Rukio

Jakie gadżety z Zootopii chcielibyście mieć ?

127 postów w tym temacie

Polecam "Zwierzogród Kocham ten film" oraz "Zwierzogród Bajkowa Biblioteka". Jeżeli chodzi o książki to poza tym nic nie ma ;)

http://www.empik.com/zwierzogrod-kocham ... ,ksiazka-p

http://www.empik.com/zwierzogrod-bajkow ... ,ksiazka-p

A jeśli interesują Cię inne pozycje Disneya, to polecam książkową i dosyć grubą adaptację "Krainy Lodu":

http://www.empik.com/zwierzogrod-bajkow ... ,ksiazka-p

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziękuję za porady.

"Frozen" za bardzo nie przypadło mi do gustu.

A wiadomo coś nowego o wrześniowym "Graphic Novel" czy dalej to samo że wrzeień że 240 stron i coś z prequelem?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No album faktycznie fajny. A jak ta książka w środku się prezentuje. W sensie obrazki czy coś

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To jest powieść, a racze opowiadania, inne śledztwa Judy i Nicka już po zakończeniu fabuły filmu. Słyszałem, że w książce jest ukazany nowy dystrykt Zootopii poświęcony Australijskim gatunkom zwierząt.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A takie buty zaciekawiło mnie to. I chyba pomyliłem ją z inną przez co pytałem o obrazki

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nigdy nie byłam jakąś fanką filmowych pościeli, ale ta poduszka o_o . Chcę taką.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Widzę, że zapowiedziano dwa komiksy:

Disney Zootopia Graphic Novel - Planowany termin premiery książki: 27-09-2016 - 240 stron:

http://krainaksiazek.pl/Disney-Zootopia ... 51772.html

Disney Zootopia Movie Comic - Planowany termin premiery książki: 04-10-2016 - 54 strony:

http://krainaksiazek.pl/Disney-Zootopia ... 52939.html

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja mam książkę :D widziałam też puzzle ale nie kupiłam :( były też figurki i gadające pluszaki za 129,99 i oczywiście kolorowanki :) a chciała bym... Chyba... Puzzle lub tego miśka i oczywiście zeszyt z Zootopi może byle co ale ja bardzo starannie dobieram żeczy do szkoły

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nigdy nie sądziłam, że w Kodniu będą takie pluszaki. Tylko 30 zł za Judy i 20 za Nicka niegadającego, 29 za gadającego. (Znaczy niegadający kosztuje 22, ale pan ze straganu nam darował te dwa zeta. Ma się tego farta!)

my_new_toys_by_patrysia03-dae4h8q.png

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nigdy nie sądziłam, że w Kodniu będą takie pluszaki. Tylko 30 zł za Judy i 20 za Nicka niegadającego, 29 za gadającego. (Znaczy niegadający kosztuje 22, ale pan ze straganu nam darował te dwa zeta. Ma się tego farta!

troche obciachowe, ale na bezrybiu...

zaraz, na straganie?! a nie było feńka tam przypadkiem? wziąłbym w ciemno.

ewentualnie poczekam do świąt, wtedy się zacznie zabawa z gadżetami jjmp , tej szansy na nowe Miliardy Disney na pewno nie przepuści.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
zaraz, na straganie?! a nie było feńka tam przypadkiem? wziąłbym w ciemno.

Nie, byli tylko Nick i Judy.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

phleamarket2.jpg

phleamarket.jpg

jednak targowiska mają swój urok.

wolałbym innego Feńka.. ale i tak go wziąłem.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No bez jaj.

Chyba tylko ja mieszkam w takiej dziurze że nic związanego z filmem nie ma.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
No bez jaj.

Chyba tylko ja mieszkam w takiej dziurze że nic związanego z filmem nie ma.

A masz jakieś targowiska w okolicy? tam poszukaj.

bo nie ma, ale coś się chyba zmieni, jest jakiś raport finansowy od Bob' Iger'a , do końca nie wiem kto to, ale chyba odpowiedzialny za pieniądze Disney'a.

https://ditm-twdc-us.storage.googleapis ... script.pdf

ten kawałek jest ciekawy:

"And then of course we have recently with Zootopia had some real success at Disney Animation, which gives us a

new franchise to mine. Admittedly, not nearly as big as some of the other franchises. So there's a lot of activity there."

w moim wolnym tlumaczeniu: "I , oczywiście mielismy sukces Zootopii, który pozwala nam drążyć z tego franczyzę , nie tak dużą jak inne,więc trzeba nad tym trochę popracować."

takie małe światełko w tunelu, że MOŻE będą nowe fajne rzeczy związane ze Zwierzogrodem. (Seria dobrze odwzorowanych pluszaków? Biorę w ciemno!)

za miesiąc komiks, za 2 miechy Moana, potem się zobaczy czy będzie powtórka z Królem Lwem/Pocahontas. (Disney obstawiał że Pocahontas będzie hitem a Król Lew przystawką, wyszło na odwrót >:P )

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No właśnie targowisk brak najbliższe w Opolu a wątpliwe że tam coś będzie.

Być rzeczy pewnie będą. Film odniósł sukces to będzie zarabiać.

W Empiku widziałem jak chętnie ten film kupują.

Szkoda że nic nie spotkałem w sklepach ani w Opolu ani Poznaniu ani Kostrzynie.

Trzeba się przyłożyć do poszukiwań na razie mam tylko koszulkę.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja zbieram wszystko ;-) W chwili obecnej nie pochwalę się kolekcją w trybie foto, gdyż przy tej wypłacie zamówiłem już chyba wszystkie książeczki które uważam za istotne dla mojej kolekcji (nie licząc Big Golden Book, której nie mogę znaleźć na ebay z wysyłką z trackingiem...)

W każdym razie w mojej kolekcji znajdują się już 4 książki, 2 figurki oraz 2 steelbook'i... i dalej wydaję na to kase ;]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta