JanetJ777

Remaki

Co o nich myślicie? Ostatnio męczy mnie że jest ich jakaś plaga... Twin peaks,Star trek,Plusk,Kacze opowieści,Atomówki,Samuraj Jack,Tajemniczy ogród,Ben10 + ekranizacje aktorskie klasyków Disneya.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No, do tego dochodzi jeszcze Skyrim i kilka innych tytułów :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Remaki nie mają w sobie tego klimatu co pierwowzory. Tworzą je by zbijać kasę ze znanych już tytułów. Jak dla mnie są gorsze. Aktorskie wersje dawntch animacji też nie mają tego czegoś.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Remaki nie mają w sobie tego klimatu co pierwowzory. Tworzą je by zbijać kasę ze znanych już tytułów. Jak dla mnie są gorsze. Aktorskie wersje dawntch animacji też nie mają tego czegoś.

Nie tylko po to. Po prostu współczesny widz raczej nie sięgnie po film sprzed 60 lat, jakby nie był on dobry na tamte czasy i stąd remaki. Czasami też współcześni reżyserzy chcą opowiedzieć daną historię po swojemu. Ja niedługo wybieram się na remake "Siedmiu Wspaniałych", tym bardziej, że nie pamiętam już oryginału.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Odświeżę.

Właśnie szkoda, że się nie skusi i nie doceni. Ja już się boję jak wyjdzie remake "Metropolis" Fritza Langa, bo podobno jest w planach. Film z lat 20. był świetny i dość ponadczasowy, a odnowiona wersja może to tylko spaprać.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W najbliższych latach wychodzi aktorski remake Dumbo, w reżyserii Tima Burtona. Jestem ciekaw, jak to wyjdzie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja nie bardzo. Nie przepadam za twórczością Burtona

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta