskoczenie. Takich ciekawostek jest więcej.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta