królisek18

Co myśleliście o tym filmie zanim go pooglądaliście?

Ja na powitaniu napisałam o swoich wcześniejszych poglądach, że kolejna bajeczka dla maluchów o uroczych zwierzątkach i ich perypetiach, nic orginalnego, kiedyś to były czasy ( najbardziej lubiłam do tej pory filmy disneya z lat dziewięćdziesiątych) , no ale bardzo się pomyliłam jfpalm

Teraz jest to mój najukochańszy film. I jestem ciekawa co wy myśleliście wcześniej jak usłyszeliście o tej bajce od znajomych a może zobaczyliście trailer. Jaka była wasza pierwsza reakcja, czego się spodziewaliście i czy byliście później zaskoczeni.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja po raz pierwszy spotkałem się z info o filmie w styczniu tego roku. Dziwne co? I jak zacząłem sznupać to uznałem że to może być ciekawe. Po obejrzeniu trailera film mnie się spodobał więc miałem dość wysokie oczekiwania. Kiedy zobaczyłem film po raz pierwszy z radością stwierdziłem że film nie tylko je spełnił ale nawet przebił. Stał się dla mnie najlepszą animacją od czasów "Króla Lwa" a najlepszą CGI i na pewno najlepszą animacją tego roku a może nawet ogólnie filmem tego roku.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Będąc w kinie podczas klasowej wycieczki, leciał właśnie zwiastun tej animacji. Byłam pewna, że będzie to kolejny gniot. Pójście na "Zwierzogród" do kina było jedynie zwykłym rzuconym przeze mnie żartem, który został przyjęty na poważnie. (Wow, ludzie serio nie potrafią łapać sarkazmu) W domu obejrzałam wszystkie zwiastuny filmu i przekonałam się, że jest co najmniej niezły. Niestety wyjazd był fatalny, cały czas czułam się jak piąte koło u wozu, ale chyba nie to was interesuje, nie? "Zwierzogród" był świetny, ale przez to, co wydarzyło się w kinie i McDonaldzie źle mi się kojarzył. Musiałam kupić nowelizację, żeby go dokładniej przeanalizować. I wtedy zaczęła się moja zwierzomania.

Tak się zapytam - kogo obstawialiście na czarny charakter przed obejrzeniem filmu? Ja myślałam, ze burmistrz będzie tym złym. Moje reakcje w kinie były mniej więcej takie:

Scena w opuszczonym szpitalu psychiatrycznym (w myślach) "TAK! TAK! TAK! Wiedziałam! TAK!!!"

Scena w muzeum (w myślach) "Nie... Nie! NIE! Nie, błagam! Tylko nie to! Nieeeee!!! Zepsuliście to!!! Przegrałam zakład na Disney Wikia! NIE! To nie fair!"

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Będąc w kinie podczas klasowej wycieczki, leciał właśnie zwiastun tej animacji. Byłam pewna, że będzie to kolejny gniot. Pójście na "Zwierzogród" do kina było jedynie zwykłym rzuconym przeze mnie żartem, który został przyjęty na poważnie. (Wow, ludzie serio nie potrafią łapać sarkazmu) W domu obejrzałam wszystkie zwiastuny filmu i przekonałam się, że jest co najmniej niezły. Niestety wyjazd był fatalny, cały czas czułam się jak piąte koło u wozu, ale chyba nie to was interesuje, nie? "Zwierzogród" był świetny, ale przez to, co wydarzyło się w kinie i McDonaldzie źle mi się kojarzył. Musiałam kupić nowelizację, żeby go dokładniej przeanalizować. I wtedy zaczęła się moja zwierzomania.

Tak się zapytam - kogo obstawialiście na czarny charakter przed obejrzeniem filmu? Ja myślałam, ze burmistrz będzie tym złym. Moje reakcje w kinie były mniej więcej takie:

Scena w opuszczonym szpitalu psychiatrycznym (w myślach) "TAK! TAK! TAK! Wiedziałam! TAK!!!"

Scena w muzeum (w myślach) "Nie... Nie! NIE! Nie, błagam! Tylko nie to! Nieeeee!!! Zepsuliście to!!! Przegrałam zakład na Disney Wikia! NIE! To nie fair!"

w sumie nie obstawiała, nikogo tylko oglądałam, przez chwilę myślałam, że to pan b, alejenak nie LmrB

ale nie spodziewałam się, żeby to była Bellwether,no może jak byli w tym wozie, to miałam jakieś domysły <:I

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cóż, ja nie miałem wielkich oczekiwań, gdyż straciłem zainteresowanie Disneyem od momentu, gdy przeszli na CGI, ale teaser "Zootopii" był na tyle intrygujące, że śledziłem newsy związane z tą produkcją.Na ponad tydzień przed premierą filmu zakupiłem nowelizację oraz książkę "Zwierzogród kocham ten film" (więc wiedziałem już, kto jest tym złym ;)) a świetne recenzje tylko utwierdziły mnie w przekonaniu, że film jest dobry, a nawet bardzo dobry. Potem już poszło z górki ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja poczułam po raz pierwszy od dłuższego czasu ochotę na kino, lecz z dwóch filmów wybrałam w końcu Deadpoola - jak widać nie miałam zbyt wysokich oczekiwań względem Zootopii. Jednak później Mere Jump na For Glorious Equestria bardzo zachwalał tę animację, a skoro już sobie przypomniałam, że przecież lubię chodzić do kina, to postanowiłam wybrać się tam ponownie. Nie wiem, czego dokładnie się spodziewałam, ale na pewno nie planowałam pisać na blogu poświęconemu temu filmowi.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja na początku sądziłem, że film będzie denny, gdyż codziennie chodząc do szkoły przechodziłem obok kina na którym był duży afisz z napisem Zwierzogród, wtedy nawet zadawalem sobie pytanie kto wymyślił taką nazwę. Ale ja się myliłem, wystarczyło, że obejrzałem jeden trainer i już polubiłem ten film i mimo, że w kinie nie byłem od roku to postanowiłem się tam wybrać. Nie żałowałem :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Ja poczułam po raz pierwszy od dłuższego czasu ochotę na kino, lecz z dwóch filmów wybrałam w końcu Deadpoola - jak widać nie miałam zbyt wysokich oczekiwań względem Zootopii. Jednak później Mere Jump na For Glorious Equestria bardzo zachwalał bardzo tę animację, a skoro już sobie przypomniałam, że przecież lubię chodzić do kina, to postanowiłam wybrać się tam ponownie. Nie wiem, czego dokładnie się spodziewałam, ale na pewno nie planowałam pisać na blogu poświęconemu temu filmowi.

Heh, ja też tydzień przed "Zootopią" byłem w kinie na "Deadpoolu" ;) A wracając do "Zootopii" to zapomniałem dodać, że nie bez znaczenia był fakt, iż jednym z głównych bohaterów filmu był lis, co już dawało mu + do oceny ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
<3 o filmie dowiedziałam się od szanownej telewizji podczas oglądania ciekawych reklam zobaczyłam zwiastun Zwierzogrodu a do oglądnięcia tego filmu najbardziej przekonał mnie liseł >:P i scena z leniwcami :) I:v a wrażenia po filmie były...baaardzo duże czyli po moim pozytywne mam to na DVD >F<>F<>F<>F<
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moja historia jest po części dziwna, po części smutna, po części...

Może tak - ja jestem mentalnym dzieckiem. Nie wstydzę się tego. Oglądam bajki i inne rzeczy przeznaczone bardziej dla dzieci. Bo mi się to podoba. Bo chcę.

W grudniu spotkało mnie coś naprawdę strasznego co zmieniło całe moje życie. W styczniu/lutym coś koło tego, widząc w jakim jestem stanie psychicznym (nie, żadne emowanie w koncie, po prostu bliscy wiedzą kiedy uśmiech na twej twarzy to maska, a pod spodem pękasz i rozpadasz się) moja najlepsza przyjaciółka zabrała mnie do kina na Deadpoola wiedząc, że poprawi mi ten film kondycję psychiczną. No i poprawił. Przed seansem była reklama Zootopii, jeszcze ten pierwszy zwiastun z Nickiem. Pociągnęłam koleżankę oczarowana i rzekłam na cały głos "Ja to chcę!" czym zwróciłam na siebie uwagę kilku osób siedzących przede mną, i chyba też kilku za mną, jednak tego to już nie widziałam.

Ja od pierwszej chwili kiedy na ekran wszedł Nick, a potem Judy wiedziałam, że pokocham tę produkcję.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Heh, nie jestem sama.

Pierwsza myśl po zobaczeniu traileru w kinie - śmieszne. Miałam jednak wrażenie, że będzie to produkcja mocno taka sobie. Na jednym forum wciąż wisi moja wypowiedź "czy tylko ja bardziej czekam na Moanę niż Zootopię"? Później czytałam mnóstwo dobrych opinii, ale niestety, filmu nie grali już w kinach. Obejrzałam go niedawno i pokochałam.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Film obejrzałem dopiero parę tygodni temu. Sam właściwie nie wiem, co myślałem, gdy zobaczyłem zwiastun. Pomyślałem sobie: "Będzie okej i nic ponad to". Nigdy się tak nie myliłem. Inkwizytor Judy mnie już dawno odwiedziła i "naprostowała":

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po raz pierwszy zobaczyłem przypadkiem zwiastun w telewizji, dwa tygodnie przed premierą i byłem podekscytowany bo lubię animacje, zwierzęta (lisy bardzo lubię :) ) miasta i śledztwa. Podsumowując przez dwa tygodnie prawie cały czas myślałem o tym filmie i źle się czułem kiedy musiałem siedzieć w szkole nie mogąc się skupić na tym co zajmowało wtedy większą część moich myśli :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wstyd się przyznać, ale o tym cudzie dowiedziałem się dopiero gdzieś w sierpniu :oops: Wcześniej widziałem na torrentach coś związanego ze Zwierzogrodem, jednak nie miałem czasu by to obadać. Dopiero, gdy zupełnie z nudów obejrzałem jakieś top 10 movies on 2016 (czy coś w podobnie) na YT wsiąkłem...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przyznam, że jakoś nie zwracałem uwagę na Zwierzogród, ani przed ani po premierze. Widziałem kilka razy trailer z selfie, kilka grafik promocyjnych... jakoś początkowo mnie nie zaciekawił i nie zwracałem uwagi na ten film. Myślałem, że to będzie jakaś dziecinna bajeczka o gadających zwierzątkach i zapomniałem o tym filmie. Pewnej nocy, około 1:30 siedziałem w pokoju szukając jakiegoś filmu do obejrzenia. Zachciało mi się jakieś animacji, więc wpisałem: top 100 najlepszych animacji. Trafiłem na Zwierzogród dość wysoko na liście. Zobaczyłem oceny i postawiłem go obejrzeć. Zakochałem się w tym filmie od pierwszych minut :), a piractwo zrekompensowałem kupnem DVD. :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja dalej piracę ;) Tzn. z dwóch wersji które posiadam (Zootropolis oraz Zootopia ed. na azję) zripowałem sobie swoją własną matroskę. Którą niestety muszę poprawić, gdyż dopiero dzisiaj zorientowałem się, ze wersja europejska (Zootropolis) nie posiada dźwięku 7.1 a tylko 5.1...

Wolę odtworzyć sobie plik, nisz niszczyć w napędzie jedną z 4 płytek Wielkiej Z !

Koniec offtopu ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja... na nasz film trafiłam zupełnie przypadkiem. Generalnie od jakiegoś czasu jestem zrażona animacjami Disney'a a to z tego powodu, że w każdym filmie mamy jakąś księżniczkę... i ten schemat powtarzany jest w kółko aż do znudzenia. Nie pamiętam, czy przy pierwszym "podejściu" do filmu obejrzałam go w całości, ale dopiero za drugim razem film mnie oczarował na tyle, że postanowiłam się więcej o nim dowiedzieć. Ahh, w offtop się wkopałam - po pierwszym trailerze (tym z selfie) stwierdziłam, że może być fajną odskocznią od nudnego wieczoru, i nie myliłam się.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja za to wiedziałem o filmie tylko to, że to produkcja Disneya ze zwierzętami w rolach głównych, ale nawet za specjalnie nie miałem ochoty oglądać. Film zobaczyłem dopiero kilka tygodni temu przez kompletny przypadek, bo akurat leciał w telewizji kiedy skakałem po kanałach i to był prawdziwy uśmiech losu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Trzeba przyznać, że można zauważyć ciekawą rzecz. Większość osób, przed obejrzeniem tego filmu była raczej sceptycznie do niego nastawiona, bądź ich zbytnio sobą nie zainteresował.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

O filmie się dowiedziałem w 2015 roku ze wstępnym zwiastunem (w kinie), i mi się bardzo spodobał, szkoda że obejrzałem go dopiero 2 miesiące temu, a nie w cześniej.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta